• FAF

    Chcem sa spytat, aky je rozdiel v tvrdosti prevodnika stare LX/XT a nove LX a XT a ci vobec je medzi nimi rozdiel v tvrdosti kl.XT M-752 a XT holl.II a ci to nove holl.II bude pasovat na stare M-752 Dakujem za odpovede.PS:Pou­zivate pri montazi prevodnikov mazivo?

    0 0
    • tibro  

      Uz radsej nevymyslaj a kup hocico 32 zubove, nech mozme dakde vypadnut cez vikend :)

      0 0
    • Daf  

      Podle me tam bude uplne stejnej prevodnik. Akorat cerne nabarvenej.

      0 0
      • Vilém  

        Stejnej neni,XT je silnejsi material.Oba vsak stoji za ho… Delavam v servisu a je strasne tezky lidem vysvetlit proc jim prevodniky na XT klikach odesly po sezone:(

        0 0
        • Daf  

          vELKA PILA JO, ALE STREDNI JE STEJNA NE?

          0 0
          • Pekáček  

            To je fuck, stejně je to máslo, mě odešly tak rychle že nabíraly řetěz a tak dosluhují na zimáku. Zoubky už skoro nevidím :oP

            0 0
          • Vilém  

            I prostredni je trochu jinej.

            0 0
            • Daf  

              Ok. U starych modelu melo LX i XT prostredni placky identicke. Myslel jsem ze to prevzali i do novejch modelu. Kazdopadne jak pise Pekacek Shimano pily stojej za prd. Hlavne prave ty prostredni.

              0 0
              • Pekáček  

                Velká pila taky nic moc. Teď nevím co pořídit místo toho. Napadlo mě Viavelo, je levné ale nemá náběhy (vypiloval bych zuby podle staršího Schieru). FSA je drahé a Gebhardtům už jaksi nevěřím (a ty CNC jsou drahé). Jako 32z pilu bych dal aj ocelové Shimano, ale jedno jsem ohnul při suknutí řetězu do antisuku.

                0 0
                • Vilém  

                  Skoda ze uz nefunguje 2XM, ty vydrzely veky.Cest jejich pamatce.

                  0 0
                • McBlacky  

                  viavelo 32 taky vydrzi prd cca 2000 a pak po zapilovani dalsi dva t, ale za tu cenu, akorát nemaj moc presný razení takže na zavodaka jen 22z, váhově jsou taky ok, líp než deore plech, design velký pily je ovsem mega hnus

                  0 0
                  • Pekáček  

                    Už jsem sehnal převodníky Truvativ Firex, snad něco vydrží :o)

                    0 0
                    • McBlacky  

                      no nechci te zklamat, ty jsem jezdil letos, velka pila ok, prostredni hadej a mala ok :)

                      0 0
                      • Pekáček  

                        Dám prostřední Deore ocel až příjde čas a budu doufat že se tomu neohnou zuby při zasukování :o)

                        0 0
                        • McBlacky  

                          ty vydrzej mega moc, já mam na zimaku plech alivio a pohoda :)

                          0 0
                        • djano  

                          Stredny Deore (Fe) nic nevydrzi. Teda nieco ano, mne asi dva mesiace.

                          0 0
                          • Pekáček  

                            Zřejmě budeš větší chrt jak McBlacky :oD

                            0 0
                            • Daf  

                              Na Deore se neohybaj zuby, ale rovnou celej prevodnik. Povedlo se mi to 2× a vzdy upne necekane.

                              0 0
                              • arcco  

                                No byl jsem se na ně podívat a po cca 4tkm jsou o.k. a to Beskydy nejsou žádna placka.

                                0 0
                              • djano  

                                Mne sa vymackali zuby. Tak som tam dal nejaky Truvativ, na zimaka to staci. A obrusovat to nebudem.

                                2Pekacek: ani nie, stacia moje kila a tazsie prevody.

                                0 0
                            • McBlacky  

                              to je tady posledni dobou kde kdo :) ale spíš bude vetsi pra*e, chrti jezdej frekvenci a terenu se vyhybaj :)

                              0 0
    • zirecek  

      XT 04: 32z jsem měnil po roce, úplně hyn. 44z vypadá opticky ještě hůře, ale chodí to normálně, takže dokud to nelepí, jezdím. 32z jsem vyměnil za staré LX. Až budu zase měnit, tak Stronglight nebo Truvativ, případně Gebhardt. Je to hrozné blato. Když to člověk koupí z novoty, tak to rovnou sundat a dát jiné převodníky a zkusit prodat. Za ty peripetie to nestojí… .

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.