přehazka X-9 za saint 810 na enduro 150

20 nepřečtených
  • žajlos

    čus. chci se zeptat, jestli můžu dát na 150mm enduro komplet řazení saint 810 výměnou za moje dosavadní X-9. všude píšou že je to čistě na fr/dh. případně když mi někdo napíše jakej je rozdíl v řazení mezi nima budu moc vděčnej. dik

    0 0
    • l.smetana  

      Proč bys to nemohl dát? Neměl jsem Saint,ale měl jsem shimano hazky a ten poměr 2:1 mi moc nesedl, teď mám X9ku a líbí se mi to mnohem více, je to takové, surovější. Jiný rozdíl asi nebude..Ale ruku do ohně za to nedám.

      0 0
    • žajlos  

      jo psal jsem komplet.. řadíčí páky, bowdeny, přehazka. pak bych tam asi dal rovnou i saint přesmykač. jde mi o to, jestli by mi někdo mohl popsat vlastnosti u obou a co je lepší a do jakých podmínek.

      0 0
      • Baba-Ji  

        Saint je do bordelu, mel by mit lepsi zivotnost za drsnejsich podminek, cili DH/FR, ale osadit to muzes na jaky bike chces, uz jsem ho videl i na AM kolech.

        Parametry X-9 nevim.

        Nevim jak srovnani Saint vs X-9, ale pokud muzu srovnat mnou vozenou X-7 vs. predchozi Shimano LX, tak Shimano jsem musel mnohem častěji seřizovat a bylo háklivější na blato a bordel.

        0 0
    • Kubiczech  

      Hazku X9 bych od tebe eventuálně odkoupil, jestli se jí budeš zbavovat.

      0 0
    • logoman  

      A ja bych mozna koupil pravou packu :)

      0 0
    • mr.antik  

      Jakou máte průměrnou životnost X.9 hazky? Mám pocit že tak po 1000km v terénu začíná fungovat jako automat…

      0 0
      • scret  

        a kolikatou uz takhle mas?

        0 0
        • mr.antik  

          to nevím, asi třetí kus. Ono to řadí v pohodě, ale v terénu to lítá všude a nemám úplně jistotu.

          Mám ještě jednu novou rezervní, ale zvažuju, co vzít po tom, jestli nezkusit třeba XT Dynasys

          0 0
          • scret  

            uz jsem resil na sestelovani dost X.9tek a mely urcite vic jak par tisic a chodily naprosto normalne..

            0 0
      • epsilon  

        17000 a pohoda …

        0 0
        • mr.antik  

          o kolik cm se zhruba vychyluje spodek vodítítka, při nějakém středním převodu? To už musí jít až do drátů ne? :-)

          0 0
          • epsilon  

            Tak to uz ti nereknu … pri tomhle stavu sem kolo prodal .. ale do dratu to urcite nebylo :D … nicmene chodila tak jak ted nova :)

            0 0
            • mr.antik  

              tak teda nevim co s tim dělám…

              0 0
              • Atilla  

                To je tím, že jezdíš v terénu. Chytneš klacek, škrtneš o šutr, nebo spadneš a jde pomalu do kytek. Taky třeba otřesy od řetězu když to valíš v bikeparku jí dávají jinak zabrat než silniční XC.Mám saint a drží a to s ní ořu, každou vyjíždku z ní vytáhnu pár klacků a šlape v pohodě.

                0 0
      • pitos  

        Na první X.9 jsem najezdil tak odhadem 12tis km než jsem ji zlomil.Na druhé mám momentálně tak 6t a žádný problém.

        0 0
        • pitos  

          A kdybych neměl smůlu a nesekl se mi řetěž těsně před skokem do rámu, tak tu první vozím možná ještě dnes:)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.