Představec delka 9 cm, sklon tak 15-20°,černý,př 31,8 mm,do 150g

20 nepřečtených
  • Vector95

    Zdravím, chtěl bych poradit s výběrem představce s parametry v názvu tématu. Docela rád bych se vešel do 1500 Kč. Jestli je téma s něčim hodně podobným již na foru, tak se omlouvám, ale nenašel jsem ho. Budu vděčný za odpovědi.

    0 0
    • kubad  

      Ritchey WCS treba

      0 0
    • Evilcleaner  

      třeba bontrager race lite

      0 0
    • mates555  

      koupil bych eastonu verze 20D … váhu splní…rozměr taky…

      0 0
    • Vector95  

      chci se zeptat, ten ritchey wcs se mi velmi líbí,ale ten sklon 6° je celkem málo myslíte že bych to nahnal vlaštovkama?? budu totiž kupovat řidítka ritchey wcs, přeci jen nejezdim enduro, TAK NEVIM JESTLI BYCH 20°PŘEDSTAVEC využil, ale zase bych nechtěl mit vyloženě chrta rovnýho, bolej z toho potom záda, zvlášť, když mám camel. Chtěl bych aby se kolo dobře ovládalo, bylo pohodlné, kokpit byl pěkný a kolo trochu „zhublo“ :-) vím že je to trochu hodné požadavků :-D Každopádně představec budu mít o 1,5 cm kratší tak nevim jestli by potom sklon byl tak důležitý

      0 0
      • kubad  

        WCS existuje i v ±17 hledej

        Ritchey

        0 0
      • vysmátej bajker  

        Jestli rodla WCS tak i představec :).S větším sklonem bude i cena větší tak to promysli.

        0 0
      • PKQ  

        Chrti jezdí představec otočenej naopak ;) . Když to chceš mít rozumně a pohodlně kup něco s normálním sklonem třeba 7° a dej ho normálně.

        0 0
    • McBlacky  

      co to je za sklon :) 15–20 st ? to bude vypadat blbě, max tak na turistický kolo, nebo máš tak krátký krk vidle?

      0 0
    • Dlabka  

      Chudák Spešl:(

      Kup pár levných představců. Až budeš vědět, co Ti vyhovuje koupiš lepší.

      0 0
    • JakeF  

      Kolik měříš? Přijde mi takovej představec trochu hloupost, pokud nemáš vyloženě na sebe dlouhej rám, tak ovladatelnost musí bejt v pohodě a co se zad týče, je to o zvyku, běžně se vozí daleko větší sklon zad, pokud nemáš nějakej zdravotní problém, tak v tvym věku si i na položenější posed musí záda zvyknout.

      0 0
    • atx442  

      Ahoj,

      prestoze 90 mm a sklon okolo 15 stupnu se mi zda docela nestandardni, zkus se podivat na SASO – http://www.mekkem-parts.com/products/… – ale ma sklon pouze 10 stupnu (mel by to dodavat Skivelo Kubecka, 553 613010.

      Dobre predstavce cca do 140 gramu maji Syntace – treba Force 149 – ale zde je sklon pouze 6 stupnu.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.