• KarelKov

    Dobrý den,

    povedlo se mi na tretry namontovat kufry s rozdílem v předozadní pozici 1 mm, chtěl bych se zeptat zda je tento rozdíl mezi pravou a levou tretrou ňejaký velký problém?

    Děkuji

    0 0
    • Singlespeed  

      Jestli je to problém zjistíš při jízdě sám, to dá rozum.

      0 0
    • psbiker  

      Problém je najít dobrou předozadní pozici. Kdo chce dobrý odpich, dá si je víc dopředu, ale dnes je in posouvat je dozadu. Během laborování se 1mm nepochybně ztratí :)

      0 0
    • Charlie_R  

      Žádný problém, nepoznáš to. Když ano, posuneš kufr. Navíc nikdo nemá obě nohy stejně velké.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.