Dobrý den,
povedlo se mi na tretry namontovat kufry s rozdílem v předozadní pozici 1 mm, chtěl bych se zeptat zda je tento rozdíl mezi pravou a levou tretrou ňejaký velký problém?
Děkuji
Dobrý den,
povedlo se mi na tretry namontovat kufry s rozdílem v předozadní pozici 1 mm, chtěl bych se zeptat zda je tento rozdíl mezi pravou a levou tretrou ňejaký velký problém?
Děkuji
Jestli je to problém zjistíš při jízdě sám, to dá rozum.
Problém je najít dobrou předozadní pozici. Kdo chce dobrý odpich, dá si je víc dopředu, ale dnes je in posouvat je dozadu. Během laborování se 1mm nepochybně ztratí :)
Žádný problém, nepoznáš to. Když ano, posuneš kufr. Navíc nikdo nemá obě nohy stejně velké.