• Tom New

    Bych se rad optal na zkusenosti,jel-li nekdo cyklotrasu A50/8100 Prazske kolo. Ma to mit asi 130 km, kolem Prahy:) Značení, zajímavost trasy a tak. Dík. Link pripadne: www.udipraha.cz/…prakolo1.htm

    0 0
    • Tom New  

      Je to tedy zcela pitomy napad po teto trase se chtit projet?

      0 0
      • Smazaný účet  

        Se obávám, že tady není moc lidí, co by se řídili žlutejma tabulkama a plánovali výlety podle nich…

        0 0
        • cabbage  

          jednou sem se snažil probojovat z florence na černý most – asi 3 hodiny bloudění a hledání nespojité sitě žlutých cedulek – už nikdy podle nich nepojedu…

          0 0
          • Tom New  

            díky za reakci. Ale z Florence na ČM jedině bych to vzal metrem. Jinak tahle trasa právě obejme Prahu a v centru se nemotá. Tak mne zajímalo, jestli se někdo nejel na odpoledne tudy projet :)

            0 0
            • Janouch  

              uz se nani chystam dlouho znacena by mela bejt dobre jen je otazka kde zacit a jakym smerem vyrazit

              0 0
              • Dana  

                Jeli jsme,je dobře značená, dost často dokonce s velkou mapou a s lavičkami .-))). V Klecánkách musíte přívozem.

                0 0
                • Tom New  

                  Ach tak, díky Dano, na přívoz se moc těším, také premiera :)

                  0 0
              • Tom New  

                ten smer jsem take prave chtel vyresit. Jedu ale z Modran, tak z Vraneho pojedu na Zvoli, tu rozbitou vozovku bych asi dolu jet nechtel… Najedu si na lepší sjezd. Vyhoda je, ze vzdy mohu sjet do centra Prahy na metro a tak ;)

                0 0
          • heretik  

            Tohle bych podepsal, z vlastní zkušenosti z několika pokusů bych řekl, že po těchhle číslovaných cyklotrasách jedině s mapou s vyznačenou trasou, ztratí se prostě příliš snadno.

            0 0
            • Tom New  

              Nakonec jsem jel podél pr. břehu Vltavy až do Kralup a na 8100 jsem narazil – vedle od přívozu kamsi doprava nahoru a značená byla i zpět. Mám za to, že tahle trasa je značená mimořádně dobře, skoro vždy kolem Prahy ji potkávám. Když jsem včera poprvé zvládal chodníček pro pěší u Řeže – s vodou hluboko pod sebou, trochu jsem litoval, že jsem nedal přednost pohodové bezpečné jízdě.

              0 0
              • Dana  

                No chodníček pro pěší… .-))), to je reulérní cyklotrasa! Ještě, že to tam je tak zarostlé, funguje to jako psychická podpora .-))).

                0 0
                • Tom New  

                  Jo, zarostlý to je. Ale priznávám, že na 3 místech jsem vycvaknul a dal nohy na zem – viděl jsem i lidi, co kolo vedli. To se mi zase nechtělo:)

                  0 0
              • heretik  

                Hm, ale to, že na tu trasu porůznu okolo Prahy narážíš ještě zdaleka neznamená, že je dobře značená, tj. ve smyslu, že se podle toho dá jet, že na každý kžižovatce budeš vědět, kam jet a nebude se ti ztrácet… Tohle totiž znám, i když se po podobných trasách snažíš jet – pořád na ně někde narážíš :-P

                0 0
                • Dana  

                  No to my i z těchto důvodů sebou bereme i mapu, ale opravdu konkrétně tato trasa 8100 je skoro 100%značená, snad jednou jsme nevěděli chvíli kudy kam.

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.