Pražské bajkové vyjížďky - Podzim 2014

291 nepřečtených
  • cabbage

    Podzim

    listí padá

    snad nespadnu já.

    Příští neděli má být zas hezky. Sraz bybch viděl na 10:00 u hřiště v Braníku. Jen přemýšlím jestli dát pro změnu Posázaví, dělat další průzkumy na Brdech a nebo si objet část transbrd.

    0 0
    • McBlacky  

      Posázaví nech na další víkend, taky se tam chystám, ale tenhle nemužu

      0 0
    • meris  

      Jak náročnou trasu plánujete? Uvažuji, že bych se přidal.

      0 0
      • cabbage  

        Náročnost bude spíše nižší.

        resp.: jestli zvítězí průzkum, tak se asi bude místy tlačit

        a jestli zvítězi TB, tak bude pozdní oběd. Toť vše.

        0 0
        • adule  

          Taky bych se rada pridala na nedeli :-) Doufam, ze vam budu stacit :-)

          0 0
        • Gabbo  

          Ja tento vikend vynecham.. budu na slovacku putovat za burcakem..

          0 0
        • allrose  

          ahoj také bych se přidal,Zbraslav 10.20 u mostu,tak mě tam nezapomeňte dík

          http://mapy.cz/s/aIJA

          0 0
        • cabbage  

          Safra, mám rýmičku, takže temto víkend bezemne.:-/

          0 0
          • adule  

            Jel by teda vůbec někdo v neděli? Nějak se to rozpadá…

            0 0
            • Tiky  

              Já bych jel. Počítám s pohodovou vyjížďkou, tak žádný chrcení. Bude tedy zítra ještě někdo v těch 10 u Barranďáku?

              0 0
              • OndraPolak  

                ja bych v nedeli vyrazil .. po dnešnich zkušenostech dost blata ale da se…

                0 0
                • adule  

                  Dobře, budu tam :-) Sraz bude teda v 10 u Barran­dovského mostu dole – na té straně jak je ta cyklostezka u Vltavy?

                  0 0
                  • OndraPolak  

                    hmm ne že by byla stezka na obou březích ale předpokladam že na východní straně řeky

                    BF

                    0 0
                  • Tiky  

                    jj, primo pod mostem na Branicke (tj. vychodni strane)

                    0 0
            • l-e-t-o  

              já možná pojedu, možná ne. Ještě uvidím podle ranního počasí a podle toho v kolik vstanu po dnešní noci :)

              Když tam budu před desátou, tak jedu, když ne, tak na mě nečekejte.

              Když jo, tak budu na stříbrném RB IQ

              0 0
            • allrose  

              počítáte s brdy,nebo jinam?

              0 0
              • allrose  

                zbraslav končí-odešlo koleno.čau jindy

                0 0
                • cabbage  

                  To se to dobře rozpadá:-/

                  0 0
                  • adule  

                    Nj, to je hrozné, vy nic nevydržíte :-D

                    Pro ostatní platí ta 10. hodina u mostu :-) Snad tam někdo budete…

                    0 0
                    • allrose  

                      jo a to jsem na rychlo měnil řetěz a zadní desky..a pak si konečně sedl a bylo..tak si užijte

                      0 0
            • OndraPolak  

              hmm tak a je umyto made by WAP je to lepší než před tim ne ?

              a to jsem vzal i náby

              se to ho nešmíš bát no

              0 0
            • R-A-D-I-U-S  

              Tak já myslím, že to byl povedený projekt :-) Budu se těšit příště !

              0 0
              • adule  

                Díky všem zúčastněným za super výlet :-) Budu se těšit zase na příště!

                0 0
              • Tiky  

                Jo dneska to vyšlo fajn, určitě brzo dáme pokračování. Přikládám pár foto z výletu.

                0 0
    • turista+1  

      Zdar! Zejtra ráno autem (z Vysočan) do Krkonoš, tam kolo, pak spaní někde venku, v neděli zas kolo, návrat večer. Mám 1 volný místo. Má někdo zájem?

      0 0
    • OndraPolak  

      Někdo na okolí berounky tuhle sobotu nebo neděli … (start cca 10:00 pod mostem jak minule)

      0 0
      • cabbage  

        V neděli a velice pohodově..

        0 0
      • Smazaný účet  

        možná – v sobotu běžím maraton, tak jestli budu živej… :-)

        0 0
        • Galibier  

          …na kdy plánuješ další ročník „berounského Děda“ ??

          0 0
          • Smazaný účet  

            klidně můžu jet ještě jednou…proběhl tento víkend (v neděli)

            0 0
            • Galibier  

              …aha, tak to jsem tedy slušně s křížkem po funuse, tak to mě mrzí, že jsem to tady přehlédl, pokud tady vlákno bylo…:-(((

              0 0
        • karliner  

          Hele, netrpělivě čekám na report z nedělní Štiky..

          0 0
      • Háček  

        Ahoj, také bych se rád přidal, jen nevím kde jste měli posledně sraz. Dík za upřesnění.

        0 0
    • adule  

      Ja muzu tentokrat na kolo jen v sobotu tak na 0.5 dne (v nedeli mam zavod). Vyrazil byste nekdo na takovy pohodovejsi vylet – tj. moc se neurvat? V nedeli potrebuju fungovat…

      0 0
      • OndraPolak  

        no sobota pohoda tak na 4–5 hodin… by šlo

        0 0
        • ja_kub2  

          Rád bych se přidal…nevadilo by?

          0 0
          • OndraPolak  

            vpoho

            0 0
            • ja_kub2  

              Pod kterým mostem se scházíte? Dá se tady na foru případně poslat soukromá zpráva?

              Sorry za absolutně začátečnický dotazy :(

              0 0
              • tonik666  

                Pod Baranďákem. Na Branické straně buď přímo pod mostem na cyklostezce, nebo u pískoviště 50.0350114N (to je pak sraz u pískoviště), 14.4094394E, na smíchovské straně na Tčku k vodě 50.0421903N, 14.4079686E (když je sraz pod mostem na smíchovské straně).

                0 0
            • ja_kub2  

              Plati to? Nebo si to ještě potvrdime?

              0 0
      • Tiky  

        Čau, tak můžem dát v SO něco kratšího – v 10:00 pod mostem by bylo OK, nebo dřív? Musíš být po obědě už zpátky? (brzo ráno bude ještě dost zima).

        0 0
    • McBlacky  

      měl bych tady jednu předběžnou sondu – project The One :)

      http://www.cykloserver.cz/f/13e2167367/

      O víkendu by ještě nemuselo sněžit, nebo padat úplný hovna…

      jestli by to někoho lákalo, tak sem napište. Sraz by díky trase musel být v 9:00 a dojezd počítám na hraně denního světla, pokud bude kromě obědu v Jincích i večeře v Hal tak se světlem. Pokud se dohodneme na větší skupinku, 5+ lidí ať je sranda, jel bych.

      Je to dost terén, kdo to zná, ví o co jde. Kdo ne, má šanci se seznámit. Tempo = tak, aby se to stihlo, most-most cca 120km

      0 0
      • karliner  

        Tak to bude docela dýka, jestli to chcete stihnout za světla…

        0 0
        • McBlacky  

          průměr 15 i s obědem (hodina). Prvních 10 a posledních 20 je rovina ;-)

          Dýka mi teď nehrozí, spíš konstantní tempo, že se pořád jede, žádný stavění na každé křižovatce.

          0 0
      • Galibier  

        …pěkná trasička…, ale po tradičním pátečním večerním florbalu asi nebude dost sil…, na tohle bych musel být úplně fresh abych to se současnou fyzičkou dal, tak snad jindy…

        0 0
        • karliner  

          Taky se můžeš vybodnout na tradiční florbal, kterej máš každej pátek, ne?

          0 0
          • Galibier  

            tato reakce se nabízela, ovšem tělocvična je částečně sponzorována a když nebudeme chodit, tak se sponzor na nás vyprdne…, navíc poslední dobou jsou matche dost výživné, takže si tam dá člověk také slušně do těla…, kdyby se jela neděle, tak bych to zkusil, při nejhorším se dopojím…

            0 0
      • crom  

        trasa super bikovacka.jen na tyhle veci uz vubec nemam,at vam to vyjde

        0 0
      • cabbage  

        Lákalo by mě to hodně, ale zas sem nějakou chvíli na kole neseděl..:-/

        Seržooo půjč mi jimniho..

        0 0
      • McBlacky  

        ne, že bych to nečekal. Takže Plešivec se odkládá na neurčito a píšu pražským bajkerům do žákajdy 4-.

        Kde jsou ty doby, kdy se na Plešivec jezdilo v unoru na sněhu a bylo pod nulou :/

        0 0
    • cabbage  

      Blackyho nápad se mi zalíbil, ale pro mě bude na limitu dojet do Haloun, takže bych dal sraz v 10:00 u hřiště v Braníku, a lážo plážo pijánko tak, abychom se s Blackym střetli na jedno v Halounech.

      0 0
      • Smazaný účet  

        to zní zajímavě…ale víš, že bude bahna po cocot ;-)

        0 0
        • Galibier  

          …tak po včerejším bajkování po okolních singlech je v lese bahna po 10 cocotů…, budu muset asi do lesa s pilou, singl nad Staňkovkou, co protíná „133 zatáček“ je zavalen asi 5ti stromy…

          0 0
          • tonik666  

            Už zase? Naposledy tam byl jen ten poslední co šel přejet.

            0 0
            • Galibier  

              …bohužel :-(( ale museli padnout čerstvě, tohle je na menší brigádku, snad někoho v okolí ukecám…, aspoň „krejčíř“ je v pohodě…

              0 0
      • McBlacky  

        ono to podle zájmu stejně vypadá, že bud pojedu na žiletku s jinou sekcí, nebo bych to musel výrazně modifikovat. Jsem chtěl jel Hradec, Kuchynku, Komorsko, Plešivec, V. Babu, než napadne bílej bordel :(

        Sám nevím jestli bych tam nechcíp, jezdím teprve 8 týdnů po válení 4m v posteli. Ale tak nějak jsem k tomu přistupoval, že to stojí za to se krutě vytrápit :)

        dám sem info v pátek. kdyžtak bychom jeli v 9,30 a dali nějakou variaci na Halouny (Babka-Mníšek-Kytín-Hradec-Stožec-Halouny) co ty na to?

        0 0
        • cabbage  

          Klidně, ale jak píšu, moc sem toho teď nenajel.

          0 0
        • Mickey Mouse  

          Jel bych rad, na Plesivec se tesim uz od jara a porad se tam nikdo ne a ne vypravit. Bahna bude ale pozehnane, tak bych dal spis prednost ciste silnici. Dalo by se dat nejake to dvoukilo, nebo mam napad na „alpskou“ cyklistiku severne od Litomeric, za asistence auta.

          Proc ta Frowny Face pri vzpomince na „bilej bordel“, pral jsi si snih na bezky, tak uz na tom pracuju :), bohuzel to ma i vedlejsi ucinky.

          0 0
          • McBlacky  

            no jasný, ale já toho letos moc nenajezdil, takže jsme ještě chtěl ten Plešivec.

            Rozhodnu se zítra co a jak, musím i mimo Prahu, tak uvidím jak počasí a nálada.

            Na silnici mě teď už dvě kila nelákají, na to je moc kosa. V lese tolik nevykosím :) ale už dávám stejně spd na silnici a budou zimní tretry all the way až do jara

            0 0
        • Galibier  

          …kdybyste jeli nakonec něco „alternativního“, ne celou trasu, tak bych se asi přidal, ale na kopcích byste museli čekat, zřejmě se u mě rozvíjí astma a kopce musím jezdit podle svého …:-(((

          0 0
        • Tiky  

          Pokud se pojede na pohodu výletním tempem, tak bych se taky přidal. Sraz tedy 9:30 u hřiště u Barranďáku?

          0 0
    • Smazaný účet  

      Zakončení sezóny ve skanzenu Solvayovy lomy

      Poslední sobota v říjnu bude věnována slavnostnímu zakončení sezóny v muzeu přírody – skanzenu Solvayovy lomy nedaleko cesty ze Sv. Jana pod Skalou na Karlštejn. Mezi 11:00 a 17:00 bude uspořádáno několik spanilých jízd. Sejdou se staré automobily, karbidové lampy, modely motorů a další historické předměty. Skanzen je otevřený do 28. října.

      http://www.solvayovylomy.cz/

      0 0
    • McBlacky  

      Co státní svátek?

      Je tady vůbec někdo?

      nápad na vlakové enduro: http://mapy.cz/s/dLHy

      9,22 to jede ze Smíchu, ale rezervace předem, tzn eshop tiket

      0 0
      • Galibier  

        Blacky chce prostě ten Plešivec letos ještě pokořit!! :-)

        0 0
      • Elwing  

        to jsem jezdila za mé vrcholné formy v nejdelší a nejteplejší den v roce a měla jsem dost hoňky to ujet :) Ale pěkný, taky bych dala nějaké xc v úterý, ale v mém podání bude stačit točná

        0 0
        • becis  

          Jestli se chystáš v úterý kroužit po Točný, tak se rád přidám.

          0 0
      • cabbage  

        To už je hodně dávno, co jsem něco takovýho ujel..

        Spíš bych dal něco decentního v okolí Prahy na rozježdění.

        0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Já tu jsem, ale nějak se mi do toho bahna nechce…

        0 0
      • crom  

        heh.prosim ze nebudes sefovat prazske zimni vyjizdky.doufal jsem ze se nekdy zas projedu,ale takovehle bomby ne.nebrzdis,same lepsi maliny zadarmo

        0 0
      • JirkaD  

        Jsem tu taky a jel bych, ale nebude to zadarmo :-). Rozhodnu se v pondělí podle počasí.

        0 0
      • StrejdaS  

        Ja bych mozna taky jel, uvidim co choroba. :D

        0 0
        • McBlacky  

          Zavolam v pondeli i jirkuD. Mam i alrnativni plan, ale to nezalezi jen na me. Kazdopadne utery je bajk 100%. Na vikend nakonec vysocina dnes, zitra lbc.

          0 0
    • cabbage  

      Up

      Na Blackyho vraždu opravdu nemám, takže bych se projel v okolí Prahy trasou podle množství bahna.

      Sraz v úterý 28. v 10:00 na hrázi v Modřanské rokli.

      0 0
      • Bender382  

        Jestli do úterý nezaprší tak pohoda, minimálně Krčák, Točná a Závist je ohledně bahna úplně v pohodě

        0 0
        • 01carbon  

          No nevím, jel jsem dneska Zbraslav, Černolice, Řevnice, Černošice, Zbraslav. Cca v 1/2 jsem zůstal viset po náboje v blátě, zadní se protáčelo a musel jsem vystoupit, okolo byla bažina na všechny strany 5m = po kotníky. Tak by mě zajímal podrobný report z trasy z Plešivce :-)

          0 0
        • tonik666  

          Zlatý Jizerky, tady je úplně sucho.

          0 0
      • McBlacky  

        Zdar ja ji taky nedam :( bohuzel zdravotne nejsem ok. Takze jestli neco asi jen lehky HalounY dost mozna i superzevl na ziletce. Uvidim v ut rano. Celkem na hovno :/

        Kam to chces dat ty? Ze bych vas potkal na jidlo alespon

        0 0
        • cabbage  

          Plánoval jsem se flákat po Točný, ale jestli jedeš do Haloun, tak se k tobě přidám.

          0 0
        • StrejdaS  

          Halouny, to by slo. Jestli pojedes, tak se taky pridam.

          0 0
        • cabbage  

          Dej superzevl na bajku, prostě se srazíme v 10 a uvidíme, kam dojedem.

          0 0
        • v POHODÌ klokan  

          Tyjo, nějak nás to teď všechny klátí. Těšil jsem se, že se konečně po sto letech připojím, ale rýmička zase rozhoduje jinak :-(

          0 0
          • McBlacky  

            Na rymicky srat :)

            V tomhle ohledu jsem jako rybka, hacky jsou jinde.

            0 0
            • JirkaD  

              Po chvilce hledání jsem našel bika, dlouho jsme se neviděli. Jedu taky :-)

              0 0
              • McBlacky  

                super akorát jsem ti chtel psát SMS.

                Jste se přestehovali ne? U vás mi nepřišlo, že by šlo založit Lko 29 fulla, aby jsi ho nemohl najít :)

                0 0
                • JirkaD  

                  Nepřestěhovali, ale za dobu, co jsem kolo nevytáhl, se do skříně přestěhovala spousta věcí, pro který nebylo jinde místo :-

                  0 0
                  • crom  

                    ja potim krev a Blacky v hospode pronese to mame jen 45km a cestou zpet nas pak tahne pres vsechny mozne vyhlidky a udoli:)prezil jsem

                    dik vsem

                    0 0
                    • karliner  

                      Serža tam přijel bévépéčkem nebo na kole? ;-)

                      0 0
                      • McBlacky  

                        na CX potkal nás v Hal, cestu zpet myslím hned tak nezapomene :) ale dával statecne, já bych se na tom zabil tutove

                        0 0
                    • šimlos  

                      Ha,Serža žije :-)To vědět,že je bajková akce s obědem v Halounech,tak bych jel dneska na jedno,případně více, do Haloun alespoň na silničce..škoda.

                      0 0
                    • Smazaný účet  

                      ale jo, pěkný to bylo :-) návrat poněkud drncavý, ale dalo se to. díky všem…příště si vezmu radši bajka ;-)

                      BTW jak dopadla ta fotka mě z lesa? rozmazané k nepoužití?

                      0 0
                    • cabbage  

                      Škoda že mi cestou z5 blacky neřekl, kudy to plánuje „houpat“, bych se trhnul rovnou:-) Takhle mě nohy letos ještě nebolely.

                      0 0
                    • Galibier  

                      …ale pěkný počásko jste měli, zahlédl jsem Blackyho skupinu pod Babkou…

                      0 0
        • JirkaD  

          Ráno trochu dilema co obléct, v 8 hod 2 st, v poledne mělo být 12 st. Víc vrstev, podzimní rukavice a o něco tenčí na výměnu to vyřešily. Nakonec pohoda, sluníčko, singly po kterých jsem nikdy předtím nejel – super. Díky za vyjížďku. Jo – a ani jeden defekt (když nepočítám probržděný ráfek jednoho ridera na Cannondale.

          0 0
    • cabbage  

      Tak co dáme tuhle sobotu? Má být relativně slušně a už i chvíli nepršelo…

      0 0
      • Smazaný účet  

        lehký CX? :-)

        0 0
        • cabbage  

          Rád bych si projel to co sme/ste jeli s Blackym v úterý u Cukráku, ale cestou tam dokud ještě funguju..

          0 0
          • Smazaný účet  

            ten singl co jsme jeli potom, co ses odpojil, byl moc pěknej…

            0 0
            • McBlacky  

              hele dal by se jet opačně (což ale je dost šlapavý) a pak znám ještě jeden singl na druhý straně udolí, objet kopec na Trnovou a famozní singláč k bojovskýmu potoku. Potom přes železniční most, podle kolejí a výjezd na Březovou, nějaký singláče tam a návrat přes Vykopávky…

              já nebudu mít celej den, do cca 16:00 bych rád byl doma. Treatt mě láme na žiletku.

              Rozhodnu se zítra

              Každopádně opět by to byl killer time 9,30 :)

              0 0
            • cabbage  

              Já myslím, že vím kterej.

              0 0
      • McBlacky  

        plán zde.f3DNHfjFYh­fWNYCfW38sfgP6tf5­O4nWsgWog8AgsQg9Ah­KO6UhYveYf6afUf­XJfXRErfaqLsC-ff.f8nJMfcGIw­f1pRzf1mZnf-mgObBrgXoJsgdX6JgO­YgZrO0gS7HyKqB­.fdnJTgX2ff.gj9EV­gbIgfSWagVbhIp­gZGgvYNJFAgcFXVED­KZgghh0-g8zg1rHggZK6d­g5bNWgVAIhghPFJXnAC­gXaWIMbg8QRzga­eTy54UfkhgZ0FwgmkfU­WApf1jgSRfXUga­efRq4GfDcNMfaj­g6Pf6tOCfdST6ej­XfSuCQPLgOshg4gOc­hb6Ve5pE

        0 0
        • cabbage  

          http://mapy.cz/s/dUAi

          Udělal bych drobnou změnu, ale stejně mám pocit, že v tomhle úseku už se budu plácat směrem domu nejkratší cestou..

          0 0
          • McBlacky  

            jo klidne ušetříme si menší kopec a ta naučná je tam nahoře pěkná. Ono rozhodnutí kam padne v Mechenicích, jestli zpátky na Trnovou po modrý a ještě nějaký singly na Cukráku a domů a nebo přes vodu a tam pak jestli dolů na žlutou nebo rovnou na Zvoli a na žlutou do Vranýho.

            Jídlo spojený s afterposezením asi až na konci u Chladů nebo V přístavu. Nic moc po cestě jinýho není.

            0 0
            • tonik666  

              Se připravte na hodinovou (nepřeháním) čekačku na jídlo u Chladů. My po posledních dvou zkušenostech uvažovali, že budeme objednávat aspoň půl hodiny předem po telefonu.

              0 0
              • McBlacky  

                tak dáme přístav, dobrý vědět. Oni u Chladů stejně moc cyklisty nemusej. já to tam mám jen jako nouzovku, je to díra s debilní obsluhou

                0 0
                • Thapsus  

                  Jestli tomu dobře rozumím, pojedete ráno po stezce k nádraží Zbraslav? Počkal bych tam.

                  0 0
                • tonik666  

                  Trvá to dlouho, ale zase vaří dobře. Sice jsme posledně čekali, ale bylo to moc dobrý.

                  0 0
                • karliner  

                  +1

                  V podstatě odjakživa, co pamatuju..

                  Každý rok tam jednou zajedu, ujistím se, že unylé obličeje a šnečí tempo obsluhy přetrvávají a mám zase na rok vystaráno.

                  0 0
                • Elwing  

                  jednou si tam na nás otevřel hubu jeden strejc kvůli nezavřeným dveřím, ale obsluha se ho nezastala, ta mi přišla většinou v pohodě

                  0 0
              • cabbage  

                Jo? Já tam byl cca 2× na jaře a přišli mi naprosto v pořádku.

                0 0
                • Bender382  

                  mají dobrý jídlo, s obsluhou taky nemám problém, vaří všechno čerstvý, ale s neúměrně dlouhou čekací dobou je fakt těžký se smířit, škoda

                  0 0
                  • cabbage  

                    Divný, mě přišli i docela svižní.

                    Škoda že se vrátili k původnímu tempu..

                    0 0
          • crom  

            budete to mit sice na konci vyjizdky,ale serposky bych nevynechal a singlik s hupikama nad Jarovskym udolim ktere tam nemate zakreslene ani jeden taky ne

            0 0
            • McBlacky  

              Tak dej co myslis nad tim jarově , alespon priblizne. Nic mi to netika ale mozna to hnam pod jinym nazvem nez hupiky nad jarovem

              0 0
              • crom  

                urcite to znas,na konci Jarovskeho udoli doleva nahoru singlik kolem baraku a par hupiku v lese bokem.nic senzacniho ale lepsi nez po acku

                0 0
                • cabbage  

                  No to je přeci v té mé mapě. Hupíky za čističkou.

                  0 0
                  • Peslezedirou  

                    Jestli nemyslí ty, které jsou na lhotecké naučné stezce, vedle vede modrá značka.

                    0 0
                  • crom  

                    uz mlcim:)zmatlo me i ze znich nepokracujete jeste kousek singlikem dal vic k Jarovske skale.ono vubec vynechat Jarovskou skalu kdyz uz tam jste:)jediny co vas zachranuje ze udoli TK je taky fajn

                    0 0
                    • cabbage  

                      A co s Jarovskou do kopce? A dolu je to taky pěkná nuda, kloužou tam tretry:o)

                      0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Jako za mě dobrý ! Co se stalo na závěr akce, zůstává záhadou ;-)

          0 0
          • Anciáš  

            Luxusní akcička se vším všudy :)

            Musím uznat, že stárnoucí a měknoucí Mr. Blacky překvapil v pozitivním slova smyslu. Nově objevenej trailík po hřebínku určitě musíme zprovoznit, Jarovská skála a Koutský na závěr prostě pecka… :))

            0 0
            • Twister  

              Jsem nadšen, moc povedený. Blacky z koutskýho nějak spěchal domu. :)

              0 0
            • allrose  

              Dikes pekne pojezdeni, hrebinek repete,az na tu blbou koupel

              0 0
          • cabbage  

            Musím říct, že individuální program na závěr v podobě kochačky na Točné mi docela vyhovoval.;) Smečka 11 chrtů a jednoho turisty nedělala dobrotu.

            0 0
    • cabbage  

      Up,

      Jak vidíte nadějnost počasí o víkendu?

      0 0
      • Smazaný účet  

        je naděje, že počasí bude ;-)

        0 0
      • McBlacky  

        vidím to optimisticky, ale podle předpovědi na dnes a zítra to bude v lese na kajak :)

        0 0
        • jakub_kencl  

          Dnes ráno (7h) na Brdech mrholilo, ale nebylo to nic extrémního. Nyní bez srážek a na zítra to taky vypadá na suchou variantu, takže byste v sobotu nemuseli jet v nějaké extrémní vodě. Na bílé oblečení to ovšem nebude :)

          0 0
          • McBlacky  

            my pojedeme určo žiletku v so, v neděli tak 50/50

            0 0
            • jakub_kencl  

              Budu v so dávat pozor, abych vás náhodou někde nepotkal ;-)

              0 0
              • McBlacky  

                to bys měl, páč naposled co jsem byl na silnici tak to bylo do zavíračky v MMX :)

                0 0
                • jakub_kencl  

                  To je to poslední, z čeho bych měl strach :-))) Tu vaší úterní, 4h33m trvající návštěvu MMX jsem samozřejmě zaznamenal – Strava práskne všechno :-)))

                  0 0
                  • McBlacky  

                    hlavně pak ten návrat, na šrot a samozřejmě se nastupovalo co pár metrů :)

                    0 0
                  • McBlacky  

                    návrat skutečně v klidu :)

                    to zas byl večírek…

                    0 0
                    • Ice-goofy  

                      V klidu asi byl… když jste se udrželi na kolech ;)… mě už se stalo, že jsem to musel dotlačit domů…

                      0 0
                      • Ice-goofy  

                        ZDE je má rekrdní jízda prý na jedno a pokračujeme dál ehm.. zpět pěšky a i to byl boj

                        0 0
    • cabbage  

      Up, neděle 10:00 u hřiště (=Braník) u baranďáku.

      Směr Cukrák – potřeboval bych někoho s fungující GPS, protože chci prozkoumat jednu cestu nad Všenorama.

      0 0
    • pustipav  

      Co sobota 15.11.?

      0 0
      • McBlacky  

        Já a Š zítra dáme Brdy s podporou vlaku, potřebuju na Prahu, Tok a Brdce :) v rámci sběru vrcholů na Loudačku :/

        kdyby se chtěl někdo přidat hodím sem vlak. Do Jinců rychlý povrchy v prostoru, z Jinců uvidíme jak budou síly, nálada, čas. Něco bych tam nasinglil :)

        každopádně světla sebou (dostatečná na terén), jídlo sebou. refuel asi až Halouny.

        blbý že Březnice jezdí uplně dementně a Rokycany jsou zase na Prahu trochu z ruky a potřebuješ povinnou rezervaci.

        obě trasy jsou do kila do Prahy a je to jezdivý, nicméně do kopce to místy bude.

        0 0
        • McBlacky  

          takže kočky jsou převrženy:

          sobota 15/11: 9,22 Ex 354 Franz Kafka ze Smíchu do Rokycan, do Prahy to hodí tak těch 110–120km, prvních 80km do Haloun má cca 1500 převýšení a bude bez jídla v hospě. Rád bych byl v Hal těsně jak padne tma.

          Z Rokycan převažuje asfalt a šotolina, vyloženě terén až v druhé části (Kuchynka, Hradec singl, Stožec singl,…). Aby někdo nebyl zklamaný, předem avizuji, že vynechávám Ždár i Plešivec i tak to bude moc pěkný výlet podzimní krajinou.

          Trasa je secret, aby to nekopírovali další adepti na sběr 42 vrcholů pro Loudačku 2015 :)

          0 0
          • Bumerangista  

            To jsem zvědavej co dáš. V prostoru nejsou oficiální KČT značky, pokud tam nezůstaly nějaké staré… já bych dal Studeňák, Kuchyňka, a Plešivec na jistotu. Ale nejedu, mám bohužel již program.

            0 0
            • karliner  

              Čichám na Loudačce letos spory a protesty už při přihlašování a ne jako obvykle až v po dojezdu :-)

              0 0
            • McBlacky  

              takže zatím mě to stálo 400kč za lístek pro tři lidi s rezervací. Protože někomu to není dost dobrý uznat kopce kde jsou cedule nebo vysílač a bude se vosírat na rozcestníku.

              prcám to, tohle fakt nemám zapotřebí hádat se o to co je kopec a co ne. Existuje tady jasný projekt. tisicovky.cz – neuznává se, existuje seznam jiných neznačených významných vrcholů – neuznává se. Někomu seriozně jeblo.

              Zvlášť proto, že dát Plešivec, Babu a Kuchynku je s podporou auta zhruba 8km jízdy na kole bez kopců, zatímco Tok, Praha, Brdce je minimálně 40 a dáš tisíc…

              0 0
              • Bumerangista  

                Blacky, jsi se nějak rozvášnil, snad jsem tě neurazil. Já to nemyslel zle.

                Pravidla jsem nevymýšlel, ale přijdou mi zajímavá. Minulý rok byla kritika, že je to o autech. Letos se to dá udělat v pohodě i bez auta, stačí tak 3 dny na kole a pár přiblížení vlakem, aby byl člověk v náhradnících na lepších pozicích. 3 dny do konce roku najde každý blázen a nemusí to stát ranec.

                0 0
                • McBlacky  

                  přijde mi to nedotažený. Na to že na to bylo celý rok, prostě klasická úvaha co dám dohromady za 5 minut v hospodě…

                  aniž bych se chválil, tak bych to dokázal udělat líp. Asi proto, že dost podstatná část mojí práce je vymýšlet jak zabezpečit systémy, aby lidi neojebávali :)

                  chybí tady cokoli referenčního, a nikdo prostě v čr nezná kde je rozcestník a kde ne. Já znám pár míst kde mapy CZ tvrdí že je a není a naopak vím o vrcholech kde mapy kreslí průběžnou značku a rozcestník tam je…

                  0 0
                  • Bumerangista  

                    Ok, ale v terénu ten rozcestník buď je nebo není, tak v tomhle si zrovna myslím, že to dost čisté. Ano, z map to nelze tak dobře odhadnout. Takže dojedeš na kopec a utřeš. Ale to k dobrodružství tak trochu patří…

                    0 0
                    • McBlacky  

                      čisté jak se to vezme.

                      1. nenutí tě to jet na vrchol, když je rozcestník na úpatí
                      2. to dobrodružství při objemu 14 krajů a 42 kopců je může dost

                      vzpříčit v krku :)

                      0 0
          • McBlacky  

            výlet tedy platí i vlak

            trasa bude ovšem bez těch vrcholů v prostoru.

            ale počítám, že to stejně nikoho nenaláká, jedeme ve třech

            0 0
        • pustipav  

          Ctu to az ted vcetne ty diskuse pod, nicmene se budu klasicky opakovat, neco bez svetel?:)

          0 0
    • Thapsus  

      Zítra bych zajel aspoň do Haloun, přidá se někdo? Sraz cca 10.30h u nádraží Zbraslav, ale dejte tu když tak vědět v případě zájmu.

      0 0
      • Thapsus  

        Odloženo do rána. Buď silnice, když bude sucho, nebo bajk, když bude hůř, nebo nic, když bude nejhůř.

        0 0
      • bajkr  

        10.30 u zbras­lavskeho nádraží pojedeme kytin a zpět.

        0 0
        • Thapsus  

          Pozdě. Už jsem se přihlásil na silnici. Tady je to mrtvý. Navrhuju tady ten podnik přejmenovat na gillette-forum.cz :-))

          0 0
    • cabbage  

      Na příští víkend slibují docela slušné počasí a sobotní vyjížďka mne docela navnadila.

      Kdo by si chtěl projet trasu Transbrd?

      0 0
    • Tiky  

      V sobotu se jedeme projet – výletním tempem, terén lehčí. Preferuju směr posázaví, ale může se upravit na srazu. Pokud by se chtěl někdo přidat, sraz 9:30 pod Barranďákem- branická strana.

      0 0
    • crom  

      nakouknu i do tohodle vlakna.kdyby se chtel nekdo pridat jel bych v nedeli do Haloun.po singlikach a hlavne pomalu

      0 0
      • Darkson  

        jedu! dneska luxus, těsně pod 0, všehno zmrzlý, paráda:)

        v kolik kde?

        0 0
        • crom  

          10:30 Barandak-Branik.pomalu jsi cetl?:)ne ze me budes prohanet

          0 0
          • Darkson  

            neni to pozdě? je fakt brzy tma

            0 0
            • crom  

              vyraz driv a ja te nekde docvaknu….v hos­pode:)

              0 0
              • Darkson  

                ok, tak v 10:30

                0 0
                • cabbage  

                  Sem na vás zvedavej – kousek za Prahou bylo přes den –8°C..

                  0 0
                • Masl  

                  Right here, right now. Halouny!!!

                  0 0
                • 01carbon  

                  otočil jsem to za Černolicema na Všenory. Z Radotína k Baranďáku vítr tak 6–9m/s – proti a nedokázal jsem udržet ani 20km/h.

                  Po dojezdu sem začal ovladat prsty po 1hod a horke polivce 2 rumech 1 caji. Usnul sem ve vane a z vany jsem sel na 2hod do betle – bejt doma o 5km dál na tak sem zhebnul a volal horskou službu :-)

                  0 0
                • R-A-D-I-U-S  

                  Dámo a pánové, děkuji za milou společnost. Rád se zase někdy přidám :-)

                  0 0
    • crom  

      nekdo zitra na pohodovou vyjizdku?

      0 0
    • Jitkola  

      Nové zimní vlákno

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.