Pražské bajkové vyjížďky - Zima 2015

128 nepřečtených
  • Jitkola

    Huráá … je tu konečně zima která pod kolem chroupe a necáká :)

    0 0
    • Jitkola  

      Prvního frčíme tradičně směr Halouny, sraz u baranďáku na pískovišti v 11h.

      0 0
      • 33biker33  

        Co zitra? Jede nekdo na bike nebo da se uz nekde bruslit na rybniku?

        0 0
        • Jitkola  

          Jj, zítra jedem taky. Pojedem směr Psáry, Kamenice v Popovicích gáblík a přes Průhonice dom. Sraz na pískovišti v 10.30h.

          0 0
          • cabbage  

            Já mám v plánu se stavit na jedno s obědem ve Štiřínské stodole, nechcete přesunout oběd tam? Přeci jen Popovice jsou mimo můj akční rádius..

            0 0
          • 33biker33  

            Ok, darazim.

            0 0
      • karliner  

        Jupíí.

        0 0
      • allrose  

        tak jsem si myslel,že vás potkám,jel jsem v protisměru,a jedinýho kolaře nepotkal,jen dvě stopy za kamenicí,u skuheře až do osnice rozryto čtyřkolkou,v15­.30 řvoucí brzdy v osnici..nebyli jste to vy?

        0 0
        • StrejdaS  

          V osnici jsme to mohli byt my.

          0 0
          • allrose  

            Hezky jsem vás minul o čtvrt hodky,motal jsem se okolo botiče…příští rok,mějte jak chcete

            0 0
      • Bumerangista  

        Super. Jsem rád, že to tady někdo zorganizoval, i když jsem to zprvu přehlédl.

        Já půjdu možná dopoledne pěšky na Skalku s kočárkama, tak bych si hodil kolo do auta připojil se někde na hřebeni podle situace.

        0 0
      • Jitkola  

        Dobré ráno, tak dnes do Haloun pojedem ale krapátko jsme vyměkli, pojedem nakonec vlakem a pak pěšo. Pojedem ze Smíchova v 11.57h tak jestli se někdo přidá …

        0 0
        • crom  

          pche:)nevymeknout:)

          0 0
          • 33biker33  

            Jede jeste nekdo bike v tech 11?

            0 0
          • Darkson  

            cha, tak já totálně durch vyměknul už v Komořanech a přes Točnou to vzal domu. Sice jsem nedojel do Haloun, ale jsem zdravej a mám už letos odšrtnutýho Zvolouše…totál prochcaný Fiveteny uschnou tak za týden:)

            hroznej humáč tohle počasí

            0 0
            • crom  

              tak dik vsem.od Zbraslavi to byla bomba,malina,lu­xus:)teda starnes

              0 0
          • StrejdaS  

            Vymekli v Radotine srabi!!! :D Diky za spolecnost a az bude mene sra… tak zas na kole.

            0 0
            • crom  

              i linej vocas jako ja tam dojel na kole:)tyhle km vam budou chybet v forme:)

              0 0
              • 33biker33  

                Zpatky to uz bylo skoro suchou nohou, i na cykloztezce:-). Diky za fajn spolecnost.

                0 0
    • crom  

      nekdo o vikendu na kolo,ma bejt krasne:)

      0 0
      • cabbage  

        13°C a déšť? To už bylo líp dneska když bylo umrzlo..

        0 0
      • StrejdaS  

        Pokud nebude ultrahumus, tak klidne.

        0 0
      • Las  

        na motokros se přidám:) a pokud bude hnusně můžem vymyslet brigádu…

        0 0
        • crom  

          ok lidi,navrhy?na brigadu jsem dost linej:)

          cabbage:dest te bude prubezne umejvat od bahna:)

          Strejdak:hele ty uz mas absenci za minule,nemuzes odmitnout i kdyby byla povoden:)

          0 0
          • Las  

            dal bych Halouny, ale ta cesta zpátky je opruz… Nebo někam blíž kde je hospoda:). Jinak ještě varianta Prokopák a stánek:)

            0 0
            • crom  

              a co dat Kamenak tam a zpet klasika pres vsechny singliky:)cesta do deste malinova:)ja uz tam nebyl ani nepamatuju,bych se i kousnul je to tak 80km ktomu se v sezone nedokopu

              0 0
              • Las  

                v sobotu tam a v neděli zpátky:), každopádně nezapomeň světlo a ráno vyrazit co nejdřív.

                0 0
              • StrejdaS  

                Proc ne, ale budem muset vyrazit driv nez v 11:30. :D

                0 0
                • crom  

                  zapomel jsem ze driv nez 10 nikde nebudu:)takze redukuju na Davli tam a zpet po singlikach:)Las coz je tak 40 a to uz musis taky.

                  takze predbezne sobota v 10:00 pod mostem stana Branik

                  0 0
                  • Las  

                    ok, tak na desátou a kdyžtak trasu doladime podle počasí…

                    0 0
                  • vanice  

                    a ze jsem tak smela – na jak je to dlouho? navrat se svetlama na veceri?

                    0 0
                    • R-A-D-I-U-S  

                      Návrat po zavíračce jako naposledy z Haloun :-))

                      0 0
                    • crom  

                      nevim je spousty faktoru co to muzou ovlivnit,zaseknuti v hospode nevyjimaje:)

                      0 0
                  • StrejdaS  

                    Diky panove, konecne jste se taky kousli a dali par km. :D Teplicko jak na jare, az na ten vitr co kacel stromy a rval strechy luxus.

                    0 0
                    • crom  

                      a bahno zadny nebylo:)jo a kdybys furt nedefektil mohli jsme dat i ten Trestibok:)dik vsem bylo to fajn

                      0 0
                      • Las  

                        pěkný, sice jsem měl krizovku, ale jinak super:), a Strejďák by měl zapracovat na defektech, snižuje nám avg:)

                        0 0
                      • Smazaný účet  

                        jste museli jezdit jen po vyschlých silnicích, když jsem vás viděl, neměli jste na sobě ani gram bahna! :-)

                        0 0
    • StrejdaS  

      Zitra nekdo do Haloun? Pokud teda nebude prset, sraz v 10:30 u piskoviste. V nedeli slibovali ucast i Teepex, a slibotechna Karliner… :D

      0 0
    • Pucmeloud  

      Asi jsem svým dotazem trochu „mimo“, ale hledám tu staré kamarády-bikery, které jsem neviděl už mnoho let. Říkají vám někomu něco přezdívky FÍRLESS, ROBÍK, MÁRTY, SNAKE, CUBE…byli to všechno kluci z Prahy. Pokud se tu někdo objeví, nebo je znáte, kontakt na mě je: petr.liska@valachnet.cz Jsem z Rožnova pod Radhoštěm.

      0 0
      • Smazaný účet  

        máš asi na mysli partu ze starýho Potlachu? jo, pár lidí se tu vyskytuje…

        A Lišáka najdeš v současnosti spíš na střeleckých fórech

        0 0
        • rasken  

          Pro Mikikubu skoda zes nedorazila bylo to fajn

          www.strava.com/…es/242682359

          0 0
          • Mikikuba  

            Mrzí mě to ale jaksi jsem musela s kolem do servisu…Příště jedu! Když na mě budete hodný:)

            0 0
        • Pucmeloud  

          Jojo, myslím lidi ze starýho Potlachu!!! A Lišák jsem já , ale na žádný střelecký fórum nechodím…když, tak modelářský:-)

          Á propos, tys taky chodil na starý Potlach, ne? ten tvůj nick je mi povědomej…

          0 0
          • Smazaný účet  

            aha, tak to byl jinej Lišák :-)

            tady se občas ukáže Katzen (aka Selmira), Robik, já…

            Bořek nevím jestli ještě jezdí, dělá v DHL, občas ho tam vídám

            0 0
          • Smazaný účet  

            btw…

            0 0
            • Pucmeloud  

              Katzen…něco mi to říká…jezdila do Adržbachu na Sabaty? Robíka bych moc rád zase potkal, Bořka Velemínského taky (četl jsem, že mu jeho SA-čko ukradli z garáže:-((( ). Nick OZY mi je taky povědomý, on je někde od Náchoda, ne? Ale možná,že už se pletu. Každopádně mám hromadu fotek a ksichty pořád poznám. Taky MÁRTYHO (Martina Ryšavého) bych rád potkal…SNAKEho (Honzu Petra), SALÁMA, EVČU, POGOBLIKA,JENNY (ta je někde mimo Prahu)…asi jsem plno lidí zapoměl, ale třeba se nějak zase zkontaktujeme:-) Byl bych moc rád!

              0 0
    • tonik666  

      Cus,

      pořádáme kemp technického ježdění s Dušanem Mihalečkem.

      Jezdit se bude 14.3. a 15.3. v Krčáku.

      Všechny detaily akce jsou na facebooku, http://www.facebook.com/…32194737799/, stránka je veřejná, takže by mšla fungovat i facebookově neregistrovaným.

      Počet účastníků omezen, takže se hlaště a těším se, že se uvidíme.

      tonda

      0 0
    • cabbage  

      Up,

      Už jsem dlouho nebyl na kole a v sobotu nemá být úplně hnusně.

      Sraz v 10 u hřiště u baranďáku, tempo flákací a cíl někde na jihu, co nejméně bahnitější trasou (zatím mě napadá Kytín).

      0 0
    • cabbage  

      ehm, změna plánu, nikam nejedu.

      0 0
    • crom  

      nejel by nekdo o vikendu na pivo?treba do Haloun?

      0 0
      • Deckard  

        Jel bych pane, ale budu na lyžích.

        0 0
      • karliner  

        Já jo. Ale na silničce, protože bike bude procházet rekonstrukcí kvůlivá blížíímu se LiP :-)

        0 0
      • jonti  

        sobotu nebo nedeli? Spis v sobotu bych ty Halouny dal, i s +1.

        0 0
        • crom  

          je to predbezne,ale klidne vtu sobotu.teda jestli je +1 chrt jako ty tak se mam na co tesit:)

          0 0
          • allrose  

            bych se přidal/brzdil­..domácí bahno už mě nebaví

            0 0
          • Twister  

            Taky bych jel v sobotu.

            0 0
          • jonti  

            Jestli je Natalia chrt nechci posuzovat :) Kazdopadne pocitame se sobotou, odjezd od Barandaku vzhledem k rocni dobe zimnimu casu klidne i driv, 9:00 nebo 9:30?

            0 0
            • crom  

              ok takze sobota,barandak,bra­nicka strana.teda jen ten cas:)ja 9 teda urco nedavam.9:30to bych se musel hecnout.10ata by byla rozumna,ale necham to na vetsine at se vyjadri

              0 0
      • Thapsus  

        Já bych jel.

        0 0
      • cabbage  

        Moožná v neděli když mě přejde rýmička..

        0 0
    • Michala D.  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • crom  

      nekdo o vikendu na bika?singliky a tak v lese se placat.je to tu nejak mrtve:)

      0 0
      • Anciáš  

        Jo, to by šlo, pane :)

        0 0
        • crom  

          ale placat!ne at se prasi za kocarem jak je u tebe obvykle:)den a cas jeste dohodnem podle ostatnich.tedy jesli nekdo dalsi bude?

          0 0
          • allrose  

            chce to oživit,kdyby plácat(koleno ještě není ok),už máte představu?

            0 0
          • Galibier  

            bude nějaká velikonoční??…jeden trápcí se astmatik by se přidal, ale kopce, které miluji jsou pro mě utrpením…, to by muselo být „superhlemejžď“ tem­po

            0 0
          • Anciáš  

            Tak určitě:) Už jsem překročil určitý věk a to pak začneš zpomalovat… (minimálně na fullu). Jinak mně by se to hodilo nejlíp v neděli, ideálně jihozápad, ale s trasérem tvého formátu klidně i jinam:)) Na sobotu odpo to vypadá na rodinnou sešlost, to jedině na sever a musel bych se odpojit během dne. Co ty, případně ostatní, na to?

            0 0
          • Meduza  

            Nejspíš bych se v neděli také přidal.

            Už jsem myslel, ze se tu na kole jenom hopka, ale vypadá to, ze snad taky jezdí :)

            0 0
            • crom  

              nedele nemuzu nic slibit,jedine ze by to kamos zrusil

              0 0
            • Thapsus  

              Já, já, já bych jel. V kolik a kde?

              0 0
            • Meduza  

              Tak nakonec jedu s harantama uzavrit zimni prkno sezonu na Klinovec.

              Takze ja neee :(

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.