• Schuminier

    Už se to blíží – příští týden 17.9. Tak kdo letos pojede a jaké máte ambice?

    Anketa: Budeš projíždět brodem?

    2x
    100%
    0 0
    • JMT  

      Myslim ze v ankete chybi varianta prejedu lavku

      0 0
      • Schuminier  

        Tak tahle varianta mě ani nenapadla vzhledem k tomu, jak musí být obtížné tu lávku přejet. Teď už do ankety asi tuhle možnost nezakomponuju, protože nevím jak. A ty by sis při závodě troufl tu lávku přejet?:-)

        0 0
    • Smazaný účet  

      vážně jsem se nad tím zamyslel a usoudil jsem, že to za ty prachy nemám zapotřebí :-) Zas tak moc se mi tenhle závod nelíbí.

      takže buď pojedu jen s foťákem dělat dokumentaci, nebo pojedu úplně někam jinam a ušetřené peníze prožeru třeba v řízkách v hospodě na Kytíně :-)

      0 0
      • Zlatka  

        Uvažuji o tom podobně a navíc nemám moc nalítáno, tedy (správně řečeno) natrénováno. :) Jet to za 02:30 nemá smysl.

        0 0
    • martin_bakov  

      OKOR nebo KOKO ? KOKO.

      0 0
      • karliner  

        Tak..

        0 0
        • Schuminier  

          Kluci kluci, bude vás škoda, ale chápu, že trasa Pražské padesátky nemá moc co nabídnout, vede z 50 % po asfaltu, což je hodně a to startovné taky není nejnižší (450 Kč).

          Na druhou stranu je to jeden z mála půlmaratonů, který se koná v Praze. Mně tahle rychlá trať vyhovuje a navíc je to jeden z posledních velkých závodů sezony (co se počtu závodníků týká).

          Pro mě je tahle akce ještě něčím víc než pouhým závodem – od roku 2007 si tu každým rokem připomínám, jak jsem se k cyklistice a k závodění vůbec dostal. Mám to tu prostě rád!:-)

          0 0
          • martin_bakov  

            vsak asi kazdej mame oblibeny zavod ktery se nemuze vynechat :) v mym pripade sou to Author 50 Ceskym Rajem a Kral Sumavy MTB

            0 0
        • v POHODÌ klokan  

          Souhlas :-) Tam to určitě bude zábavnější (a to nemyslím jenom sobotní večer ;-)

          0 0
    • black.horse  

      Hmm, tak po delší úvaze letošní ročník vynechávám… Alespoň budu příští rok motivovanější a řádně odpočatej:-)

      0 0
    • Schuminier  

      Tak už za 3 dny:-D Dneska jsme si byli s kámošema projet trasu v poměrně ostrém tréninkovém tempu za 1:58:30 a koho jsme tam pod Juliánou nepotkali – Tatíčka s nějakým parťákem. Kluci nám ale pak pláchli po cestě do Nebušic – v tom rovinatém lesíku s kořeny museli jet snad 40 km/h, my v totální kaši 35!:-D Jinak trasa je úžasně rychlá a téměř dokonale suchá!!

      0 0
      • McBlacky  

        To byl od nás Ota Zima a Taťka z Bikeranche.

        já je potkal pak v dejvicích, jeli jsme se Šárkou se projet po práci do Šárky.

        jeli to prý za 1:50 a byly tam rezervy. To bude v sobotu cvrkot.

        0 0
      • Sharka1  

        hezky, uz konecne zavodis s chlapama, a ne s holkama, jen tak dal! :-)

        0 0
        • Schuminier  

          Díky Šárko … už se mi poštěstilo podruhé takhle Tatíčka při tréninku dojet. V obou dvou případech to teda byl nezapomenutelný zážitek. Do teďka vzpomínám, jak jsem se za ním vyvážel z Nebušic dolu do Šárky, kde to i v tom lese musel pustit přes 50 km/h a to se nedalo uviset! Teď v závodě jsem tam jel rekordně a to 46 km/h (záznam z GPSky)!

          Jak se ti jel vůbec závod, jela si s holkama ve skupince?

          0 0
          • Sharka1  

            No v treninku neni problem uviset elitaka, nicmene zavod, to je uplne jina liga…

            Me se jelo dobre, prvni kopce uplne super, pak na drncavych rovinkach za sanatoriem se mi ztratila Kaja, po chvili jsem ale dojela Baru, s ni jsem jela prakticky cely zavod spolu s par manikama, k jejichz stylu jizdy a spoluprace se snad ani nema cenu vyjadrovat… Citila jsem, ze mam nad Barou lehce navrch, ale ta me prechytracila ve sjezdu do Sarky, kde si najela prvni a na naslednych rovinkach zahakovala nejakyho borce, porad na dohled, ale ja tam byla sama, takze uz to neslo sjet a kopec na Zlatnici byl moc kratkej :-) Ale i tak spokojenost :-)

            0 0
    • kolda  

      po zralé úvaze věnuju sobotu rodině.

      0 0
    • Schuminier  

      Splnil jsem si svůj velký sen – 1:47:38 na 30. místě! Fakt jsem hrozně moc šťastnej. Závod, kdy jsem pomalu ani nestačil vstřebávat ty endorfíny!! Kdyžtak můj článek je na: http://schumiho.wordpress.com/…a-17–9–2011/

      0 0
      • deekay  

        Gratulace :) Nejdulezitejsi je kdy z toho clovek ma radost sam :)

        btw, tos to fakt jel bez SPD???

        0 0
        • Schuminier  

          Jezdím zatím jenom bez SPDéček, ale právě ten jeden jediný schod v Nebušicích a pár retarderů na trati mě skoro dokopalo k jejich urychlenému pořízení. Příští rok už je určitě budu mít:-)

          0 0
          • mpdu  

            Jezdis 4 roky, mas takovej vysledek a jezdis bez naslapu? Respekt. Ja bych bez spd uz ani neumel slapat :-)

            0 0
          • deekay  

            Tak to bych rek, ze bez SPD se v tydle discipline zbytecne okradas o cenny sekundy :) Takze predpokladam, ze az je poridis muzeme cekat tvuj vzestup o par mist nahoru :)

            To teda fakt helmu dolu, ze to jezdis na normal pedalech.

            0 0
          • padlos  

            Na skákaní nejsou potřeba SPD. Jinak to máš moc pěkně napsaný. Gratuluju

            0 0
      • Pavel.ct  

        Pěkně to máš napsaný, pěkný dráma :o)

        0 0
      • Zlatka  

        Perfektní, gratuluji !!

        0 0
      • mpdu  

        Hezky! To jste jeli paradne. Jirku znam, takze Vam gratuluji oboum k paradnimu vysledku.

        0 0
      • black.horse  

        gratulace!

        0 0
    • nemeto  

      Jako princeznička – přece neumažu kolo, když bylo tak krásně a všude sucho! Taky to tam nemám moc rád, ale kamarádi mě vyhecovali, abych jel obhajovat loňské 2. místo v kategorii dědků. To se mi podařilo (celkově 177. za 2:08). Vítěze kategorie jsem dlouho nemohl ve výsledcích najít, až později jsem ho objevil na 14. místě absolutně! Tak jsem trochu pohledal a zjistil, že je to pán, kterej jezdí obvykle tak 500. místa, např. Český ráj průměrem okolo 17 km/h. No, pochlapil se. A mě připravil o věnec buřtů!

      0 0
      • Schuminier  

        Brod nebyl úplně mělký, ale dalo se to bez problémů. Jinak podle toho, co tu píšeš o 64letém vítězi v kategorii, který zajel 1:44 hod, tak si skoro říkám, jestli si tu trasu někde chtě/nechtě nezkrátil. Pamatuju na jeden ročník, někde o tom někdo psal, že to pár závodníků jelo po té zimní trase padesátky – tj. že od Svrkyně nejeli přes Hole a Budeč, ale rovnou zamířili po šotolinové cestě k brodu. Toto zkrácení v mém podání znamená zhruba 19 minut!

        0 0
      • McBlacky  

        toho chlápka jsem taky nepochopil. Odst kluků co jezdí fakt kaši koukalo, že je zařízl. Kdyby to byl Kocián, Smazal nebo Špolc tak bych to i věřil

        0 0
      • karliner  

        Já v tvé kategorii vidím jiné výsledky , asi to už opravili.

        0 0
        • JakeF  

          Vzhledem k tomu, že se v těch výsledcích vidim taky, tak musí bejt loňský ;-).

          0 0
          • karliner  

            a *****..

            0 0
          • karliner  

            Už to vidím, Otu zařízl skoro 65-ti letý dědek, to se mu posměju :-)))

            0 0
            • McBlacky  

              do ví jak to s pánem bylo, to ví jen ti se kterými jel skupinku

              0 0
              • Glum  

                Jsem si skoro jistý, že na 14. pozici pán toho vzhledu neprojel (viz foto na sportave), bohužel, to už jsem tam nefotil. Na 14. jezdce si pamatuji, vypadal „normálně“ – v případě pana Ložka by se asi jednalo o biomechanický zázrak (umístění/postava a věk). Na lyžařských laufech bývá standardem, že na pár místech trati je ještě kamera (v případě pochybností lze zjistit, zda někdo takový a případně kdo s číslem místo projel). To, že ho nezachytili ani ofiko fotografové (na víc místech) naznačuje, že zřejmě kolem nich projel rychlostí Mach 1.

                0 0
                • nemeto  

                  Záhada vyřešena – byl to FANTOMAS !!! Pan Ložek píše, že nejel neb byl nemocen a o „náhradníkovi“ nic neví.

                  0 0
                  • McBlacky  

                    to mu někdo dobře vykous startovný a dal bednu jako bonus :)

                    hats off, solidní trik

                    0 0
                    • nemeto  

                      Spíš to vidím tak, že pan Ložek ví, komu pustil startovné. Ale jelikož pořadatel nepovoluje změnu, jel za něho. Což bych i pochopil, ale pak bych šel za nimi a řekl, že jsem někdo jinej a nelezl bych na bednu.. A už to dál nebudu pitvat!

                      0 0
                    • padlos  

                      :-D

                      0 0
                • McBlacky  

                  dost možná je o to organizátor požádal.

                  Já to taky dohledával, protože dědky kteří mi dýchají na záda znám v čr všechny podle ksichtu :) stoprocentně si to tvrdit nedovolím, ale myslím si svoje.

                  0 0
              • Darkson  

                ty vole, neřikejte mi, že na P50 někdo podvádí v 64 letech, tomu se snad ani nechce věřit.

                člověk by měl bejt rád, že je zdravej, může jezdit na bajku a dokonce závodit

                0 0
            • JakeF  

              No tyvole… To měl elektrokolo, ne?

              0 0
    • vasado  

      Ahoj, trošku mimo mísu, ale nevíte jak je to s fotkama ze závodu??? Já sice vím, že to říkali na startu, ale byl sem nervozní jak sanky v letě, tak si to moc nepamatuju :-D Díkys

      0 0
      • McBlacky  

        v cíli dávali fotky zadarmo. Což ale vědělo minimum lidí, my se to taky dozvěděli pozdě

        0 0
        • vasado  

          jj, mám pocit že říkali něco o nahrání fotek na flešku… tu ale běžně v dresu nevozim a dal netušim… a to tam bylo dost fotografů… ale dík :-)

          0 0
    • McBlacky  

      Letos došlo k situaci kdy i princeznička jako já jela brodem. Ve dvou jsme od Budče vzdorovali sedmičlenné skupince pronásledovatelů zhruba 20–30sec za námi. Takže těch 5–10 sekund ztráta na lávce nepřicházelo v úvahu. No peklo…

      0 0
    • Vozataj  

      Jelikož se jednalo o můj první cyklistický závod, nevěděl jsem, do čeho při takovém počtu závodníků jdu. Musím pochválit organizaci a ohleduplnost všech závodníků. Pořádně jsem si to užil a nakonec dojel na 277. místě v čase 2:18:24. Kdyby někdo měl, či věděl, kde budou fotky, budu rád. Díky.

      0 0
      • Smazaný účet  

        ohleduplnost okolo 277 místa? :-O to jeli asi nějaký jiný lidi, než obvykle :-)

        0 0
      • vasado  

        Tohle byl muj druhej zavod v životě :-) no a 171. za 2:07 na singlespeedu… (což bylo trošku demotivující, když mě na rovině všichni trhli a neuvisel sem za žadnou cenu :-D ) ale fakt bomba… se taky musim pochlubit i když neni moc čím :-D

        0 0
        • McBlacky  

          podle mě hodně solidní výkon na SS, jaký jsi jel převod? Velká pila+ ? a vyjel jsi všechno nebo jsi i tlačil?

          0 0
          • vasado  

            32–15 na roviny málo do kopců tak akorát… vše sem vyjel :-) (právě v kopci sem vždy předjižděl aby mě pak mohli trhnout na rovině :-D )

            0 0
            • nemeto  

              Tak tos byl ty, koho jsem obdivoval, když jsi mě předjížděl v posledním kopci, kde já jel 22×28 !

              0 0
              • vasado  

                asi :-) ale nebejt toho kopce tak sem o dobrejch 20 mist hur, bo na rovine no chance… a to v tom kopci nejaka holcina jeste rikala – nelamej to na tak tezkej a prehod si :-)

                0 0
              • vasado  

                asi ;-) ono nebejt tooho kopce tak sem o 20 mist hur, na rovine bez sance… a to nejaka holcina rikala – nelamej to tak a prehod si ;-)

                0 0
            • McBlacky  

              tvoji kadenci bych chtěl umět. Rozhodně to musel být silný zážitek.

              0 0
    • McBlacky  

      report z mého pohledu na našem blogu

      http://mtb-blog.cz/…ka-50ka-2011

      0 0
    • martinmartin  

      Výzva k dopadení tohoto podvodníka zde http://www.martinmatula.cz/…z-fotografie

      0 0
      • karliner  

        Co se děje? Nerozdělil se o výhru?

        0 0
      • Darkson  

        takže se na závodech nekradou jen kola, ale už i identity? huuustý:-)

        0 0
        • Jenda  

          no s ukradenou identitou vylezt na bednu v jiny kategorii kdy si to navic zrejme nekde zkratil a jeste k tomu v kradenym dresu to je fakt mazec:-)

          Uz se nabizi jen otazka kdo si pozna na tech fotkach svoje kolo:-)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.