• Poly

    Zdary, jedet nekdo v sobotu 14.8 plzenskou padesatku?? a mimochodem jestli jo, nevite kolik je startovny?

    cau

    0 0
    • biker007  

      starovny 300 nebo 350, ted nevim. jdu za hodku na prezentaci. „bohuzel“ se uz pry nejede olympijskou vesnici (rozumnej cikanska osada), to vzdy bylo zpestreni a donutilo to cloveka zrychlit :))

      0 0
      • Ondra Marin  

        A kudy se to tam bude vobjizdet??? To se pojede jeste kousek po silnici a pak doleva mezi tema zahradkama a zpatky na puvodni trasu??? Taky jedu!!!

        0 0
        • biker007  

          to nevim, zapomnel sem se pri prezentaci zeptat. ale kamos rikal ze se to letos nabeton objizdi. ja si to vcera projel a mimo strepu, dratu, pletiva, kopriv, nabytku(jedna skrin byla uz na ohnisti..), sedacek z zigulika tam sou nove i hluboke louze neznameho obsahu (a to bylo vcera pred destem, kdy na zbytku trate bylo uplne sucho). jo a vybehla tam na me 1m vysoka doga.. a za ni pet ciganu.. nastesti bezeli pro dogu a ne pro to co by ze mne zbylo kdyby se neobjevili :))

          jinac jeste dnes je startovny za 300, zejtra za 350.

          tak zejtra.

          0 0
    • robb  

      Tak jak jste si to dnes užili? Já potkal pár bikerů akorát když jsem se vracel ze švihu na silničce. V lese to asi není nic moc, co? :-D

      0 0
      • vasek52  

        První polovina dobrá, pak začlo lejt a tak mi to trochu připomnělo Krále 2013. A kola dostávali pěkně zabrat.

        0 0
      • Lachtis  

        Hodně se na trati prášilo a jelo to pěkně :-DDD

        Od půlky se to spustilo a bylo to docela maso, kort se sjetýma pláštěma :-). Ale jinak jsem s ito užil, ale je fakt, že toho bláta bylo moc…

        0 0
      • mrozu  

        V lese pohoda, na poli to bylo horší, ale pořád lepší, než jsem čekal, bahno jen na pár úsecích a jen z toho, co spadlo přímo při závodě, včerejší bouřka se na trati prakticky neprojevila :)

        0 0
      • 2. Bóďa  

        Já si vzal neuvážlivě moc tmavé brýle a po hodinové jízdě v blátě bez ochrany zraku slzím ještě teď. :D Asi pořídím dopředu blatníček. :)

        Ale vzpomínat rád nebudu. Pár km před cílem jsem ztratil svou Rox 9.1… :(

        0 0
        • DaD  

          Sigma to má udělané opravdu na hovno.Taky jsem jí ztratil,ale naštěstí jsem ji našel.Teď už to vozím jen takto…

          0 0
          • 2. Bóďa  

            Mně se asi o větev posunul magnet ( zjistil jsem až v cíli ), tak jak nefungovala, přestal jsem na ní koukat. Takže jsem to zjistil až po pár minutách a už jsem na to prděl. Nebylo to v místě, kde by bylo bezpečné jít v protisměru… Prostě smolík. :(

            0 0
            • DaD  

              Tak to je opravdu smolík:( ROX je dobrý komp a je jí opravdu škoda…

              0 0
      • pee.tr  

        Ve čtvrtek večer jsem dal na závod nové destičky a jsou skoro pryč…

        0 0
        • Lachtis  

          To vozíš nějaké papíry? Mně moje Jagwiry vydrží celou sezonu (brzdy avid elixir 7)…

          0 0
          • pee.tr  

            Nepodařilo se mi poladit dostatečnou mezeru a jak byly na těsno, dřela tam každá kapka bláta. Minimálně půlka jich odešla. Elixir CR, originál desky sintrované. Jinak mi běžně vydrží závodní sezonu tak tak (cca 800km).

            0 0
            • Libor1975  

              Shimano destičky před závodem skoro nové.

              Bahna a vody bylo dost jinak super bavilo mě to pěkná trať.

              0 0
    • DaD  

      Nějak se mi zdá,že se tu reaguje na jiný závod než na ten,co se jel dnes.Dotaz byl ze dne 13.8.2004 :) Já jen tak,aby řeč nestála.Jinak značení dnešního KPŽ v Plzni stálo úplně za hovno.Nic horšího,ohledně značení,jsem letos ještě nejel:(

      0 0
      • pee.tr  

        Se značením soulas. Ale loni to bylo ještě mnohem horší. Chápu, že se regulovčíci dnes chtěli před deště schovat, ale na závodníky vyloženě kašlali. Jeden si telefonuje, další kecaji, jiní někde zalezlí. Na posledních 5ti km jsem už ani nevěřil, že jedu správně.

        0 0
        • DaD  

          A ještě horší bylo značení šipkami.Nevýraz­né,v dešti téměř neviditelné a ještě je občas nějaký dement namaloval až za zatáčku.Mléko bylo sporadicky a tam kde byla jasná cesta,tam ho bylo nejvíc.Závody by neměli pořádat amatéři nebo idioti.Snad každý,s kým jsem mluvil,kufroval.Ať více či méně,ale kufroval.Za startovné nesmysl a ještě lidi takhle naserou:(

          0 0
      • roura  

        Aha, tak proto mi bylo divný to startovný tři kila … :) On někdo tahal z archívu

        0 0
        • DaD  

          Tak před deseti lety to bylo stejné jak dnes 650,– :)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.