• cioran-m

  Těma: Praha – ta vždycky byla (pokud se cyklistiky týče) jen periferií Plzně a – provincií Brna.

  0 0
  • cioran-m  

   Cha! Teda, jasně: Perič, že… A Kamil Lhoták vlastnil – dokonce dva – turistický Hetchinse. A Vokolek v devadesátejch letech začal prodávat jakože extra věc ty, v Americe levnej hliník, že – Cannondaly, no, protože hoši z Dukly nic jiného takového nezažili. A dnes Bejk úspěšně dělá z odumírajíciho Colnaga pro Prahu ještě živou prestižní legendu. Ale stejně je to takový – trochu srandovní. Aji s těma možnostma, kam vlastně z Prahy pošvihat. :) Se těším…

   0 0
  • atty  

   Proč mne nepřekvapuje, že téma o Praze – v tomto jízlivém podání – založí ten z té velké zatáčky na cestě z Prahy do Vídně… :)

   Asi byla po ruce nějaká lahvinka (možná dvě, tři…), tak o to lépe :)

   0 0
   • Bubaaak  

    Mi připomenulo, jak se před hospodou začali hádat dva tydýti, když si začali nadávat do Pražáku z obou vylezlo že jsou oba z Brna :D

    0 0
    • atty  

     To není překvapivé – rodilej by asi nikdy nikomu do Pražáků nenadával… :)

     0 0
   • cioran-m  

    A proč by Tě to mělo překvapovat? :)

    0 0
    • atty  

     To je vlastně taky fakt… :)

     0 0
     • cioran-m  

      No tak vidíš. :) A co teda ta cyklistika (myslím silniční spíš)?

      0 0
      • atty  

       Tak nevím, lidi tu na kole celkem jezděj, tak i ta cyklistika tady asi bude nějak fungovat :)

       Pokud se ptáš na významné Pražské osobnosti, tak ty fakt neznám . my Pražáci to nerozdělujem – prostě je to dobrej jezdec z ČR a je nám šumák, jestli se narodil a žije v Praze, Brně nebo Holomóci… :)

       0 0
       • cioran-m  

        Nojo, *****, chtěl jsem provokovat, aby byla sranda a tak a my jsme místo toho takoví – korektni…! Tak jo, asi to nevyšlo. :)

        0 0
        • AussigBiker  

         Ja bych ani nerek korektni. To je tim, ze cely republice je Brno a Ostrava uplne u zadku. A jenom Ostravsti chachari a Brnensti nevim co maj potrebu se furt srovnavat s Prahou. Bejt Brnakem nebo Ostravakem, to musi bejt diagnoza :)

         0 0
         • Bubaaak  

          Tatici jsou naštvání, že omladina nechce kydat hnůj a stěhuje se do Prahee :)

          Tak na ně nadávajo, aby děti zostalo.. a některé to vemo za pravdo… A tak je to z generace na generaci :)

          Ten hate rozjedeme, by bylo aby nebylo :)

          0 0
         • cioran-m  

          Já Brno s Prahou ani v nejmenšim nesrovnávám. Proč bych měl – vždyť to z obecnyho hlediska ani nejde – to je snad samozřejmý a jasný každýmu, že. A taky proč. (Jiná věc je, kde by kdo chtěl raději žít, ale to je jednak každýho věc a jednak je to přece jen trochu jiný téma). Akorát z toho cyklistickýho hlediska – a o to tady šlo – je Praha Brnu, Plzni a vlastně skoro celý republice u zadku, že… :)

          0 0
          • AussigBiker  

           Z cyklsitickyho asi jo :). Me vzali na mtb na Tocnou. Tri kopecky a jezdej to porad nahoru a dolu. Nejak mi to nezaujalo, u nas je to o dost lepsi. Asi i na silnici, Krusny Hory jsou vyasfaltovany, staci se vyskrabat nahoru a tam pojezdit.

           No a sice makam v Praze, ale ziju v Sudetech :) Praha je fajn na takovy to socialni vyziti, je tu uplne vsechno a je to pekny mesto, ovsem do centra nelezu, protoze se tam neda hnout :).

           0 0
           • Smazaný účet  

            Hmm, to je jak mit tricko VEGAN a cpat se stejkem…

            0 0
            • AussigBiker  

             To ti nevim, mit tricko vegan a cpat se stejkama je dost velky pokrytectvi, me takhle zivot zaval :). Zadnej Brnak se tenkrat neozval, kdyz jsem schanel praci. Asi tam tehda jeste nedorazil LinkedIn :)

             0 0
      • Coural  

       Cyklistika v Praze je v pohodě. Na cyklostezky není místo a proto se dá v klidu jezdit po silnicích. Pražští řidiči jsou vyježděný, horší je to s náplavama. Většinu krizovek zažívám právě s nima. Pokud jde o ježdění, tak do půl hodiny můžu brázdit asijské stepi severně a východně od Prahy do Poděbrad, francouzkou rovinu z Uhříněvse do Kutné Hory, kopečky okolo Sázavy… . jediné co tady chybí je nějaký kopec nad 1000m/n. Nejde každý den jezdit na Ještěd a navíc ta cesta k němu se rychle omrzí.

       0 0
       • cioran-m  

        Ok.

        0 0
        • tromboonen  

         Hele vyrůstal jsem v Ostravě, studoval v Brně, pak žil asi deset let v Praze, teď většinu času za Prahou… Když pominu Tvoje špičkování a budu předstírat, že se ptáš na srovnání kde se jak jezdí na kole, tak:

         Ostrava na silnici fajn, směrem na Hlučín, Opavu, když chceš větší kopce tak Beskydy nebo Jeseníky. Na MTB nevím, tenkrát to ještě nebylo, ale předpokládám, že se tam taky něco najde, viz místní stavitel trailů na haldách, plus ty hory.

         Brno/okolí fajn na silnici co si pamatuju, akorát místama nuda, taková ta zvlněná krajina mi tam chyběla, nebo nebyla jak bych si představoval… MTB jsem si občas půjčil a brousil ten trail kolem Prýglu, nic moc.

         Praha pokud nejsi socka co bydlí na Černým Mostě úplně v pohodě (a tam možná taky, když vyjedeš), když jsem se tam přistěhoval, tak jsem chvíli jezdil na MTB, bydlel na Smíchově, do Prokopáku za 10 min, odtamtud na Karlštejn a podobné trasy. Silnice ditto, i z Vinohrad se to dalo i když tam člověk musel prokličkovat centrem, ale klidně jsem to švihal po Ječný/Žitný když na to přišlo… Teď jezdím pod Brdama, ale dostat se z jakékoli normální části Prahy (P5, 6, 4, 3) na velmi slušné cesty na silničku s malým provozem není problém.

         Stačí?

         0 0
         • Bubaaak  

          že já vůl se přestěhoval ze ZBR, na čerňák :D

          (ale máš pravdu :-/ )

          0 0
          • McBlacky  

           vyměnil jsi dojíždění rychle do práce za dojíždění daleko na slušný kolo :)

           Černák je dobrej akorát v zimě, za necelou hodinu už můžeš lyžovat v Jizerkách

           0 0
          • tromboonen  

           Tak dlouhý roviny se spoustou větru tím směrem jsou, že jo… ale na ty já nejsem.

           0 0
        • Coural  

         Ok? To je jako všechno? Zkus to znovu večer až budeš mít tu správnou hladinku :-)

         0 0
         • tromboonen  

          :)

          0 0
         • cioran-m  

          Proč, Courale? Já jsem byl s tvým názorem spokojenej, to téma jsem akorát založil a nemusím na vše odpovídat; nejsem moderátor. Courej se teda po těch stepích dál a občas si zajeď na ten omrzelej Ještěd, no. To je tvoje věc. A pokud se hladinek týče (nemyslel jsi ty ve střevech na rentgenu, že ne?) – nemůžeš o každém úspěšně spekulovat jen z toho, co ty sám znáš… :)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.