• Chett

    Kdo jede? Těšíte se? Jak trénujete? Kolik máte najeto? Za měsíc a tři dny je to tady! :D

    0 0
    • jIrI___  

      Letos skvělé počasí, takže najeto jako nikdy jindy (200 km, dalších 100 km do startu bych mohl stihnout najet :) ). Navzdory původnímu rozhodnutí a nedobrému jídlu v cíli asi nějakou tu kačku za startovné obětuju a dětskou třicítku vyzkouším :)

      0 0
    • Pajas04  

      Moc se na tenhle první závod sezóny těším, pojedu krátkou trať. Natrénováno mám méně, než by se mi líbilo, ale s trochou štěstí budu mít kolem 60–80 hodin, což by snad mělo stačit – cíl je jasný – zajet to pod 1:50 nebo do 150.místa ;).

      0 0
      • jIrI___  

        Si kladeš nízké cíle, do 150. místa jsem to zajel loni s najetými 25 h. Ale bylo to teda pár minut nad 1:50 :)

        0 0
        • Pajas04  

          Já měl loni najeto snad 15 hodin a skončil jsem mezi starci a dětmi :D. Takže splnění tohoto nízkého cíle by bylo obrovské zlepšení ;)…loni jsem totiž přepálil start – prvních 30 minut na 95%maxTF a pak už to byly jen křeče a brutálně snížený výkon :( :(.

          0 0
          • Fran-tic  

            hlavně bacha na kaluže :)

            0 0
          • jIrI___  

            Špatná taktika. Já se vždycky řadím na chvost startovního, kde se to rozjíždí pomalu. A navíc mám dobrý pocit, že pak předjedu hodně lidí a málo lidí předjede mě :D. Tuším před dvěma lety jsem měl vyjeté startovní místo v první stovce a to bylo psychické peklo – předjíždělo mě hodně lidí a já v podstatě nikoho :))

            0 0
            • Ondry  

              To jsem si taky chtěl zkusit, jenže teď mám najetý tak málo že by mi to bylo stejně k ničemu…

              0 0
    • Azmir  

      Ty máš nějakou nemoc, že každý den založiš aspon jedno vlákno? :) Jinak jedu, ale pojedu asi se školkou v týmu, no snad to vyjde na bednu :D

      0 0
    • michalscupak  

      taky jedu, pojedu v tymu za skolu, jinak najeto nic extra na to pocasi ale tak 1000km mam… do te doby snad dalsich 500 pridam a pojede se.. cil = bedna

      0 0
    • Hanyz1  

      Nechtěl by si o víkendu někdo projet na pohodu tu poloviční trasu? Pochopitelně někdo, kdo tu trasu zná, bloudit svedu i sám :-)

      0 0
      • Chett  

        chystám se ještě s kamarádem tu trasu projet, ale asi budeme bloudit, ale přidat se můžeš :D

        0 0
      • Azmir  

        Trasu znám, klidně někdy provedu, ale o víkendu se bohužel na kolo asi nedostanu.

        0 0
        • Chett  

          no, nakonec to pojedu projet sám, nejspíše v neděli, po obědě. kdo chcete, přidejte se.

          0 0
          • Hanyz1  

            přidal bych se. V profilu bych měl mít mail, pošli mi kdyžtak telefon, ať se domluvíme na přesném čase a místě setkání

            0 0
    • Lance  

      jedu dlouhou, najeto nula nula nic

      0 0
      • Lance  

        tak já teda nejedu

        0 0
        • jIrI___  

          Vyměkls?

          0 0
          • Lance  

            zcela, ale hlavně po antibiotikách a najetých 100 km někdy před měsícem se mi fakt nechce trápit na 70 km trati, neměl bych z toho ten dobrý pocit

            0 0
            • jIrI___  

              Rozumné rozhodnutí. Já furt váhám kvůli počasí, někde v dešti se mi ocasit nechce :)

              0 0
              • Lance  

                a díky počasí mě to ani nemrzí, jel jsem to před dvěma rokama a to bylo naprosto suprové letní počasí, paráda

                0 0
    • daymaker  

      jedu jako Lancův domestik…

      0 0
      • vitan  

        to určitě…startovní horečka týden před startem a když si připneš číslo tak v Tobě bouchnou saze…:P

        0 0
      • Lance  

        právě ses stal leadrem

        0 0
    • michalscupak  

      startovné se v sš týmu neplatí, dík, ale nakonec jsem asi už sehnal člena…

      0 0
    • metr-x  

      Pojedu, ale moc se netěším.

      Každý rok si dávám za úkol vylepšit čas z minulého roku, ale letos to nějak nevidím, málo najeto a ten čas z minulého roku je docela dobrej :-D

      0 0
    • sharkeeCZ  

      Zdarec lidi, nevíte jestli je již trasa nějak značena? Máme v plánu si ji zíra projet, ale nikdo ji z nás nejel (tedy jeden jednou). Prý tam jsou jen mlíkopásky během závodů, kvůli ochranářům, tak se chci zeptat, jestli je to značeno nějak rozumně již nyní, nebo budeme potřebovat průvodce, nebo mapu?

      0 0
      • michalscupak  

        nejake sipky na zemi budou (tluste oranzove)

        jinak asi nic moc znaceno nebude hlavne tam kde se nejede po asfaltu, ceste…

        0 0
      • Azmir  

        Hledejte oranžové šipky, na začátku tratě na ně moc nenarazíte, ale tak od ¨mexika dál, už se myslím neztratíte, jenom třeba být obezřetný a ty značky hledat.

        0 0
      • jIrI___  

        Značené to není v podstatě vůbec. Když člověk neví, bude to hledat těžko. Krátkou trasu mám v gpx tady , dlouhou nevedu :)

        0 0
      • bosmilan  

        některé úseky vedou po turistickém značení…jiné po asfaltu,na kterém jsou „oranžové TLUSTÉ šipky“ …a jinak je to trochu značené na stromech,ale to je spíše pro pořadatele

        Průvodce by byla nejlepší volba,ale dá se to jet i podle mapy a značení

        0 0
    • Chett  

      Nevíte někdo, jak to teď vypadá se značením trasy? V sobotu už to chci konečně projet, ale zase nechci strávit půl dne s mapou v ruce.

      0 0
    • Chett  

      Pro ty, kteří nemají gps přístroj, který čte gpx soubory, nascreenoval jsem mapu z endomonda a udělal z toho obrázky

      Kdytak si to stáhněte

      http://leteckaposta.cz/920025913

      0 0
    • Chett  

      zatím to vypadá, že díky počasí bude mít porubajk podtitul – tour de bláto. v pátek zataženo déšť a v sobotu stejně. Kdo se těší? :D

      0 0
      • jIrI___  

        Naštěstí na krátké trati toho terénu zas až tak moc není :)

        0 0
        • jIrI___  

          A na Šelu 2010 to mít nebude, ve větším bordelu jsem snad nikdy nejel :D

          0 0
        • metr-x  

          Přesně, maximálně se bude tlačit na Skalce, pak už je to po rovině :-D. No a možná ještě jeden úsek, kde je bahno i v letních vedrech :-D

          0 0
          • Chett  

            Skalka je nejbrutálnější část, podle mého. A mi bahno nevadí, teda pokud bude na konci čekat wapka :D

            0 0
      • Systémák  

        Co tu strasis? I kdyz ted prubezne neco zkapne, tak v lesich je pomerne sucho – par permanentne mokrych mist je v kazdem lese, jinak se za koly jen prasi.

        Takze i kdyz predpoved ted vypada zajimave, tak bych se toho moc nebal. Navic je ted krasne teplo, takze to rychleji schne.

        Jinak kratkou jedou jen zabari!

        0 0
        • jIrI___  

          Jen žabaři a socky z řad studentů, kteří rádi využijí nižší startovné :))

          0 0
    • Chiron  

      Jak je to na krátké trati s terénem, stojí tam aspoň něco za to nebo je to všecko po cestách? Najeto sice už letos cosi mám, ale na novém kole skoro nic a na dlouhou si s ním moc netroufám.

      0 0
      • metr-x  

        Jsou tam dva zajímavé sjezdy, jinak nic velkého. Ale že by to byla vysloveně nuda se říct nedá.

        0 0
    • Hynas  

      Krátkou jezdí jen děcjam důchodci, buzeranti a zajebaní studenti.

      0 0
    • Hynas  

      Krátkou jezdí jen děcjam důchodci, buzeranti a zajebaní studenti.

      0 0
      • Chett  

        Já ji třeba jedu kvůli výbušnosti :D Nerypej :D:D:D:D My co jsme slabí a prd ujedeme, tak se vymlouváme na výbušnost :D

        0 0
    • Chett  

      Nemá tady někdo dobré typy, kde závod sledovat, mluvím především o krátké trati. Nějaké technické sjezdy nebo možnost se pořádně vysekat. Uvažuju, kam postavit přítelkyni ať se nenudí :D

      0 0
    • Pajas04  

      Nevíte někdo, jak to vypadá na trati s bahnem? Vozím RoRo/RaRa, tak jestli nemám náhodou přezout :).

      0 0
    • Hynas  

      Sere a sere…OLÉ! :o)

      0 0
    • daymaker  

      na suchu to nebude.. :-) tak akorát

      0 0
      • jIrI___  

        Já už dneska vyměkl a místo startovného si koupil láhvinku tuzemáku.

        0 0
      • Lance  

        nebude, ten včerejší luchanec byl fakt solidní :-)

        0 0
    • Elix  

      Dnes v podvečer sem chtěl projed dlouhou trať, naivně sem spoléhal na značení tratě, ale ta je tak mizerně značená v místech 1 občerstvovačky za úsekem, kde se krátká a dlouhá rozdvojuje, že jsem jel pouze krátkou.

      Na krátké trati je snad co 50m na větvi stromu igelitová páska, takže těžká orientační pohoda jako ostatně celá krátká trať. Trať je dobře průjezdná.

      To na dlouhé hned za 1 občerstovač. je jen jediná zřetelná páska v okruhu snad 2km, která ještě nesmyslně ukazuje hned za 1 občerstvovačkou doprava do kopce. Možná, že už ráno na té dlouhé pásky budou spolu s " regulovčíky "

      Hlavně ať se počasí vydaří.

      0 0
      • in4mator  

        Jo to bude asi to místo, kde jsem roku 2012 špatně odbočil, stejně jako X dalších. A pak asi ještě 2×, značení bylo podle mě slabé.

        0 0
    • Pajas04  

      Tak dneska jednoznačně paráda :). Užíval jsem si celý závod.

      Na krátké trati se místy až prášilo, terén byl spíše vlhký než podmáčený (i tak jsem si letos poprvé vyzkoušel, jak se padá :)), teplota krásná (mohlo by být klidně i chladněji).

      Do finiše jsem letos dal vše, čas jsem navíc vylepšil o více jak 30 minut :) – příští rok chci stáhnout dalších 15, snad se konečně dostanu pod těch 1:50). Zimní příprava, i když malá, se prostě vyplatí :).

      0 0
    • Melvin  

      Jel jsem dlouhou a zda se mi, ze diky mirne zime se letos urodilo vic nabusenu. Jinak pocasi i trat parada.

      0 0
    • Chett  

      Tak já jsem jel krátkou. Můj úplně první „závod“. Maximálně jsem si to užil. Příští rok jedu zase a svůj čas 2:07 chci rozhodně stáhnout!

      0 0
      • standoslav  

        Zkus za měsíc Májový bobr, to bude možná lehčí trať.

        0 0
        • Azmir  

          Lehčí? nemyslím si.

          0 0
          • standoslav  

            Před chvílí jsem si to až na závěrečnou část, z Bober zpět do lesa (zabloudil jsem) projel a není to tak zlé. Pravda, dlouhé úseky do kopců berou síly, ale je tedy nutno je jet zvolna, ovšem co kvituju, krkolomné sjezdy někde dolů k potoku jsem neviděl, takže o rozbití huby to není. Chválím i přez zabloudění pořadatele, měsíc před startem značena trať, to potřebujeme.

            0 0
            • Azmir  

              Kopce jet zvolna… Tak pokud někdo jede závod s tím, že pojede kopce zvolna, tak ho snad ani nemusí jet což?

              0 0
              • raceman  

                a k cemu ti je, kdyz se v kopcu zakyselis tak, ze se pak po rovine neudrzis ve skupine? ;)

                0 0
                • Chett  

                  to je hodně individuální a hodně o kondičce a rovněž o technice výjezdu

                  0 0
                  • raceman  

                    tak urcite ;)

                    0 0
                    • Chett  

                      já jsem si díky včerejšku uvědomil, kde mám chyby a rezervy, i třeba v tom výjezdu, kadence, rozložení váhy, ale předevčím ta kondička, ale tak je ti stejně na prd, pokud blbě rozložíš váhu a zadní kolo se ti protáčí a nezabírá

                      0 0
                      • raceman  

                        na to prijdes casem pri treninku ;)

                        0 0
                        • Chett  

                          já většinu z toho používám nebo se minimálně snažím používat v praxi, ale furt je co zlepšovat

                          0 0
                • Azmir  

                  Třeba k tomu, že závody se vyhrávají v kopcích? Když pojedou dva stejní a jeden povalí do kopce a pojede na pohodu z kopce a druhý naopak, kdo si myslíš, že vyhraje? Pokud se chceš nějak slušně umístit nebo dojet co nejlépe, tak prostě musíš jet co to dá do kopce.

                  0 0
                  • raceman  

                    no nepovidej ;)

                    0 0
                    • Azmir  

                      Tak pak nechápu tvoji reakci ;-)

                      0 0
                      • raceman  

                        toz to mas blby :D jen narazim na to, ze pises, ze zavody se vyhravaji v kopci… spis fyzickou a hlavou.. zadny kopec tam byt nemusi ;)

                        0 0
                        • Azmir  

                          Pořád nechápu, co jsem napsal špatně.

                          0 0
                          • raceman  

                            ze musis jet do kopce co to da ;)

                            0 0
                          • raceman  

                            ze musis jet do kopce co to da ;)

                            0 0
                            • Chett  

                              no, co to dá.. spíše v kopcích se oddělí již zmiňované zrno od plev. když ti někdo ujede v kopci, tak už se pak ve sjezdu blbě předhání. teda pokud on nemá ht a musí jet více technicky než týpek, kterej ho dá ve sjezdu na fullu

                              0 0
                            • Azmir  

                              Tak samozřejmě v rámci tvých sil a jejich rozložení, ale zrovna bobr, který má 30 km, tak prostě jedeš do každého kopce co to dá, protože ta trat je krátká, něco jiného to je u maratonských tratí a podobně, pořád si nemyslím, že bych řekl nějakou blbost, samozřejmě záleží, k čemu to vstahuješ.

                              0 0
                  • Fran-tic  

                    hej to není pravda ale :) jako možná kolem 100. místa ujedeš pár lidem, ale do 20 jsou všichni tak nabušeni, že ten jeden kopec je nic proti všemu. Pokud se ti to zlomí v hlavě, nevyhraješ ani kdybys to vyjel na nejtěžší převod…

                    0 0
                    • Chett  

                      s psychikou máš taky hodně velkou pravdu

                      0 0
                    • Azmir  

                      A právě, že jsou všichni tak nabušení, myslíš, že nějaký kopec vypouští?

                      0 0
              • standoslav  

                Tak promiň závodníku, mám 53 let, tož tak …

                0 0
                • Chett  

                  nejlepší věk!

                  0 0
                • Azmir  

                  Bral jsem to obecně, je jedno kolik ti je nebo jestli jedeš v první 10 nebo poslední 10, prostě do kopců je třeba jet co to dá, s ohledem samozřejmě na zbytek závodu a sil.

                  0 0
                  • Chett  

                    Obecně se to dá shrnout asi takhle. Obecně se to shnout nedá, vždycky musíš započítat XY faktorů- kolo, věk, znalosti, kondice, trasu a délku závodu atd…

                    0 0
                    • Azmir  

                      Tak bud to jedeš jako závod a dáš do toho všechno a je jedno kolik ti je nebo v jaké si kondici nebo to bereš jako projíždku, za kterou si zaplatíš(před­pokládám případ drtivé menšiny).

                      0 0
                  • standoslav  

                    Docela šalamounská odpověď, i tak si nedovedu představit jak to budu např. ve Lhotce u obchodu to začnu rvát nadoraz, když vím, že ten kopec je takřka nekonečný.

                    0 0
                    • Azmir  

                      Nikdo ti neříká, že to máš napálit nadoraz a v 1/4 kopce budeš muset zesednout, protože nepopadneš dech, ale prostě jet to naplno s tím, že si samozřejmě rozvrhnu síly, jinak ten kopec není zas tak hrozný, je po asfaltce, není tam žádný terén a podobně co by tě nějak omezovalo, takže si prostě nastavíš svoje tempo a jedeš si ho.

                      0 0
                      • standoslav  

                        Tak dík za radu jak to jet, mi jde o to, že ač je to MTB závod, ten kopec s fajn povrchem, bude to maso a jak jet do dl. kopce to vím, už víc než 30let, ale ty síly už prostě nejsou.

                        0 0
        • Chett  

          Silně o tom uvažuju!

          0 0
          • jIrI___  

            A den na to si dej Bike Čeladná. Sice je to první ročník, ale díky geografické poloze a lidem, kteří za tím závodem stojí, si myslím, že to bude perfektní.

            0 0
            • Chett  

              Nezní to špatně, jenom mi financování závodů leze dost do peněz.

              0 0
              • Chett  

                Jak vy osobně financujete závody? Cyklistika je můj velký koníček, ale benzín něco stojí, startovné taky a i do vybavení je čas od času potřeba investovat. Jsem student a občas chodím na brigády, resp. vždy když mám čas a nabídku pracovat, ale v posledním půl roce, kdybych si měl všechno financovat sám, tak to nedám. Ale taky nechci rodiče vyždímat.

                0 0
                • jIrI___  

                  Pár slušných brigád za měsíc a je zafinancováno až až. Pokud volný čas trávíš prací a nezbývá ti keš, tak je něco špatně… (by člověk nevěřil, kolik se dá ušetřit třeba koupením lahváčů místo točených :) )

                  0 0
                  • Chett  

                    Já chci sponzora :D:D:D:D:D Ne, dělám si srandu, jako bodnul by, ale jsem takovej hodně průměrnej hobík :D

                    0 0
                    • jIrI___  

                      No to bys musel začít jezdit ***** rychleji :). Nebo vyměň přítelkyni za bohatší, dej té nové důvod a ještě tě ráda zasponzoruje :)

                      0 0
                • bosmilan  

                  otázka je jestli chceš závodit kolem baráku a nebo jezdit i někde dál…mnohem více peněz sebere benzín,jídlo,at­d,než to startovné

                  Jednou jsem nemohl spát a tak jsem se vydal na KPŽ do Úpice a cca 2500kč zmizelo z účtu jako nic :D to jen takový příklad

                  0 0
                • raceman  

                  realita je kruta co? zacni behat, to je levnejsi ;)

                  0 0
                  • bosmilan  

                    ale nesmí jet sám autem třeba do prahy na maraton :D

                    0 0
                    • Chett  

                      jasně, je lepší jet autem třeba ve dvojko a co se dá dělit dvěma

                      0 0
                    • raceman  

                      zbytecne, jeste tam bude nejaka bomba v odpadkovem kosu :D

                      bezecke zavodu jsou snad 4 do tydne i tady ;) a muze na ne pribehnout, prijet na kole nebo sockou :) a startovne od 3 petek do par stovek u nejakych velkych akci :)

                      0 0
                      • jIrI___  

                        Jen kdyby to běhání nebyla taková nuda :)

                        0 0
                        • bosmilan  

                          naprosto souhlasím :-) ale zase LysaCup byla zábava :-)

                          0 0
                          • Chett  

                            zase tak dobrý v běhání nejsem, ale čas od času si jít ráno před školou nezaškodí, mám pak celý den lepší náladu

                            0 0
                          • Smazaný účet  

                            LysaCup…zabava…ty ses vazne magor:DD

                            0 0
                            • nox159  

                              ony i takove veci muzou byt zabavne, ale az od urcite hranice kdy jsi nabušený jako prase… :)

                              0 0
                            • bosmilan  

                              nejsem magor :D …fakt to byla zábava a to jsem ani neměl nějaké výsledky,prostě jsem si to užíval mnohem víc,než běhání po rovině…asi za to mohlo to prostředí těch hor

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                To j vporadku, nejsi magor…blaznum se neodporuje ason do chvile, kdy maji slusivy bily kabatek:)))))

                                0 0
                                • bosmilan  

                                  :D asi budu muset zas udělat nějaký výlet na kole nebo se jít proběhnout po okolí,abych dokázal,že jsem zcela zdráv :-D

                                  0 0
                      • Chett  

                        ne, můj sport je cyklistika, i když, občas si vyběhnu :D

                        0 0
                  • Biker jak Pes  

                    Jo, tuhle variantu si taky schovávám, až nebudou peníze a čas na kolo. :)

                    0 0
                  • Marskatin  

                    No to je relativní, běhání je dle některých provozně (myšleno, co se týče benzínu) stejně drahé jako jízda autem. Boty za 3 litry vydrží 1000km, takže 3 Kč/km. Akorát těch 1000 km trvá déle než na kole či autem:)

                    0 0
                    • nitraq  

                      No právě, běhání máš cca 2× až 3× pomalejší oproti kolu a cca 10× oproti autu:)

                      0 0
                    • raceman  

                      myslim ze i do 2000 se daji koupit boty co vydrzi 1000 km ;) a pokud nebehas hodne dobre, tak je zbytecne jezdit daleko na zavody ;)

                      0 0
                      • Marskatin  

                        Určitě dá, nehledej v tom žádná přesná čísla, jen takové srovnání, že když se to přepočte na kilometr lezou z toho zajímavá čísla.

                        0 0
      • metr-x  

        Najdeš se? :-D

        http://www.youtube.com/watch…

        0 0
        • Chett  

          7:11 modrá helma, červeno-černo-nílý trikot :d

          0 0
          • metr-x  

            Ale na kole se šlape ;) :-D

            0 0
          • metr-x  

            Ale na kole se šlape ;) :-D

            0 0
            • Chett  

              Jasne! Ale pro mě je rychlejší to s kolem vybehnout, než to tahat na 1×1 a máchat řídítkama a odrovnat se ze startu :D

              0 0
              • metr-x  

                Je pravda, že ta Skalka je dost nešťastně hned ze startu, taky jsem to potom ještě pár kilometrů rozdýchával.

                0 0
                • Chett  

                  Si šlapal až na vrchol?

                  0 0
                • Azmir  

                  Aspoň tam člověk předjede dost lidí když to jede a oni jdou pěšky, zase na druhou stranu, otázka kolik lidí by mělo na skalku síly třeba na konci závodu.

                  0 0
                  • jIrI___  

                    Vidím to podobně. Skalka aspoň částečně oddělí zrno od plev.

                    0 0
                    • Chett  

                      Do příštího roku potrénuju :D

                      0 0
                      • michalscupak  

                        nemusíš tak dlouho čekat.. stačí zajet OkoloOstravy v srpnu tam to máš úplně hned po startu :D

                        0 0
                    • bosmilan  

                      podle rozestupu na čele,se třídilo už v Porubském lese :-) a o tom sprintu do kopce těch prvních dvou ani nemluvím :D

                      0 0
                  • MarekF  

                    Neřekl bych, pro mě je třeba lepší to vyjít/vyběhnout, než to točit na 1×1, unavíš jiné svaly, pak mám i víc síly na ten trail co následuje.. a stejně na 1×1 jedu takřka rychlostí chůze

                    0 0
                    • Pajas04  

                      To mas tak nizkou kadenci nebo tak lehky prevod?

                      0 0
                      • Azmir  

                        Teď nevím co ti odpovědět, protože vlastně ani nevím proč a na co se ptáš?

                        0 0
                        • MarekF  

                          Nic odpovídat nemusíš, jenom konstatuju.. Psal si, že ti, co to vyjedou jsou nahoře rychleji, než ti, co to jdou.. A já říkám, že to není až tak pravda, je to individuální..

                          0 0
                          • Azmir  

                            bf blbě zařadilo přípsěvky, vůbec nevím kde se to tu vzalo, někde níže nebo výše to najdeš jako reakci na někoho úplně jiného :D

                            0 0
                    • Azmir  

                      Nemyslím si, pokud bych měl stejně rychle jít jako bych jel, tak z toho když jdu jsem zničený víc než když jedu, ale každý to může mát jinak-

                      0 0
                      • Pajas04  

                        Mám to stejně jako ty, vadí mi změna pohybu jízda/chůze. Navíc Skalku jsem vyjížděl rychlostí 6–8km/h a tolik bych do kopce neběžel ani bez kola :D.

                        0 0
                • michalscupak  

                  musí být trošku zpestření a hlavně se to tam roztřídí i když občas i trochu ucpe :D

                  0 0
                • nox159  

                  ten vyjezd je v pohode, ale ten trail pak za tema lidma kteri maji problem prejet maly kořen a malem kvuli tomu zastavujou to je o nervy :D

                  0 0
                  • Pajas04  

                    Asi tak, pripadalo mi, ze nekteri tragedi jedou po hlinene ceste poprve v zivote. Kdyby to bylo neco tezsiho, tak nereknu ani pul slova, ale tohle bylo az k placi.

                    0 0
                  • Azmir  

                    Jojo, mi povídej, letos jsem se tam táhl za nějakým tandemem, protože jsme hned na začátku píchli a byli skoro na chvostu, to mi celkem tekly nervy :D

                    0 0
          • michalscupak  

            příště už v sedle

            0 0
        • michalscupak  

          2.18, vzadu, ve stoje, Bike 2000 :D

          0 0
        • sharkeeCZ  

          Diky za video. Kolem trati bylo stovky fotaku a kamer, ale verejne pak clovek najde jednotky.

          0 0
          • Marskatin  

            Dost z nich má oko jen pro jednoho závodníka např. rodinného příslušníka, nefotí všechny… No a další část doma zjistí, že zapomněli foťák v „jiném“ méně vhodném nastavení a že se není čím chlubit…někdo jde jen zkoušet bez velkých ambicí, co dokáže nový foťák… na rajčeti bylo už včera celkem dost fotek, někteří třeba ještě zpracovávají, tak přibudou další.

            0 0
    • Hynas  

      Závodek jako fajný…úžasně mě baví se protlačovat od startu hromadou lidí ze samého konce a pak ještě nějakých 150 krátkařů předjet po spojení obou tras.

      Doufám, že příště ještě i zaprší a že pořadatel vymyslí náhradu za nesmyslné asfaltové sjezdy…ty tam vážně být nemusí.

      0 0
      • Marskatin  

        Třeba navést hlínu na Hlavní třídu :)

        0 0
      • Azmir  

        Asfaltové sjezdy? Kde?

        0 0
      • daymaker  

        souhlas… úsek těsně před rozdělením tratí by se mohl možná dát namotat někde v tom lesíku bokem a po ještě sjezd do Sedlic je opravdu no bike… zase si tam člověk odfrkne, nají apod., ale… bylo jich tam víc, ale tyhle mi uvízly v paměti

        0 0
        • Hynas  

          Ještě nájezd z terénního sjezdu z Jakubčovic na lesní asfalt…kdyby se to vedlo přes přilehlý Podvihovský kopec nebo podél Raduňky…bylo by to zajímavější.

          Nekonečný sjezd do Sedlic je sice uvolňující…ale kdyby to vedlo lesem vpravo, tak by to bylo zajímavější. :o)

          0 0
          • daymaker  

            jj, sjezd údolím Raduňky… tam jezdím na silnici.. pakárna… přitom paralelně vedou pěkné stezky

            0 0
          • Biker jak Pes  

            Právě sjezdy do Sedlic a Raduňkou jsem vždycky uvítal. Člověk si chvíli orazí, nají se. Prostě takové chvilky se hodí. :)

            0 0
    • Systémák  

      Priznejte se, kdo dalsi z dlouhe trasy minul mezicas na druhe obcerstvovacce? :D Je nas ve vysledcich celkem dost koukam…docela nemile od poradatelu – a jeste me budou osocovat, ze jsem to udelal schvalne (kdyz jsem tam jel prvne) – to je banda toto.

      0 0
      • Melvin  

        Taky jsem minul, takze diskvalifikovany. No co, aspon si dam priste pozor. Poradatele to museli udelat, protoze to udelalo i par lidi co bylo na bedne.

        0 0
    • Hynas  

      Šipek na cestě bylo dost…kdo neprojel občerstvovačkou potažmo kontrolou je jeho chyba.

      Stejný problém, když někdo zabloudí nebo sjede z trasy.

      0 0
      • michalscupak  

        přesně a ti co byly na bedně to ani nemluvim…

        0 0
      • Systémák  

        kdybych jezdil rekreacne, jak jezdis ty, dle profilu, tak bych si sipek mozna vsimnul.

        Ale kdyz vidim rovnou asfaltku predemnou a vidim, ze se tam fici rovne, tak tlacim, co to da a vnimam jen lidi, abych nekolidoval :)

        ze tam nekde v postranni ulicce byla kontrola me absolutne nedoslo a pro priste tam ma byt poradatel ve veste a ukazovat rukou odboc!

        0 0
        • Smazaný účet  

          Toz ono to zavodeni je i o hlave:)))

          0 0
        • daymaker  

          jak vám seberou vysílačky, tak jste pytli… .-) chlapi, trochu koukat kolem…

          0 0
        • jIrI___  

          Zrovna Hynas je rekreační cyklista jak vyšitý :)

          0 0
        • bosmilan  

          A to jako má stát pořadatel při každé změně směru jízdy? A ta šipka tam je docela velká a i s klapkama na očích nešla přehlédnout.

          0 0
        • Hynas  

          Ber to jako ponaučení. Pokud pojedeš závod i příště, tak budeš vědět, že v Polomi se to i trošku klikatí a nebudeš muset „tlačit, co to dá“…

          0 0
          • Systémák  

            samozrejme, ze pro priste uz vim, ale kdyz to mine nejakych 30 lidi, tak uz se to neda povazovat za chybu jednotlivce, ale do jiste miry i poradatele ;)

            koneckoncu je to fuk, nez me presunuli, tak jsem sve umisteni videl a to mi staci :)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.