Poraďte, Ciclosport HAC 4 Pro nebo Ciclosport HAC 4000

17 nepřečtených
  • Pijer

    Chtěl bych si pořídit jeden z těchto dvou HACů a zatím jsem nepřišel na to, jestli se nějak liší ve funkcích.

    Ciclosport HAC 4 Pro

    Ciclosport HAC 4000

    Je tam rozdíl v ceně jenom kvůli tomu, že jeden je modelový rok 2008 a druhý 2010? Přenos je u obou analogový?

    Zatím se přikláním k levnější/starší verzi, přesvědčí mě někdo na dražší?

    Anketa: Který koupit?

    3x
    30%
    0 0
    • Vilém  

      Kdyz koukam na popis, tak jsem nenasel rozdil, krom pozmeneneho vzhledu.

      0 0
    • Forester  

      pokud vybíráš od ciclosportu, tak doporučuji HAC 5 (bez ohledu na to, že ho prodávám :-).

      ten posun HAC 4 Pro a HAC 5 je velký … bezdrát, digitální přenos dat, dle mého lepši design

      jediné mínus je větší spotřeba baterií (bezdrátová čidla i samotné hodinky) – při častějším používání tak po půl roce (u Hac 4 Pro tak po roce a kousek)

      0 0
      • Pijer  

        S HAC 5 jsem na dvojnásobné ceně HAC 4 :-(

        Chtěl bych ho převážně používat na kole na řidítkách kvůli cyklistickým funkcím a výškoměru. Tepák beru spíš jako příjemné plus na občasné použití. HAC 5 mi přijde určený jako tepák na ruku, který se dá chytit na řidítka.

        0 0
        • Forester  

          to se ti jen zda … oba jsou na kolo

          a jak jsem koukal, tak ty 4 Pro a 4000 nemají kadenci (musíš dokoupit). Pak už ten rozdíl není tak zásadní.

          0 0
    • 5johny  

      měl jsem HAC 4 a pak jsem přešel na HAC 4 pro plus.

      prvního jsem reklamoval (nevím,jak se dá reklamnovat pře Ebay…)- odešla cívka pro příjem tepů

      Druhej – přestal chodit přenos do PC, reklamace neuspěšná novej interface kupovat nebudu. Navíc po výměně baretek v budíku mám teplotu 160 °C a nadm. výšku 2200 m doma.

      U druhýho jsem mnohokrát zaznamenal, že to bere tepy někoho jiného, to ten první nedělal.

      Jo, drátové vedení od kadence – to je kabel tlustej jak na 220 V :-(, navíc zbytečně dlouhej bez možnosti zkrácení – nevím proč to neumí taky bezdrátově.

      Jinak baterky furt někde docházejí :-(

      Takže dnes bych šel asi do jiný značky nebo do HAC 5.

      0 0
    • ememem  

      hac 4 urcite nia a ni hac 5. jeden, obidva su nie moc vydarene a uz sa nevyrabaju, a od roku 2011 ho ma nharadit hac 6. hac 4000 asi zostava v ponuke nicmenej bych bud pockal na hac 6 alebo kukol este 8.3a plus. nicmenej si myslim za ciclosport dodrzi tradiciu a aj v novom modeli zostane verny vsetkym mucham ktore ma :-)

      http://www.bike-forum.cz/…-cm-83a.html – ememem || 14.10.2010 16:33:23

      0 0
    • makak  

      Mám ještě starší … HAC4. Asi mám kliku, koupil jsem ho před 4 roky použitý a stále (ťuk, ťuk) šlape.

      Pokud budu vycházet z toho, že 99% funkcí je u uvedených modelů stejných, šel bych s klidem do toho levnějšího.

      Slabina není ve funkcích, tedy v tom co mašinka naměří za data, ale v přiloženém SW (jestli není už novější). Ten tak trochu zamrzl v době vzniku přístroje. Na druhou stranu, mě to v podstatě stačí …

      0 0
    • Pijer  

      nikdo víc nemá zkušenost, nejlépe s oběma?

      0 0
      • bochov  

        Skus SIGMU 2209 ja ji mam a slape jako hodinky mas tam vse vcetne kadence muzes ji pouzit i jako dratovou a ma podle mne lepsi dezing

        0 0
        • Pijer  

          Měl jsem asi před 4 lety nějakou bezdrátovou Sigmu (BC 1200?) a byl jsem s ní vysloveně nespokojený (bezdrátový přenos a autostart). Od té doby CM 4.33 a šlapal jako hodinky. Jinak podle ohlasů na BF mi Sigma přijde dost loterie :-(

          0 0
    • kubad  

      Hac pouze s dobrou zarukou. Osobne bych hledal jinde. Ted vozim Polar a mnohem lepsi.

      0 0
      • Mikikuba  

        Souhlas! HAC poruchový problémový.Polar daleko lepší včetně funkčnosti záruky a servisu!

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.