• Doktorzet

Ahoj, mám dotaz na vlastníky toho cyklocomputeru. Na polar flow si vytvořím trénink ( třeba intervalový), nastavím si vše potřebné. Trénink uložím. Dám synchronizaci s cyklocomputerem, vše se nahraje, ale trénink nemůžu nikde najít.Nevím jak ho mám pustit ? Lze to vůbec, nebo to 650 neumí? Nikde jsem k tomu nic nenašel :( Díky

• Doktorzet  

Nikdo nic? :)

• Luwa  

Mrknu schválně na to taky a pak dám vědět, ale jestli to spíš nebude že až přijedeš tak to porovná po synchronizaci data a vyjede ti jestli jsi splnil.

• Doktorzet  

No takže by to bylo celkem k ničemu. Bylo by to fajn třeba zrovna na ty intervaly. Kdyby ti to odpočítávalo. Na hodinkách RC3 to tuším fungovalo.

• H8me  

nebude to ve FAVORITES? :) nevim jen hadam, jestli to tam vubec je, ja mam V800 :)

• Doktorzet  

Psal jsem do polaru, a v650 to neumí. Třeba se někdy dočkám aktualizace.

• H8me  

jeje … ja jim psal tolikrat a nikdy nic nepoladili, hlavne jak resi veci na behani porad ............. nerikam, ze se nic nezlepsuje, ale Polar mi v tomto prijde strasne zkonstately a zpomaleny …

• Doktorzet  

Ono je to spíš politika, v650 je prostě vymakanej tacháč, no a jestli chceš tréninky, tak si od nás kup ještě sporttestr. No ale u tacháče za 6 kolíku by to mohlo být…

• H8me  

jo jo, ale psal jsem jim par tipu, ktere se libili i ostatnim uzivatelum a oni, ze si to daj do seznamu a bla bla bla a nikdy se nic z toho nevzalo do updatu … krom toho 2 az 3 updaty za rok probihaj … z toho jeden je takovej, ze neco dojebou a ve druhym to opravuji :DDDD

• Doktorzet  

škoda no ;) asi budu muset zatím koupit A300 než to během pár let dodělají, nebo mě v650 odejde a já si koupím garmina :D

• H8me  

taky jsem premyslel o Fenix 3, ale Polar ma jednoznacne super ty veci kolem HR, jde videt, ze jsou to pionyri v oboru

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse