• kamilk

    Jelikoz vyse uvedene vlastnim jen kratkou dobu mam par veci, kterym nerozumim:

    1. je mozne vynest do grafu i prubeh teploty? Ukazuje mi to tam jen dva body a to jen diky tomu, ze jsem stal nekde dele nez 30 min a musel jsem dat nove mereni, ktere jsem pak v SW spojil. Prvni 4 h tam zadna krivka teploty neni, ostatni krivky jsou. Nekde jsem cetl, ze by se melo to velke tlacitko vzdy na zacatku mackat 3× (zacit jakoby novy LAP), aby to zaznamenavalo teplotu od zacatku.
     
    1. Pri spojeni dvou zaznamu (protoze jsem stal v hospode a pri odjezdu nedoslo uz k navazani na puvodni mereni), se mispatne zobrazuje dojezdovy cas. Zda se, ze to funguje tak, ze si Polar zaznamena jen pocatecni cas a k nemu pak pridava jen ubehly cas od startu a ne realny cas z hodinek. Da se do toho grafu nejak vlozit prazdny usek?
     
    1. jak nejlepe udelat to, aby kdyz zastavim nekde na delsi dobu a nejsem v dosahu pulsmetru, doslo k „navazani“ na predchozi mereni?
     

    Diky.

    0 0
    • kamilk  

      a dale

      1. daj ise tam nejak dodelat poznamky stylem, ze se nekde v grafu umisti cara, ktera neco symbolizuje (treba vrchol kopce) a k tomu neco dopsat?
      0 0
    • Pebe  
      1. teplota se uloží pouze u každého zmáčknutí Lap, resp. se udělá bod do grafu, ale jde to i udělat doma v PPT5
      2. v tom máš asi i pravdu, s tím časem. Prázdný úsek nevím, přijde mi to zbytečné a asi by ti to i změnilo průměrné hodnoty v tabulce dole. A taky se mi při spojování dvou záznamů změní nastoupané metry, mám ten dojem, že si to vezme ty metry z druhé ze spojovaných záznamů.
      3. když jdu od kola na delší dobu, beru Polar s sebou, nemusím to potom řešit

      4)poznámky do grafu by mě ta ky zajímaly, to jsem zatím nenašel

      0 0
      • faba  

        Taky ho beru sebou a je klid. Jen když je pauza dlouhá tak ho pak musím spustit ručně.

        0 0
    • Bra68  

      Zdary. K tej teplotě. Až si budeš stahovat data do compu, tak si v hlavnim menu PPT 5 rozklikni uživatele, zatrhni auto lap, zadej po kolika kilacích se to má zaznamenávat a ta teplota se ti bude zoobrazovat v grafu automaticky v každým úseku.

      0 0
      • kamilk  

        Bohuzel tohle nefunguje u starsich souboru. Musi se to zapnout jeste pred jizdou. Kolik jde vlastne tech „LAPu“ ulozit? Je to nejak omezeno? Smula, ze kdyz pak budu skutecne chtit merit i nejake kolo, tak v tom bude chaos. Takova blbost a nezapracovali to. Prece nemuze byt problem ukladat i teploty…

        0 0
        • Pebe  

          ony tam ty teploty uložené jsou, stačí si v grafu pravým tlačítkem a Přidat čas úseku nebo tak nějak…

          0 0
    • Bra68  

      Těch úseků je max 99. Bude to zaznamenávat po kilometru a bude ti to pořád pípat a ukazovat průměrný hodnoty v tom daným úseku. Já to mám nastavený už dlouho po čtyřech kilácích, ale když o tom přemejšlím, tak nevím jak jsem se k tak blbýmu číslu dobral :o)

      0 0
      • kamilk  

        To vim presne jak jsi se k tomu dobral. Je to defaultni hodnota.

        0 0
    • cubas  

      Já bych měl taky jeden dotaz:

      V PPT 5.0 mám u osoby nějak nastavený jednotky měření (vzdálenost, hmotnost, teplota atd..) U rychlosti (tempo) mám samozřejmě km/h, ale ve výsledcích ( v grafu) mám pořád tempo udávanané v min/km. Netušíte někdo kde je problém, a jestli se dají i starší záznamy upravit?

       
      0 0
      • Mug  

        U těch osobních udajů to máš na záložce Sporty – Upravit a nastavit jednotky.

        u zázanmu pak vybereš při jakém sportu jsi pořídil záznam a jednotky se načtou dle tohohle nastavení. Záznamy myslím upravovat nemusíš jde jen o způsob zobrazení.

        0 0
      • Pebe  

        Nastavení>Cha­rakteristiky osoby>záložka Sporty>vybrat sport>Upravit>Tempo nastavit na km/h

        0 0
    • raceman  

      mám takový menší problém… když už se mi konečně podaří spojit ty záznamy, tak se mi nesečtou kalorie a nastoupané metry…

      ty kalorie jdou přepsat v infu o záznamu, ale metry ne… :-/

      dělá vám to taky? ppt5 a win vista

      0 0
      • Lukecz  

        Mě to spojuje dobře. Chyby mi to házelo jenom když sem záznamy spojil a pak tím modrým táhlem neoznačil celý záznam. Jinak tady je na to pěkné pdf

        0 0
        • raceman  

          diky… tohle už je 3tí způsob jak spojit záznamy, a mohl by konečně fungovat… :-) ale teď už na to seru :-)

          0 0
        • raceman  

          hmmm tak i tenhle způsob nefunguje pořádně.. :-/

          viděl bych to na chybu na mém přijmači… :-(

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.