• Cimin

    Nevi nekdo, zda se da stahnout nekde na netu cesky nebo anglicky navod na Polar S725X. Diky za kazdou radu.

    0 0
    • Bully  

      Cesky netusim, i kdyz bych taky rad, ale tady mas anglicky: support.polar­.fi/PKBSuppor­t.nsf/42256C2B00­1E0F6AC2257097003888BC/

      0 0
      • Bully  

        hm, tak to nejede :o) jinak to bylo v podstate to stejny, co prispevek o jedno misto nahore

        0 0
    • Coca  

      Když sem kupoval Polar S 725X tak mi dali i českej návod k němu,takže kdybys to nesehnal,tak ti ho můžu okopírovat a poslat.

      0 0
      • Cimin  

        A neslo by ho naskenovat a poslat na mail co mam v profilu. Byl bych ti vdecny.

        0 0
        • Coca  

          No,de o to že nemám skener.Je to 13 A4 stránek,přeložených na A5. A ted sem doma nemocný,takže by to bylo až tak koncem týdne. Ale šlo by to. :) Jenom to nebude asi dneska,ani zítra. Počítám tak čtvrtek pátek ti pošlu mail.

          0 0
          • Bully  

            Kdybys byl tak ochotnej a jednou to uz krmil do PC, neposles, prosim te, ten CZ navod i mne? Diky :o) Mail mam v profilu.

            0 0
          • kubajs mtb  

            a mně taky :o) dík

            0 0
            • Coca  

              Jo v pohodě,když už to tam rvu tak kdo chce tak mu to pošlu. A mohli byste mi prosímvás poslat meily kdo to všechno chce? Protože na B-F chodím občas,tak kdyby to někdo další ještě chtěl,tak mu to můžu poslat,na mailu sem pořád.

              0 0
          • Coca  

            Takže mám trochu smutnou správu,jelikož není skener a není možnost ho sehnat,tak sem to nafotil. Fotky jsou celkem kvalitní a dá se z toho dobře číst,ale jsou celkem velké. Celé to má 28MB. Na ukázku sem tam jednu fotku dal.

            0 0
            • Coca  

              Takže kdo to chce i přes tu velikost tak mu to klidně pošlu.

              0 0
              • Bully  

                No potes :o))) Tak jo, posilej, mam superrychly pripojeni :o) Diky

                0 0
            • jeff  

              Ahoj, jestli tě mohu poprosit, tak mi ho taky pošli. Zrovna dnes jsem jeden kousek dostal, bohužel dovezený z Itálie a italštinou fakt nevládnu :-( Díky Dan

              0 0
            • wert_1  

              Mám rovněž český návod, ale v porovnání s Tvým, mi na té straně 6 chybí umístění popruhu na tělo :-( a vůbec tam jsou nepřesnosti :-( asi je jich víc druhů překladů a já mám zrovna ten blbej :-( nebo prostě jinej :-(

              0 0
            • Tekken  

              Ahoj, moc tě prosím, mohl bys mi poslat ten návod na můj email? (tra.jirka@centrum.cz) V originálu co jsem dostal k hodinkám, mi chybí čtyři stránky…Předem moc děkuji

              0 0
        • Coca  

          No,de o to že nemám skener.Je to 13 A4 stránek,přeložených na A5. A ted sem doma nemocný,takže by to bylo až tak koncem týdne. Ale šlo by to. :) Jenom to nebude asi dneska,ani zítra. Počítám tak čtvrtek pátek ti pošlu mail.

          0 0
          • Cimin  

            Nijak na to nekvaltuju, az budes OK tak to uplne staci. Diky.

            0 0
    • Bully  

      Tady jsem objevil uzitecny informace v cestine tykajici se nastaveni SF (3 dily), tak pro ty, komu to taky pomuze :o) www.mountainbike.cz/clanek.shtml?…

      0 0
    • Cimin  

      Nenasla by se dobra duse, ktera ma naskenovany CZ navod na Polar S725× a ktera by byla ochotna mi jej poslat na mail.

      0 0
    • lupino99  

      Mohli byste prosím ještě někdo poslat onen ofocený český návod na můj email? Předem děkuji

      0 0
    • Liboreau  

      prosím taky o jeden návod moc moc děkuji

      0 0
      • sejkys  

        Nazdar lidičky, kdyby byl někdo hodnej a poslal mi českej návod na polar s725× (e-mailem) byl by jsem mu vděčen.Díky

        0 0
    • bikerxc  

      Tady to mate… (Upload-Speed: 32.21 KB/Sec) Je to bez hesla. Je to scanovane na 300. Ma to 54 mega. rapidshare.com/fi­les/99582459/Po­larn_vod.rar.html

      0 0
    • bikerxc  

      Ahoj, nevite nekdo zda polar Pro Trainer lze mit na flesce bez instalace? Jedu na soustredeni a rad bych to mel u sebe..

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Prosím vás, mám problém s Polarem S725X.

      Když chci stáhnout do PC data, tak normálně připojím, zapnu stahování, vše proběhne v pohodě do 100%. Ale když se podívám, ve skutečnosti se žádná data nepřenesla, kalendář prázdný ať to opakuji kolikrát chci. Baterka je čerstvě vyměněná, možná to má s tím trochu souvislost, protože před výměnou tenhle problém vůbec nebyl.

      Co se týče mazání dat, to probíhá vše v pohodě.

      Stává se tohle někomu, víte, jak to vyřešit ?

      Děkuji moc za odpovědi… ;-)

      0 0
      • raceman  

        zkoušel si reset hodinek?

        0 0
        • Biker jak Pes  

          No, napadlo mě to, ale žádné tlačítko na reset jsem nenašel… :-X

          0 0
          • raceman  

            bože muj… co si přečíst návod hmmm? ;-)

            0 0
            • ELx  

              Nevíte někdo jestli jde u tohoto sportesteru nastavit u cyklistických funkcí tzv" autostop" ?

              0 0
              • MARIN  

                Nastavovat nic nemusis. Po dojeti a stopnuti zaznamu je ulozeny cas celkovy a cas jizdy. Jen to musis po kazde jizde vynulovat.

                0 0
                • ELx  

                  Aha v hodinkách už jsem to našel. Ale když to přenesu do compu,tak se mi to zobrazí kde?

                  0 0
            • Biker jak Pes  

              Už ho mááám! :-) A bez návodu! ;-)

              0 0
      • Medunka  

        a nemáš třeba nastavený ještě jeden účet, že by si neměl nastavenou správnou osobu?

        0 0
      • Biker jak Pes  

        Nepomohl ani reset a správná osoba tam je, ostatně tam mám jenom jednu, takže není co splést. Už mě fakt nic nenapadá.

        Snad jenom, jestli má české zastoupení Polaru nějaký support, kam bych se obrátil…

        0 0
      • Biker jak Pes  

        Ha, tak jsem se dočkal odpovědi… měl jsem špatně nastavený rok! :-D

        0 0
    • gondis  

      Ahoj prosim tě o pomoc mužeš mi poslat český návod na polar S 725× mám ho dnes koupený na www.polarshop@seznam.cz ale návod v češtině nemám dík gondis kontakt gondis.petr@centrum.cz Předem ti moc dík Petr

      0 0
    • gondis  

      Ahoj mužeš mi poslat český návod na ppolar s725× dík moc moc gondis

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.