polar cs500 vs sigma rox 8.1/9.1

13 nepřečtených
  • funkatron

    no nakolko mi dnes slusne blbne b-f, musim zalozit uz tretie vlakno

    otazka je: polar cs500cad alebo sigma rox 8.1/9.1 ?(predpokladam, ze medzi sigmami je rozdiel len v pripojeni k pc…nic ine som nenasiel)

    popripade nieco ine v tejto cenovej kategorii?

    potrebujem kadenciu, vyskomer a hlavne nech je to co najspolahlivejsie

    pripojenie k pc nie je podmienkou.

    dik za nazory a uzivatelske postrehy:)

    Anketa: ktory teda?

    17x
    89%
    0 0
    • funkatron  

      nikto nema skusenost ani s jednym?

      0 0
      • ememem  

        trocha pohladaj, najeden aj druhy je tu toho dost aj ked uznavam ze nikedy v dost o d veci vlaknach, skus pohladat cez google. z toho co si pamatam tak jednoznacne polar aj ked tiez sa obcas nejaky problem vyskytne ale sigma je asi jak CM, bud ide alebo nejde pricom je to tak 50–50.

        0 0
    • funkatron  

      resp este by isiel do uvahy garmin edge 500 bundle…len tam sa mi moc nepaci vydrz baterie tych 19 hodin…

      tak teraz co? :))

      0 0
      • ememem  

        pri tom co uvazujes jednoznacne ten polar. sigma sa zda byt podobny shit jak CM a o garmine si celkovo myslim svoje a hlavne pokial nechces navigaciu tak to ma iba nevyhody (velke, tazke, mala vydrz baterii…)

        0 0
      • kubad  

        dražší Sigma je akorát pro zlost, takže za mě rozhodně polar

        0 0
    • Internaut  

      Osobně doporučuju Polar CS 600 – je k mání za 200 EUR .

      Polar CS 500 je zajímavý tak akorát designem – jinak je to podle mne cesta zpět. To co by mi chybělo je, že nemá oboustranné propojení s PC, nemá Polar ProTrainer SW a neumožňuje vytvoření a upload tréninku/trénin­kového plánu do Polaru.

      0 0
      • funkatron  

        ako som pisal, prepojenie s pc nepotrebujem…

        okrem toho k tomu tvojmu linku by som este musel dokupit snimac kadencie (+40€)

        cs500cad viem kupit za 178 a prave ten design ma na nom velmi zaujal

        0 0
    • artilicz  

      měl jsem nedávno sigmu rox 9.0,byla to moje třetí sigma a třetí reklamace s vrácením peněz.jediná sigma která mi kdy fungovala je drátová verze 1009 nyní na manželčině biku, takže na letošek jsem pořídil polar cs 400 a maximální spokojenost.ta cs 500 je hrozně veliká na můj vkus a myslím že nemá funkci přes pc plánování a spravování tréninků,což právě cs 400 a cs 600 má.znalejší mne kdyžtak opraví,popř. doplní :-)

      0 0
    • funkatron  

      polar objednany

      0 0
    • funkatron  

      polar je doma

      este doriesit detajl – pri natriasani sa dotykaju tlacitka drziaku a vydava to cvakavy zvuk, ktory musim zrusit…

      vyskusam to podlepit

      0 0
      • Tencovozikmin  

        spokojenost? zvazuji koupi ale vaham jestli cs500 nebo cs600.Pokud mate jakekoliv postrehy tak sem s nimi.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.