Plešivecká držka 2015 -12.4.2015

8 nepřečtených
  • fousek

    Závod, nezávod okolo bájné hory Plešivec – neděle 12.4.2015.

    Letos by se mělo jet přes Plešivec již po čtrnácté, ale název Plešivecká držka se jede až od roku 2002, protože první ročník se jmenoval Okolo Plešivce. Později jsme ho přejmenovali na ročník nultý, protože v roce 2001 si Jirka Koutský (stavitel trati) rozbil hubu (doslova obličej) a další rok už se jela „Držka“. Minulý rok otevírala Plešivecká držka sezónu již 23.3. a na Čertově kazatelně nám sněžilo, tak snad tento rok nám bude přát počasí více a místo rukavic si vezmeme opalovací krém:-)

    Trasa zůstala vlastně prakticky od počátku stejnáale vždycky někdo zabloudí. První ročníky jezdilo okolo 50 účastníků, tak doufejme, že tento rok toto magické číslo společným usilím překonáme.

    Prezentace bude tradičně v Hospodě u Prejzků na Lhotce. Čas prezentace a startu bude 10:00 prezentace, 11:00 start, 14:30 vyhlášení výtězů a případná afterparty.

    Na start budou připuštěni jen zdatní a odolní jedinci. Jako vždy se pojedou dvě kategorie: muži – 2 okruhy, ženy – 1 okruh.

    Jeden okruh má 17km s převýšením cca 550m.

    http://www.cykloserver.cz/f/fd05014841/

    0 0
    • fousek  

      Oproti rokům minulým točí nově u Prejzků hostomického Fabiána

      0 0
      • McBlacky  

        správný vesnický pivo jejich 12 a černý :)

        vás přijedu zkontrolovat na žiletce pokud nebude ultra hnus.

        0 0
    • marios  

      Díky pořadatelům za pěkný závod, počasí vyšlo a snad se nikomu nic zlého nepřihodilo.

      Jinak konkurence a výkony na velmi vysoké úrovni ( nemá někdo starší výsledky pro srovnání časů?)

      0 0
      • McBlacky  

        jsme cestou zpět ulovili Gorgova a řádně to zapili. Hustý jet po ose 60km odjed závod a po ose zpět 60…

        0 0
        • Reggie  

          jsem tak jel před 2 roky na Václavický krpál. 60km tam, 24km závod a vlakem zpět. Skončilo to v 5 odpo. a kdybych jel zpět po ose, tak bych dojel asi až ráno. Ale spíše bych někde cestou umřel.

          0 0
      • TUNER  

        Jojo,počasí super a aniž bych věděl do čeho jdem,byl to krásnej závod…Až na ty bolavý záda kdy jsem bojoval sám se sebou zda vůbec dojedu do cíle,tak jsem to dal…i když v poslednim sjezdu jsem v to už nevěřil…tak zase za rok ;-)

        0 0
    • vt  

      Jak letos?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.