Plešivecká držka 13. ročník 23.3.2014

52 nepřečtených
  • fousek

    Jubilejní 13.ročník Plešivecké držky bude tentokrát otvírat sezónu.

    Bude se konat 23.3.2014 jako obykle na Lhotce.

    Prezentace od 10:00 v Hostineci U Prejzků na Lhotce.

    Trasa zůstala vlastně prakticky od počátku stejná. Vždycky někdo zabloudí. Někdy bývá hezky, ale už i sněžilo.:) První ročníky jezdilo okolo 50 účastníků.

    Na start budou připuštěni jen zdatní a odolní jedinci.

    Trasa závodu je zde

    Budou jako vždy vypsány dvě kategorie:

    • ženy – pojedou jeden okruh
    • muži – pojedou dva okruhy

    Pozvěte své přátele!

    Anketa: Na 13. ročník Plečivecké držky

    0x
    0%
    0 0
    • JakeF  

      Proboha proč tak brzo? Navíc se jede zrovna Pražskej pohár na Zličíně…

      0 0
      • MichaelSimek  

        skaces tam ten dvojak? ja se tam byl ted podivat a nejak se na nej nevidim, coz me dost frustruje

        0 0
        • JakeF  

          Když jsem tam byl naposled, tak ještě nebyl postavenej, takže nevím… A právě jsem se na tu trať chtěl taky podívat, z fotek vypadaly některý místa zábavně :).

          Btw, neplánuješ na někdy ten Singltrek? Že bych přijel taky, už mám zase bajk :).

          0 0
          • MichaelSimek  

            klidne bych singl dal, to se urcite domluvime

            jojo vylepsili zlicin docela, uz tam neni ta behaci pasaz, zrusili sice ten sjezd s pneumatikama ale pridali tam takovou motanici s mensim skocikem a pak tam pridali jeste vylepsenou lajnu jak byl ten skok tak je tam takova prudka vec dolu … jenom ten dvojak, ja na to skakani jsem proste straspytel, kdybys tam sel nekdy kouknout tak rekni, byh se sel poucit jak se skace, nebo aspon okoukat rychlost

            0 0
            • JakeF  

              Já bych ho dal klidně teď o víkendu, nemá pršet a ±10°C a vzhledem k posledním týdnům si říkám, že statisticky už takový sucho moc dlouho vydržet nemůže :D. Možná by se přidal i někdo další…

              K tomu Zličínu jsem teď koukal, že Kláruše to fotila z boku a to mi nepřijde až tak hrozný, pokud je teda rozumnej nájezd a nemusí tam člověk moc dupat, aby to dolítnul… Ale na hlavu to je hnusný, jak to je dvoják, umět si tak při jízdě vsugerovat, že to je lavice :D.

              0 0
              • MichaelSimek  

                klidne o vikendu, sobota treba? a vejdu se ti do auta s kolem?

                jojo, ja na fotky koukal, skakalo to tam vic lidi tak to asi zase takova hruza nebude, ale kdyz jsem k tomu prisel tak jsem proste nemel pocit ze to preletim, asi by me stacilo videt nekoho a jeho rychlost a pak by to snad slo…kez by to byla lavice :)

                0 0
                • JakeF  

                  Já bych jel z Hořovic, ale přes Prahu, tak by to asi nějak zařídit šlo… Akorát bych pak nemoh vzít nikoho od nás. Dvě 29ky budou do Colta trochu hrana, ale nějak by se to vejít mělo…

                  0 0
        • h.mad  

          Jakej dvoják ? To mě zajímá :-) fotku pls

          0 0
      • fousek  

        Protoze pak uz je fura zavodu a zavodaci jako ty uz potom nemaj cas.

        Navic reagujeme pruzne na pocasi.

        0 0
    • jecnak  

      Budu se tesit. Letos organizujes ty?

      0 0
    • rbcrx9  

      A jak poznáš zdatného a odolného jedince?

      0 0
      • JakeF  

        To poznáš ve druhým kole ve stoupáních už sám :D.

        0 0
        • rbcrx9  

          To asi ne, jsem z Valašska a jezdím jen kolem, Hostýnky, Vsetínské vrchy, Javorníky a Vizovicko. Ale užijte si tu akci, biku zdar.

          0 0
          • JakeF  

            Neříkej dvakrát :). Ono jezdit dlouhý kopce ti až tak nepomůže, tady ten klíčovej úsek je relativně krátkej, ale dost prudkej a když to člověk jede podruhý už vykašenej, tak si to celkem vezme… A to už když se koukneš na mapku, tak to máš vyznačený červeně, protože po tom původním černým to bylo prudký tak, že to nedával skoro nikdo :D. Já tam teď v neděli přetrhnul řetěz…

            0 0
      • fousek  

        Podle kola to je preci jasny:-)

        0 0
    • fousek  

      Par fotek z rocniku 2010

      0 0
    • McBlacky  

      vzhledem k tomu že teď týden zobu atb a ještě týden minimálně budu tak to moc nevidím v takhle brzkým termínu :/

      Půlka dubna by byla asi lepší – žádný race nejsou a víkend po tom jsou jen ultra jebky jako Ráj nebo Podralsko, tam stejně nikdo normální nejezdí

      0 0
      • fousek  

        Puvodne to melo byt v dubnu, ale proste se poradatele nesesli ani na jeden na jeden vikend v dubnu. Takze takto. S tema ATB mas tedy peknou smulu a preji brzke uzdraveni. Nema cenu tesne potom se zrusit na celou sezonu. No uvidis, taky to nemusis vyhrat pokazdy:-)

        0 0
    • teepeex  

      stopro dorazim klasicky na cumendu, a pokud bude malo zavodniku tak to treba i obkrouzim

      protoze je to zavod, kterej ma koule, jsou kolem nej dobry lidi, je na peknym miste, neni vubec zadarmo, ma tradici a vzdycky je krasne:)

      0 0
      • fousek  

        Je videt, ze jsi znalec:-)

        0 0
      • teepeex  

        tak ja nejspis nedorazim, dneska jsem hodil tlamu na ziletce na mejdlicku a cela leva strana je orvana, nejhur rameno.

        moc to nevidim, ted skuhram jak stara baba a nezvednu ruku

        0 0
        • Internaut  

          Kdybys nakonec jel, tak se ozvi. Pojedu kolmo z CelEj. Pokud me nepostihne lenost tak asi pres Zbraslav a Revnice.

          0 0
        • fousek  

          Drz se a srustej, az tak si se na to divakovani pripravovat nemusel, ale mas za to temer jiste oceneni za nejobetavejsiho divaka:-)

          0 0
    • fousek  

      O vikendu jsem byl castecne projet trat a zatim bylo na Plesivci sucho jako nikdy predtim. Znaceni je opet o neco dokonalejsi nez minule rocniky a zatim nam do toho nehodili vidle ani lesaci.

      Ted uz jen aby vyslo pocasi, ale to urcite vyjde.

      0 0
      • JakeF  

        Ještě by to chtělo dát větev k tý odbočce za kazatelnou :D. I když letos to tam je vyježděný od lesáků, že by to třeba mohli pro jednou všichni trefit :).

        Jo a technická, koukal jsem že u toho rockgardenu vede zprava nějaká pěšina, tou se při závodě smí? :)

        0 0
        • fousek  

          Jo za kazatelnou to jeste kapku poresime.

          Nevidim duvod proc to tamtudy zakazovat, me to prijde casove podobny, naopak bych rek ze na fullu to bude po kamenym poli rychlejsi, takze za me he to OK, ale jeste pred startem to zkonzultujeme s traserem.

          0 0
          • JakeF  

            Já tu pěšinu nezkoušel, ale pokud to je jetelný, tak to bude o dost rychlejší, než po těch šutrech… Navíc až bude člověk prošitej, tak ten rockgarden bude tak 50:50…

            0 0
    • fousek  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • Medunka  

      chybi mi v ankete „fotograf“

      0 0
      • fousek  

        Pro tebe je tam ta prvni moznost ne? Druhy kolo pak muzes fitit:-)

        0 0
        • Medunka  

          Ani mě to nějak neláká, takže pokud pojede Tomáš, tak fotograf :-)

          0 0
    • Gorgov  

      Pojedu moc rád, pokud nebude uplně hnusně…

      0 0
    • karliner  

      Mě to tedy mrzí, ale ponížím počet avizovaných diváků o 50% :-(

      0 0
    • marios  

      V kolik hodin se startuje?

      Škoda že to není dnes ,Zitra bude hnusně

      0 0
      • fousek  

        Driv nez v 11 start nebude. Osobne tipuju 11:30. Jak se pise vyse Plesivecka drzka je jen pro silne kusy, ktere par kapek nerozhodi.

        0 0
        • JIRA  

          Jirka mi psal, že padlý strom odstanil a doznačil trať, která byla zcela suchá. I kdyby začlo pekelně pršet, tak nejhorší bláto co kdy bylo to určitě nebude. :)

          0 0
          • JakeF  

            Chjo, ten strom tam byl jako pěkná past pro lidi, co to nemaj najetý :D.

            0 0
    • JakeF  

      A už nám tady prší :D

      0 0
    • orgoj.chorchoj  

      Tak doufam, ze jste meli hezky a uzili si to nejmin jako ja. Kde se vcera jezdilo v kratkejch bylo dneska toto :D

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.