• BlickM

    Budu objednávat pásku Tesa 4289. Nepřidá se někdo z Plzně? Rozdělení poštovného.

    http://www.hanak-trade.cz/…-p-1665.html

    0 0
    • Vilém  

      Jen technicky dotaz. Jak to delate, kdyz si tu pasku delite?

      0 0
      • Darius  

        myslim, ze chce delit postovne, ne pasku;)

        0 0
        • Vilém  

          Asi budes mit pravdu:)

          0 0
          • BlickM  

            Přesně tak, jde mi o dělení poštovného. Případně někteří jedinci si pásku můžou půjčit a použitou délku zaplatit. A/nebo … nevim, jak tato páska, ale páska co jsem měl v sadě šla naprosto normálně, pokud se dalo pozor na krycí vrstvu, odmotávat a smotávat.

            0 0
            • tonik666  

              Tahle nemá krycí vrstvu, je natočená stejně jako obyčejná průhledná lepicí páska.

              0 0
    • BLACK1E  

      Ahoj,

      neměli byste někdo zájem se podělit o tuhle pásku? Buď jestli máte už doma nevyužitý zbytek o šíři minimálně 29mm nebo byste ji chtěli taky koupit. Jde mi o to, že je toho 66 metrů a 60 mi zůstane nevyužitých. Za rok taky můžu současné ráfky někde rozstřelit nebo vyměnit a bude mi uplně k ničemu.

      Vzhledem k velikosti mi nedělá problém hodit po instalaci roli do kapsy a dovézt to někomu v okruho 100km okolo Plzně v rámci švihu. Kdybych našel alespoň jednoho člověka a náklady se nadělily (600kč/2) tak už by to bylo celkem snesitelný. Případné zúžení na požadovanou šířku není problém.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.