• michal1968

    Bikeři od Orlíku,

    jak to tam u vás vypadá?

    Myslím trať závodu 7.6…chystám se a chtěl bych vědět:

    povrch trati..sice jsem studoval mapu,ale ta neřekne vše..

    a je to sice daleko..ale co trať je u vás mokro?

    díky za jakoukoliv věrohodnou informaci

    0 0
    • venaCZ  

      Jestli nepřestane pršet, tak mezmi raději kajak :-). Jinak všehochuť, včetně písku, jsou tam i celkem dlouhé pasáže na asfaltu, hodně šotolina a zbytek lesní cesty, v současnosti bláto, bláto, bláto.

      0 0
    • michal1968  

      tak toho jsem se bál..u nás na Moravě sice taky tu a tam chčije..ale dá se…

      tak se dám na modlení ať příští týden příjsou tropy..

      no nezbude nic jiného koupit pro jistotu pláště do bláta..

      0 0
      • venaCZ  

        Jestli ti pitomci vypustí Orlík jak zvažují, tak to budeš mít i s výhledem na kaňon :-), ale zatím je spíš přeplněný, kdo ví co se taky bude dít.

        0 0
        • michal1968  

          ty vogo..Moravan se vydá do Čech a už se rýsuje drama..

          no se těším..

          0 0
        • nitraq  

          Oni to nezvažují, pouze nechali vypracovat studii co by kdyby.

          0 0
      • pee.tr  

        To si kup určitě, protože jsou tam minimálně dva úseky, které nevyschnou ani kdyby tropy přišly :-) A těch asfaltových úseků si tedy moc navybavuju. Jesli tak odhadem 5km?

        0 0
    • xshreck  

      tráva,bláto,pí­sek,šotolina … mě orlík minulý rok zklamal. Hodně

      0 0
      • mrozu  

        Klasika, ale letos snad Orlík už nikoho nezklame, jelikož se kreje s Mostem, takže o zábavu je postaráno :)

        0 0
    • RUSH  

      Loni byly taky pomalu povodně a trať byla v pohodě. Na Orlíku jsou hodně hlinito-písčité povrchy, které velmi rychle vysychaj. Snad jen ten úsek kolem rybníka bývá vždycky blátivý.

      Obutí na kpž mám pořád stejné, bez ohledu na sucho nebo bláto, stále na Fast Tracku 29" (řekněme podobné jako Pythony), vpředu i vzadu (dříve na 26" RaR a NN). A to i např. Jestřebí hory v teď sobotu.

      Pokud ale i přesto chceš něco vylepšit, tak snad něco jen na předek. Zadek bych nechal.

      0 0
      • michal1968  

        no..fast track 29..to je spešl né?

        jako,že na přední dát hrubě..aby nesklouzlo a zadní udrží universal…

        zatím jsem to nikdy nezkoušel..vždy jsem držel stereo..přední i zadní jeden typ..

        0 0
        • RUSH  

          Jo, Spešl, a jak říkám něco jako Python.

          A dát na předek něco hrubšího, to je celkem klasika, furt to po asfaltu dobře valí (ten hrubší předek na to nemá prakticky vliv) a v bahně to podrží.

          0 0
          • michal1968  

            Tak učíme se celý život..ušetřil jsi mi prachy za jeden plášť.. Přední python celkem vzorek má.. Dám ho na zadek.. A přikoupím asi toho maxise

            0 0
    • bikerR  

      Jedu tež Orlik a jedu ho poprvé, obutí mám na obou NN. Každopadně bláto mě nepřekvapí, hodně pršelo takže suchých useku asi bude malo.Ale myslím si že oproti TransBrdům by to mělo být lepší :)

      Uvidíme, přístí týden by už konečně mělo být pěkně :)

      0 0
      • michal1968  

        u nás na Moravě už taky chčije..dnes teda celý den..

        nicméně poslechl jsem rady a zakoupil jsem maxxise na přední a vzadu nechal méně sjetého pythona..chtěl jsem to dnes vyzkoušet,ale fakt chčije..tak snad to stihnu ještě příští týden..

        zajdu aspoň na spinning

        a co tzn NN?

        0 0
        • bikerR  

          Nobby Nic :)

          0 0
          • michal1968  

            již chápu..

            schwalbe…zas jsem o něco chytřejší..

            0 0
            • bikerR  

              Jel jsem na tom Brdy a byl jsem rad že jsem je měl :) Ale přemyšlím nad jinýma..tuto sezonu je jeste dojezdim a potom chci neco universálnějšího :)

              0 0
              • michal1968  

                tak to asi bude potřeba..

                mě pythony vyhovují..co mi jen kazí radost,že zřejmě ofiko zastoupení pro česko už není..tak snad je do budoucna ještě seženu

                0 0
              • scalar  

                Já jsme teď na mokré jarní závody (Galaxy Tálín a Prachatice)opřášil kombinaci Rocket Ron dopředu a Racing Ralph dozadu a naprostá spokojenost.

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.