• jan 2

    Jaký máte názor či zkušenosti na oholený penis bikerů ? Myslím tím samozřejmě pány. U dam předpokládám, že je to už samozřejmostí :o)

    0 0
    • Lenka.05  

      Jako že u dam je samozřejmostí, že si holí penis? A sakra :-))

      Jinak se těším na foto ukázky :)

      0 0
    • Kubas.1  

      ty voe, to už je trochu moc :-D

      0 0
    • Saskije  

      Vono to ma vliv na jizdu na kole? A me nerostou chlupy na penisu, ale nad nim a na kulkach :-D

      0 0
      • jan 2  

        No vidíš někomu rostou aj na žaludu :))))))))))

        0 0
        • Lister  

          u normálních lidí se tomu říká vousy, ale u některých…

          0 0
        • Vilém  

          je videt ze ty mas zkusenosti velike. Jinak si myslim, ze by se mely nekterym lidem, montovat jako soucast PC, detektory alkoholu znemoznujici jeho zapnuti v okamziku ovlivneni smyslu uzivatele PC.

          0 0
      • Blade  

        Na kulkách? To seš docela chudák.. A jak to vůbec víš, máš snad průhlednej šourek?

        0 0
        • Wojtek  

          :-D:-D:-D

          0 0
        • jan 2  

          Blade to je jak s tím řetězem, jdeš fakt do detajlu. v zaměstnání nebo jako student musíš fungovat jedině na 120 % :)

          0 0
          • Blade  

            Ono je dost rozdíl frekvenční šlapání na žiletce, nebo silový v marastu na bajku.. To pak jen tak do placu hodit 10KKm a očekávat, že se nikdo nezeptá, je dost naivní. To už seš jak Olkyc, ten taky najel milion km, ale dál odmítá cokoliv říct:) A k tomuto tématu: jsem snad divnej, že mi rostou chlupy na šourku a ne na koulích?:)

            0 0
            • jan 2  

              Já nevím co mám k tomu řetězu více napsat. snad jen přijeď se podívat a já ti ten řetěz ukážu, jestli ti to jakobude stačit a uvěříš :))))

              0 0
              • Blade  

                Jak CO? :) Napiš mi to, nač se ptám v daném vlákně :)

                0 0
                • jan 2  

                  Kliky a kazeta XT

                  0 0
                  • Blade  

                    No tak tím jsi odpověděl na otázku silnice nebo bajk:) Dál už nic? :)

                    0 0
                • Pebe  

                  nezasírejte věcné vlákno nějakýma plkama o řetězech, to ženský nezajímá :-))

                  0 0
                  • jan 2  

                    každá rána povolena, tady se neblokuje, neřeší tématičnost, tohle je volná jízda, jak udává jeden vejš – možná i konzumace alkoholu bez právních důsledků :)

                    0 0
                  • Blade  

                    Já si nezačal ;-)

                    0 0
    • Henryboy  

      ááá , tady mě někdo okopčil, jenom nohy vyměnil za šulina :o) … to je jako vtipný ?

      0 0
      • jan 2  

        Pozor to ale není nic proti tobě, to je jen taková blbost, ale jak sleduju některé pány to velmi pobuřuje a to více než dámy u kterých bych to pochopil

        0 0
    • BlickM  

      tak tady se to asi rozjede

      0 0
    • Wojtek  

      rači nic nepíšu

      0 0
    • coffield  

      Původní thread jsem nečetl, ale tahle reakce je libová a sedne jak prdel na hrnec :-)

      0 0
      • Kubiczech  

        Tahle reakce je opravdu libová v případě, že je zakladatel vrstevník Wojtka či osoba mladší. (:

        0 0
        • coffield  

          Když ale spustím bike-forum a čistě povrchně přelítnu jména threadů, tak na mne holení nohou působí jako ztráta času. Stejně čistě povrchně mi tohle přijde jako dobré rejpnutí – v každém věku od 12 do 30 a pak zase od 60 nahoru :-)

          0 0
    • vikicek  

      Čekám kdy Michal XTR napíše že se mu prostě líbí oholení bikeři xD xD

      0 0
    • DirtheadNY  

      WTF????

      0 0
    • rossi001  

      ano – mam uz od 18;-)  :-D

      0 0
    • Sobi  

      Oholený/neoholený vždyť je to jedno, hlavní je aby nestál, to se pak špatně šlape! ;-)

      0 0
    • Attila  

      Nejlepší to je do ztracena nad a úzký knírek pod. Kotletky jen krátké prosím!

      :-)

      0 0
    • Wojtek  

      tohle vlákno nemá daleko od toho,jak mi kdysi někdo tady říkal,že mám založit aji vlákno:Délka penisu

      tak se pochlubte :-D

      0 0
    • Hnoj  

      Oholený péra všech zemí spojte se ! Já hlasuju za oholeno !

      0 0
      • l-e-t-o  

        přidávám se k hnutí oholených penisů :-D

        0 0
      • Wojtek  

        dyt to hned naroste,a ještě delší

        0 0
        • dua  

          Tak to asi ne.

          0 0
        • l-e-t-o  

          no, roste to furt. proto to musíš holit pravidělně, aby jsi udržoval co nejměnší délku :)

          0 0
        • Blade  

          To se ti zdá teď, to ti to v patnácti sotva začlo růst :) Ale pravda je ta, že holení nemá na délku, sílu, ani barvu chlupů žádnej vliv ;-)

          0 0
        • jIrI___  

          jj, pak se dají udělat na pytli parádní dredy s plynulým přechodem na prdel. Právě kvůli tomu se spousta chlapů dole holí, včetně mě ;-))

          0 0
          • Hnoj  

            Dredy jsou neuvěřitelně hnusnej vynález, teď jsem si navíc představil dredy v té imkriminované oblasti… Ještě, že jsem dneska večeřel tak brzo, ehm.

            0 0
        • tommyD  

          jak to tak procitam ,tak tohle je nejvetsi blbost v tomhle dredu !

          to je jak s vlasama,co ..kdyz je ostrihas tak ti narostou delší :D

          0 0
    • krokus  

      Buď holit, nebo nechat volně růst. Když je to něco mezi, ukrutně to při šlapání svědí.

      0 0
    • Smazaný účet  

      zásadně oholit…a pak napatlat pitralonem!

      0 0
    • drtyc  

      jeden by rekl, ze uz ste se vyradili v nosici na kouli a oholenych nohach, ale koukam to bylo teprve zahrivaci kolecko.

      0 0
      • Sobi  

        Ty woe :-D než jsem to dopsal, tak jsi sem napsal tohle! :-D

        0 0
    • Sobi  

      Ve vedlejšim dredu se řeší nosič na kouli… není to náhodou obdobné penisové téma? :-D

      0 0
      • drtyc  

        a co teprv ta mycka na retez… to je mladezi nepristupno, ne?

        0 0
    • Martin  

      samozřejmě oholený

      gramařina forever volové :-D

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Ježíšikristova­nohopanebože…

      0 0
    • MrCloud  

      Holit !!!  hlavu, prsa, záda, péro, nohy, a taky prdel......... cca 6sec/100km :-)

      0 0
      • Wojtek  

        a chlopky v nosu:-)

        péro?,spíš nad pérem

        0 0
        • MrCloud  

          Ty seš fšude, sakra… včéra mastnej benzín :-O dneska brejle bez skel a už se mi navážíš do péra…

          0 0
        • dua  

          Wojtku chcu se zeptat, jezdíš ty vubec na kole :DD Mi to připadá, že se všude dycky chytneš všeckeho co se netýká kol :DD

          0 0
          • Wojtek  

            ale tak občas,4krat tydně asi pruměr 55km,za sezonu asi 10a víc závodů.......­.........

            ale jinak moc nejezdím.....­.......

            0 0
            • dua  

              Aha, a neměl jsi někdy nehodu? Otřes mozku bo tak?

              0 0
              • Wojtek  

                na hlavu sem nikdy nepad,nejhorší pád byl asi takový,když sem byl skoro celá svlečený z kůže,roztrha­ný,řídítak do pravéhu ůhlu(ale nezlomená)zohlá patka,osma

                0 0
                • MrCloud  

                  Do pr…e , přilož šifrovací tabulku....... ať si to po tobě můžu přeložit do češtiny… :-/

                  0 0
                  • Wojtek  

                    na hlavu sem nikdy nepad,nejhorší pád byl asi takový,když sem byl skoro celý svlečený z kůže,roztrha­ný,řídítka do pravéhu ůhlu(ale nezlomená)zohlá patka,osma

                    0 0
    • Krocan  

      přiznávám…jednou sem to zkusil, ale pak sem se na to vykašlal…

      0 0
    • Lucke  

      vždy oholen..vždy připraven :D 

      0 0
    • přejetá_veverka  

      radši se tam neholím… ještě bych si ho splet s chlupem a bylo by zle 8-o

      0 0
      • Misiak  

        nechcel by som :)

        0 0
        • jIrI___  

          No tobě by to mohlo být relativně jedno, spíš chudák přítelkyně :-D

          0 0
          • Misiak  

            mne to je jedno, ale nic nepotesi cloveka viac ako ked si moze povedat „nechcel by som“. zn.: slovak. :D

            0 0
    • z0diaC  

      poslední dobou jak pročítám tady tohle fórum (jsem tu celkem nováček) mě opravdu překvapuje „rozvinutí“ některých příspěvků v řešení „problémů“ (asi nějaké post-trauma) jednoho jistého člena … začíná to tady vypadat jak na xchatu nebo libimseti … prosím – když už takové příspěvky – ne do tech. rad ani do jiné obdobné kategorie … hoďte to aspoň do ostatní nebo něco takového … a úplně nejlepší kdyby tohle šlo odfiltrovat,což je asi nemožné.

      0 0
      • Páník  

        tak tak, o kolech se tu clovek uz moc nedozvi, ale kdo ma jaky nohy, ptaka a dalsi udy, tak toho je tu spousty

        0 0
        • Volf  

          To spíše vypadá, že úchylové z anonymních novinek, se po jejich nutnosti zregistrování přesunuli sem. Párkrát jsem tam nakouknul a tolik prostosti co tam se jen tak nevidí. no a dneska to už tady začíná být hodně podobné. O kolech nebo věcech s tím spojených se zde nedozvíě zhola nic a jen se probíráš spoustou balastu, který v lepším případě spočívá v otázce které kolo do 10 000 je lepší / nakonec proč ne /, v horším případě plky od různých wojtků, olkyců, burnoutů, jarynů a dalších, kteří jsou jako přes kopírák a s velkou pravděpodobností jsou tatáž osoba. dříve to bylo pravidlem o prázninách, že se sem nacpala z nudy skupinka harantů, ale ,,mimo sezónu ,, byl klid. Dneska je už otázka zda chození na toto fórum není spíše osudou, protože chvílemi to vypadá, že normální bikeři zde jsou už ve výrazné menšině. Omlouvám se všem slušpným a znalým lidem, co sem chodí, ale nedokážu je všechny vyjmenovat. Pevně věřím, že ti slušní se neurazili a chápou, jak jsem to co jsem napsal skutečně myslel.

          0 0
          • zirecek  

            Ano, člověk se tu dozvídá plky od různých wojtků, olkyců, burnoutů a jarynů

            Četba jejich threadu je povinná? V čem jsou jiné Vaše plky od jejich plků či mých plků, není to jen úhel pohledu? Každý ať si tu vybere svá témata, otevírá příspěvky, které ho zajímají.

            0 0
            • Volf  

              Ano máš naprostou pravdu. Pokud přijmeme tvoji teorii o naprosté anarchii, tak jen časem admin změní název fóra a hotovo. Souhlasím s tebou v tom, že bude záležet na úhlu pohledu většiny. Takže pokud vyhraje necyklistický úhel pohledu, tak sem prostě jen přestanu chodit. Bude to sice k mé škodě, ale svět se točit nepřestane.

              0 0
              • drtyc  

                ono staci dat si tu praci a blokovat offtopicy, ale to pak obcas prijdes i o tu srandu… ale zrovna tohle tema pod technicke rady… no budiz.

                0 0
              • Jenda  

                poradim ti jednu uzitecnou funkci tohoto fora BLOKOVANI, blokuj si prispevky ktery te nezajimaj a uvidis ze se tobe i ostatnim tady bude zit lepe.

                0 0
                • Lister  

                  blokuju.....mám prázdný seznam threadů, co mám dělat :-)

                  0 0
              • zirecek  

                To je jak s tím nápisem kdysi před naším letopočtem, kdy se našel text ve stylu → „žila tady civilizace; korubce, násilí dosahuje takové úrovně, že určitě brzy zahyneme“. A ono nic, plemeno lidské se pořád vznáší na téhle kouli ve vesmíru. Ale holt zrovna v těhle stoletích mají velký vliv média, která nám do hlavy hustí svůj pohled na život lidstva.

                Moje zkušenost → Na b-f jsem od začátku, kdy ještě nebylo s pomlčkou. V létě 2007 jsem přestal navštěvovat b-f, bo jsem moc nebikoval, byl to okraj mého zájmu. Po roce jsem opět pravidelně navštěvoval b-f a říkám, že mi přišlo lepší než dříve. Dostal jsem konkrétní rady, zkušenosti. Ber taky v potaz to, že teď je okurková sezóna, bikeři jsou před koncem bikového půstu, tak jim z toho haraší v hlavě a sedí na b-f a plodí balast. Jak bude jaro – myslím, že se to uvolní, zklidní, jako každý rok, :-).

                A hlavně – když nebudeme do blbých threadů přispívat, tak ty thready nebudou. Když napíšeš jasný název threadu, myslím, že nějaké procento příspěvků ti konkrétně pomůže.

                0 0
            • ronin  

               Stejné jako u televize, přepnu na jinej kanál

              0 0
            • Blade  

              Ty to tady asi moc nečteš, ale plno technických vláken, která by někomu mohla být k užitku, je zapleveleno pseudoradami od Wojtka. Jasně, můžem to ignorovat, ale pak přijde opravdu někdo, kdo bude chtít pomoct, přečte si jeho „radu“ a v dobré víře si do Marty SL naleje DOT 5..

              0 0
              • jan 2  

                :) a aby se to nestalo, tak pozor Marta má modrou ( minerální) krev :)

                0 0
      • jan 2  

        Tak to jsou zajímavé požadavky na zařízení tak veřejném jako je Internet, nechceš se odstěhovat do některých se světových totalit, tam si zajisté různého filtrování užiješ do plna :)

        0 0
        • ememem  

          bych si myslel ze mu nejde o filtrovanie obsahu internetu ale o (sorry za viacnasobne porusenie pravidiel) – zasieranie obsahu inak velmi slusneho bike fora absolutnymi kokotinami hraniciacimi s uchylizmom. nic proti troche ostrejsieho humoru ak to ma fromu ale pri vsetkej ucte mne je tvoj (ne)oholelny pindrlak absolutne ukradnuty a obtazuje ma uz len to ze to tu tento tvoj thread je. ako bolo spravne poznamenane na riesenie podobnych mindrakov existuje dostatok inych for kde sa mozes realizovat. sa osobne dost cudujem adminovi ze tento thread aj tebou este niekam neposlal.

          0 0
        • z0diaC  

          nejde o filtrování internetu ani o filtrování nikoho a ničeho … jen jsem povzdechl nad odborností a přínosem některých příspěvků (teď neberu v potaz hrubky,které tomu občas nasadí korunu) … potom se tu těžko hledá,to co člověk opravdu potřebuje … a číst spoustu „odpadu“ nebaví každého.

          0 0
          • Wojtek  

            jn,a pak se některé vlákna zakládají 2krat

            0 0
            • jIrI___  

              Ty teď máš na tom zasírání threadů jednu z hlavních rolí. Vždycky plácneš nějakou koninu, ostatní se tě snaží vyvést z omylu, ale ty si pořád trváš na své hovadině a hádáš se o ní do nekonečna. Takhle většinou vznikají OT ve vláknech. Takže být tebou, bych pomlčel ;-)

              0 0
              • Martin  

                moderátory na vás bando :-D

                0 0
                • jIrI___  

                  Moderátory by to tu chtělo jako sůl. Pak by se na bike foru neprobíraly penisy a podobné věci :)

                  0 0
                  • Martin  

                    klidně at se probírají, to nevadí. ale ten děsnej spam v odborných vláknech, ten je děsnej

                    0 0
                    • jIrI___  

                      No nevím. Příjde sem nějaký neznalý člověk, který se bude chtít dozvědět něco nového o kolech nebo jen tak pro zajímavost mrknout jaké si má třeba pořídit pedály a hned první co na něj vykoukne a „bouchne“ ho do očí je Oholený penis – ano či ne… Tohle by mě jako náhodného návštěvníka odradilo od dalšího prohlížení a zároveň bych si pomyslel něco o serioznosti tohoto fora.

                      0 0
              • Wojtek  

                nemáš pravdu,rád se nechávám poučit, ale nekteří omezenci dycky jen nadávají,a neobjasní to

                0 0
                • Blade  

                  Když se chceš nechat poučit, tak se vrať do vlákna o XT shadow a vysvětli mi, proč na základě zkušenosti s 28z kazetou hodnotíš krátké ramínko na 34z kazetě ;-)

                  BTW: je hezké, že se necháváš poučit, ale lepší způsob, jak na to, je ten, že si budeš pročítat BF a když něco nevíš a nenajdeš to, tak se zeptáš. Ne, že budeš radit hovna a čekat kdo ti to bude rozmlouvat!

                  0 0
      • vikicek  

        No vidíš a já sem postnu jednu slušivější fotku a hned mě všichni fakujou na libimseti … a přitom tady celý dny nedělaj nic jinýho, než že řešej voholený ptáky .. skety :D

        0 0
    • Horyna  

      Teda já osobně nemám nic proti takovejmhle threadům. Kolikrát si čtu ty vaše přestřelky a chlámu se u toho jak malej Jarda. Je to takový oživení a je na každým zda do takovýho dredu poleze. Spíš mi vadí že pročítám technický vlákno kde je dotaz, pár příspěvku k tématu a pak 200 příspěvků há­dacícha na konci zase dva-tři k tématu a to je očistec to číst.  

      0 0
      • kyl  

        Jak mám mizernou náladu tak tohle forum mi ji vždy spraví.:-))))

        0 0
    • cat  

      Nejlepsi na tom je ze v techto threadech je vzdy nejvic prispevku, ale kazdej nadava jak ho to pohorsuje)). Holt popularni forum

      0 0
    • Vlado Jekyll  

      pokial niekomu obrasta penis (machom, chlpmi,…), tak ho lutujem…  

        
      0 0
    • jorassimo  

      Obnovujem, ne !!! :-D :-D :-D

      0 0
    • Smazaný účet  
      0 0
    • Smazaný účet  

      Koukám, že u některých začalo jaro se vším všudy.

      0 0
      • Shadow.1  

        :-) no koukám, jaká témata se tu objevují z archívu… holt jaro klepe na dveře a asi ne jen na ně :-)))

        0 0
    • kejmi  

      toto je 100× lepší vlákno, než nějaká čemba chlupatá:)

      0 0
    • Teapack33  

      UP (:

      0 0
  • jan 2

    :)

    0 0
  • Radez

    tos vložil blbě!! to mělo být ve vlákně Oholená prdel – ano či ne

    0 0
    • smith22  

      :-))))

       
      0 0
    • muppet  

      To tady snad ještě není a doufám že nebude(já ho jistě zakládat nebudu) ale v jeho založení ti nebráním.Už aby přišlo to jarní počasí,takových podobných témat hned ubyde.Holení nohou se tady přetřásá každý rok a asi to byla nuda,tak si někdo při holení nohou,při přechodu z jedné na druhou,vzpoměl že má penis a nevěděl jestli pokračovat i na něm nebo né.Ať se holí každý kde chce a jak je mu libo. :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.