otvaranie zle vlozenych odkazov - rada

30 nepřečtených
  • marekk

    Na fore je vela odkazov na ktore sa neda kliknut (treba oznacit, skopirovat, otvorit novy tab a vlozit) Tym ktorych to nebavi a pouzivaju Firefox odpurucam doinstalovat add-on Text Link

    https://addons.mozilla.org/…x/addon/1939

    potom staci iba dvojklik na (ten nekliknutelny) odkaz :)

     
    0 0
    • marekk  

      napriklad hned tento :) mozte vyskusat

      0 0
    • mazak  

      To se hodí. Děkuju..

      0 0
    • tomfree  

      Super zlepšováček díky.

      0 0
    • juli  

      Pochvala!

      0 0
    • Wojtek  

      hodně dobrý

      0 0
    • cagalam  

      Pěkná práce!

      0 0
    • Martin  

      hlavně operisty, ale nejen je, potěší těchto sedm greasemonkey skriptíků

      http://www.zive.cz/…default.aspx

      stejně mi neschopnost tohohle boardu automaticky hledat linky v textu přijde jako divná věc ;-)

      0 0
      • Lister  

        doome mám offtopic otázku a ty budeš určitě vědět – jak přinutit operu aby se nesnažila otvírat všechno co umí sama, ale nechala to těm povolaným – nejvíc mě zajímají torrenty a irc odkazy. Když na to kliknu (stáhnu) tak se snaží Opera vše obsloužit sama i když mám ty soubory a odkazy asiciované pro příslušné programy. Hledal jsem v nastavení, ale nejsem schopný to nějak doladit.

        0 0
        • Martin  

          a víš že nevím? :-)

          torrenty otvírám tak, že je dám uložit a pak z Transfers pravým otevřu v mítorrentu ale mrknu se :-)

          takže piš s (bohužel anglcky, ale to doklikáš)i: Tools, Preferences, Advanced, Downloads, odškrtni příznak Hide filetypes opened with Opera, do hledacího boxíku zadej Torrent a dej Edit.

          0 0
          • Lister  

            díky moc, prodlém byl v tom zaškrtnutí :-)

            Torrenty fungují, teď jen dohledat to IRC a nevím jak se Opera chová při kliknutí na email adresu, to jsem dlouho nezkoušel.

            Postup v angličtině – že by Opera 10??

            0 0
            • Martin  

              jasná páčka, poslední nightly build desítky ve Windows Seven :-)

              0 0
          • dieegoo  

            Snažší je zkopírovat adresu odkazu na torrent ( pravý myšítko – kopírovat adresu odkazu ), přepneš do uTorrentu, dáš nový a do odkazu se ti zkopírovaný link automaticky dosadí, už stačí jen odbouchnout entrem :)

            0 0
            • Martin  

              kdybych nebyl línej jak to prase, tak si už dávno v opeře změním výchozí operaci u souborů torrent :-) tímto děkuji Listerovi, že mě k tomu nepřímo dokopal :D

              0 0
    • Lister  

      jsem počítačoví analfabet takže tohle jsem neznal, máš u mě velké podstatné plus :-)

      0 0
    • Madrid  

      chudák Wojtek, přišel o práci

      0 0
      • Wojtek  

        jn,nevím,jsetli se radovat, nebo brečet

        každopádně,než to budou mít všichni,to ještě chvíly potrvá

        a pochvala zaladatelovy,za název vlákna,líbí se mi

        0 0
    • Tomcat  

      Slowfoxe nepoužívám

      0 0
      • Biker jak Pes  

        IE rulezz, že ? :)

        0 0
        • Tomcat  

          :-\ Není jedinej prohlížeš FF nebo EI

          0 0
          • Biker jak Pes  

            To byl joke… :)

            Já jenom, že Firefox mi teda nepřipadá nejpomalejší, aby se mu muselo říkat takhle. Taky ho nepoužívám a co… :)

            0 0
            • Lister  

              není nejrychlejší a to stačí :-)

              Na všech mojich systémech má velký problém, když rychleji seeduju – začne se děsně zasekávat, Opera přesto běží dál rychle…

              A i „v klidu“ mi Opera vykresluje rychleji než FF.

              0 0
              • Biker jak Pes  

                FF už jsem neměl puštěný hodně dlouho, tak nemůžu porovnávat. Ale taky souhlasím, bez Opery už nikdy více… :)

                0 0
    • Mistr Vichr  

      super. palec nahoru :)

      0 0
    • zichis  

      Potřebuju umět přežít i bez pluginů, protože nejsem vždycky jen na svým kopmu, takže jsem se naučil jednoduchý postup: Neaktivní adresu označím, malíčkem přidržím levý Ctrl, v rychlém sledu zmáčknu ukazováčkem klávesy C T V a nakonec si palcem ukážu jak jsem dobrej :-P

      0 0
      • Mistr Vichr  

        a proc to C T V ??? Stacilo by jen T a V :-)

        teda alespon pro me to C nema vyznam.

        jinac na firemni kompy dobra vec…ale staci znat hesla a firemni komp neni uz jen firemni :-D

        0 0
      • Mistr Vichr  

        sorry, beru zpet. To C je dulezite…stydim se..

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.