• Luk029

    ahoj chtěl jsem se zeptat jestli nejsou někde nejaké fotky z této akce .díky

    0 0
    • beeker  

      Ahoj, já mám nafoceno jen pár, z trati ale ne, protože jsem jel. Možná je někam hodím běham zítřka. Jiné fotky jsem zatím ještě neviděl, ale určitě se ještě objeví během pár dní, kdyžtak dám vědět, jestli něco najdu. Ještě mě napadá foto-kocian.cz, ale za ně se platí…

      0 0
    • jackasss1  

      fotky jsem taky prozatím neviděl.

      BTW, jak se vám jelo kluci? Mě skvěle a ani jsem tak s dobrým výsledkem nepočítal. Počásko super, nohy i plíce mě poslouchaly. Jediné, co bylo šílené, byl ten prach, hlavně v první třetině závodu …

      0 0
      • jackasss1  

        Tak na první sadu fotek jsem už narazil:

        Oderská mlýnice 2009

        0 0
      • deverers  

        Pravda, sem tam nešlo skrz prach vidět ani na krok, ale oproti loňskému blátu, dešti a zimě se jelo parádně, takže byla i chuť si skočit dřevěný skokánek při průjezdu areálem. Borec o chvíli za mnou prý po doskoku skončil na zemi letem přes řidítka. Naštěstí se mu nic nestalo.

        0 0
    • semtexx  

      teď se dívám na výsledky a mám tam napsane DNS?? Nechápu celý závod jsem odjel

      0 0
      • Luk029  

        tak to ti asi na startu nepobralo cidlo tvuj cip

        0 0
        • semtexx  

          to je super:-( doufal jsem že ty výsledky ještě opraví ale tohle…

          0 0
          • jackasss1  

            A psal jsi nějaký protest nebo něco takového? Je to docela blbé, když odjedeš závod a jsi nezúčastněný :-(

            0 0
            • semtexx  

              výsledky se objevily teprve dneska. Napsal jsem jim mail, co to má znamenat? Ale jestli mi nevzalo čidlo na startu čip tak myslim že se na mě akorát vybodnou:-(

              0 0
    • rasputin  

      Nějaké fotky od nás jsou zde: Oderská 09

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.