• raceman

    Zdarec bikeři a bikerky

    Tak už jste připraveni na Mlýnici? Máte dostatečně natrénováno?

    Anketa: Jedete letos?

    22x
    59%
    7x
    19%
    0 0
    • grafik  

      anketa … a hlavne porazit lukeho777 :)

      0 0
      • kolda  

        to nebude takový problém:))já pojedu, pokud nebudu muset do práce. tým Medic Assist zaútočí na přední příčky :)

        0 0
        • grafik  

          :)) doufam, ze si vylepsim cas aspon o 20 minut…doufam ,ze tam bude hrat zase skupina „nevim“ – znas je? Jsou to cca 13–14ti leti kluci a hraji nejvetsi hity od deep purple pres black sabbath az po nevim co … loni sem se u nich hoodne bavil :)

          0 0
          • kolda  

            jakej jsi měl čas loni, že ho chceš vylepšovat o 20 min? kapelu neznam, loni jsem tam nebyl.

            0 0
            • grafik  

              chtel bych se dostat pod 2:40 (nejlip jeste pod 2:35) a pri prvnim prujedu cilem pod 55 minut :)

              0 0
              • lith  

                jel jsi letos buřinu?? Výsledek??

                0 0
                • grafik  

                  kolem 3:12, ale poslednich 5 km bylo pro me utrpeni, hlavne ta sfaltka z Vesky. Na startu sem byl nekde uplne vzadu …

                  0 0
                  • kolda  

                    defekt žádnej? letos to bylo na defekty bohaté,já jsem měl 2:( ta asfaltka je náhodou dobrá, tam se ukáže morál :) ale když máš dost, tak už to je vražda.zůstal jsi tam na kalbu?

                    0 0
                    • grafik  

                      defekt jsem nemel na zavode 2 roky – a povestnou burinku nevyjimaje :)

                      0 0
                      • lith  

                        to já to propíchl na makadamu, vyměnil a pak mě to začalo pár kiláků před cílem znovu pomalu ucházet…ale dojel jsem to na poloprázdným…už jsem neměl měnit za co…jinak čas kolem 2:45,pokud vzpomímám dobře…

                        0 0
                    • grafik  

                      nezustal, byl jsem tam s manzelkou a jeli jsme domu na grilovacku …

                      0 0
                  • lith  

                    to teda ty Odry musí být fak lehký,když to chceš dát o víc jak půl hoďky míň než buřinu…tak ať to vyjde.....

                    Já jsem chtěl jet taky,ale nějak mě poslední dobou vadí ty masy lidí.....jestli je tam ještě víc jak na Buřině, tak to bych neskousl…

                    0 0
                    • kolda  

                      jsou výrazně lehčí. asi nejlehčí závod, co znám. ale pěkný okolí.

                      jinak jsem se dozvěděl, že nepojedu, protože musím v sobotu do práce. tak si to užijte i za mě.

                      0 0
      • luke777  

        nedrazdi hada bosou nohou chlapce zase budes jak supernova na zacatku zazaris budes mezi stovkou a pak zhasnes jak svicka 10 km pred cilem

        0 0
        • kolda  

          to grafik: to je realnej cil. ja jsem jel naposledy predloni, na trase me zabrzdila mala prihoda – sracka :)cas jsem mel pod 2:30. tak at ti to jede.

          to Luke777: nevim, kdo se na R50 projizdel na parkaci nasponovanej,jak kdyby mel vyhrat:)

          jinak pocet startujicich je docela brutalni. holt nevyhoda lehkych trati.

          0 0
          • luke777  

            coze? ja nikdy:)) sis me s nekym spletl tomu se rika spravne sebevedomi:) sranda musi byt grafika zdrave nakopnu a cekam kde umre at ho pak muzu zajet po trase:)

            0 0
    • Marika88  

      Uz se asi neda prihlasit, ze?

      0 0
      • raceman  

        da, ale bez naroku na triko a upominkovy předmět.
        Místo prezentace: Letní dětský tábor Spálovský Mlýn Prezentace: Pátek 29.09.2006 od 16:00 do 20:00; Sobota 30.09.2006 od 07:30 do 10:00 a je to o 50 kč dražší

        0 0
    • raceman  

      hmmm moc lidi z b-f asi nejede…

      0 0
      • TheIF  

        To bych neřek, že z 800 lidí by jich chodilo na B-F tak málo. Asi bude pěknej špunt pojede určitě přes 1000 lidí, protože my co čekáme na počasí tak budem asi spokojeni :-)

        0 0
        • sportovni_biker  

          1000? Fakt?

          0 0
          • grafik  

            loni jelo cca 11–1200 lidi

            0 0
            • sportovni_biker  

              Jéééj, to bude zase na startu zase žduchačka :-( Kde se proboha bere?

              0 0
            • vlk  

              Tolik?Tak to mě už ani nemrzí, že nejedu.Budu si užívat v Českém ráji.Tak ať porazíš Luka77.

              0 0
        • luke777  

          hmm jak posledne 1600 lidi predloni 1000 lidi uz ztoho mam strach na startu

          0 0
        • EL  

          Stačí mít vyjeté číslo z loňska a špuntu se bát nemusíš:-)

          0 0
          • sportovni_biker  

            Jsem tam loni nebyl :-( tak si asi budu muset stoupnout hodne brzo na start

            0 0
            • EL  

              …no od loňska to na startu funguje tak, že jsou vymezeny zóny po myslím 50 lidech(číslech) dle loňských výsledků až do 300.fleku. Já startuju s č. 102 a i tak je to na louce po startu mazec nespadnout…jede se třicítkou. No snad bude sucho:-)

              0 0
      • Ruprecht  

        ale pojede, možná až moc :-)…

        0 0
    • Gorgov  

      já asi pojedu, špuntu bych se nabal, staci prijet na start 5 minut pred zacatkem zepredu

      0 0
      • sportovni_biker  

        :-D

        0 0
      • petryk  

        Nebo taky pět minut po startu…

        0 0
        • Honza z H  

          No 5 minut po startu jsem loni ještě neodstartoval :-)) Špatně jsem odhadnul situaci, takže jsem čekal a čekal. Než se 1300 lidí nacpe na cestu trvá tak odhadem 5–10 minut, podle toho, jak moc zmatkují. Ale letos budou možná 3 startovní vlny. Tak ať si to užijete, já už takové masovky nemusím, i když hezkých holek na Mlýnici bývá dost :-))

          0 0
          • drtic  

            s tema holkama mas pravdu.....bylo jich tam mraky!!!!!!!

            0 0
    • JancA  

      já se těšim, jestli to pojede jako ve Vimperku, budu spokojená:).S tim počtem startujících se mi to nějak nezdá…Posledních několik závodů KPŽ jelo sotva 600lidí…

      0 0
    • Hynas  

      Dámy a pánové, v sobotu jsem projížděl oderku a světe div se…žádný makadam na první okruhu…ale prachsprostý hrubý asfalt (makadam minulý rok zalili térem a posypali šotolinkou, kterou nepřischlou spláchl déšť). Potok pod luboměřskou loukou úplně vyschlý, mlýnice má hladší afalt než fungl nová D47, stejně tak i šotolinka je na tratí a dále…takže slicky a pevná kola doporučuju :o)

      0 0
      • luke777  

        tak to sem v riti to me uz pomuze jen klacek do spic grafikovi

        0 0
      • Daník  

        Hynas, ty držko

        0 0
        • Hynas  

          Poradím Daníku, nechej doma toho svého NN, tam ti nepomůže ani zbla! :o)

          0 0
      • TheIF  

        Ten oborvskej kopec z mlýna na spálov se už nejezdí po asfaltě ne ? (jsem tam zahlíd šipky do lesa)

        0 0
      • Hanes  

        No tak to bude fofr, když už tam nejsou šutry. jedu s pevnou vidlí. A jak to tak vypadá tak příští rok na silničce.....­..spolu s dvěma tisíci účastníků…

        0 0
    • Papaja  

      Tak na tu chrťarnu se fakt těším,doufám že to zvládnu odjed tak něco málo nad dvě hodiny. Ať vám to dobře šlape

      0 0
    • Meesha  

      sem se na to tesil, prej je to super zavod… :-( Pokud ale budu rovnovahyschopnej, tak pojedu Sobeslavskej maraton

      0 0
      • Hynas  

        Tak super závod to každopádně je…jak díky tomu, že je to cca poslední závod sezony, tak díky místu startu, kultovní trati s tím stoupákem alá alpe de huez (nebo jak se to píše)…navíc je tam báječná večerní atmosféra, happy hour beer, spousta masa, šikovné moravské roštěnky…no prostě fajn

        0 0
        • Papaja  

          Tak to máš recht, u nás na Moravě jsou fakt dobré roštěnky ale i to maso a pivo.Čus :)

          0 0
        • Hnoj  

          Mno jo, jsem slyšel že prej se tam odehrává večer po závodě nějakej večírek, co na tom pravdy? :-)

          0 0
          • Papaja  

            Tak podle toho co jsem četl na netu tak by tam mělo něco být, pro jistotu se podívej na www.kolopro.cz tam o Mlýnici si zjistíš všechno co potřebuješ

            0 0
    • charlie  

      Dneska na odersku pekne sprchlo, tak to snad nebude takova dalnice jak se ji prezdiva.

      0 0
      • raceman  

        seš místní? jestli jo, tak můžeš nahlásit stav trati v pátek večer

        0 0
        • charlie  

          Jsem, snad budu na netu, pokud ano tak dam urcite vedet, pojedu to zitra okouknout.

          0 0
          • raceman  

            ok, budem ti vděční

            0 0
            • charlie  

              tak dnes jse byl podivat jak to vypada a prasit se bude, je to suche jak cip, teda pokud nesprchne.Uvi­dime zitra

              0 0
      • sportovni_biker  

        Jsou tam nějaký brody?

        0 0
        • charlie  

          Loni jeden byl, ale letos uz jsou na nem dva panely, asi domorodci nebo jezedaci ho zadelali. jinak sucho, sucho jako loni

          0 0
          • grafik  

            brod-loni? nevzpominam-kde?

            0 0
            • charlie  

              Po projetim necinskym udolim, tesne pred prvnim stoupanim na nove dvory(Lubomer). Asi tak 9–10Km, ale jak jsem psal loni bylo taky sucho, tak jsem ho taky moc neregistroval.

              0 0
      • Hanes  

        Aspoň se nebude prášit :-(( V sobotu má být hezky

        0 0
    • raceman  

      už se to blíží......

      0 0
    • sportovni_biker  

      Tak co, jak jste dopadli?

      Já jsem skončil celkově 186, v kat. 23, čas 2:18:31,7.

      0 0
      • grafik  

        ja nic moc :) cekam na vysledky, zavod jsem mel rozjety velmi dobre a po prujezdu startem jsem se udajne pohyboval nekde na 350. miste, behem zavodu jsem predjel jeste zhruba 50 bikeru … jenze nebylo zdaleka vyhrano, cca 5 km pred cilem bum-defekt, nejpre jej dohustim, ale jet se neda uchazi prilis rychle. No nic rozdelavam kolo a tu svinu diru ne a ne najit, nicmene po cca 10–15 minutach se povedlo. Duse neuchazi, bezva. Pokracuju dal – ujizdim cca 300m a bum zase defekt, ku*va to snad ne, 2 roky na zavodech nepichnu a ted todle a zrovna ted. Takze vse znova, jenze dirka byla jeste mensi a na vnitrni strane, cili hledani a zalepovani zabralo stopro neco kolem 20–25 minut. Mezitim me zacali mijet bikeri-na prvni pohled „hobici“ ze zadnich pozic :) Takze nasedam, a upaluju do cile co to da, jenze nohy jsem mel ztuhle a ne a ne se rozjet a dostat do puvodniho tempa. Nicmene jeste si posmaknu na cca 30 skaplech, dva si pripisuju v poslednim sjezdu a pak konecne cil … cil kde na me uz cekal Luke777, ktery me „potajnu“ predjel kdyz jsem lepil …

        0 0
      • petryk  

        Já celkově 296. místo, spokojenost vzhledem k nedoléčeným následkům srážky s autem + bolavým zádům. čas okolo 2:25. Počasí super, tempo pekelný, skok při průjezdu moc nízkej, špagety dobrý:)

        0 0
        • sportovni_biker  

          Tak ten skok jsem nedal. Jsem si vzal předtím kelímek a měl jsem malou rychlost, tak jsem ani nezkoušel.....bych určitě přepadl :-) Ale docela mě na trati štvala ta hrubá šotolina a v ní střepy z cihel, nebo co to bylo......kolo si dělalo co chtělo a ještě když byla zatáčka, tak to byla fakt chuťovka.

          0 0
      • vit  

        245 v kat. 38, čas 2:57

        0 0
      • Papaja  

        byla to fakt makačka připadá mi že to byl větší záhul než Valašská padesátka co jsem jel nedávno, a dojel jsem 499 za 2:37, příští rok bych to chtěl stáhnout na 2:15 :)

        0 0
        • Ruprecht  

          …mě se teda zdála valašská mnohem větší záhul, odry byla taková rychlá pohoda, člověk vystartoval a za chvíli byl v cíli a nemusel to nikde drtit do kopců.

          0 0
      • Schumi  

        Celkově 658, v kat.131, čas 2:46

        0 0
    • Biker jak Pes  

      Celkově 157, v kategorii 19. Jelo se mi parádně, samozřejmě až na ty sjezdy, kde jsem nikoho nepředejel, ale mě předjelo asi 100 bikerů… :(( Ale zato v kopcích jsem jim to dával v mnohem větší síle… ;)) Jestli to jde, tak bych se vymluvil na to, že ve čtvrtek jsem jel závod na silnici… ;))) Skok jsem si taky užil, ani jsem nečekal, že je tak vysoký… ;))

      0 0
      • Daník  

        neměl jsi takový nějaký vínově červený dres? ještě si pamatuju opálené oholené nohy a opatrná jízda z kopce? To jsme se pořád na trati střídavě míjeli-já startoval v meriďáckém kompletu, hned na prvním sjezdu jsem se vyválel, když jsem snažil podjet v zatáčce na mě moc pomalý špunt. Dojel jsem pár míst před tebou-kousek před cílem jsme si trochu zasprintovali s nějakým borcem a trhli to.

        0 0
        • Beeda  

          Tak Bikera jako Pes jsem poznal hnedka, podle te siluety padrnos se neda minou, akorat nejel v pepanove dresu, to me teda sklamalo:-)

          Zavod ficak, jeste v 1. kole jsme meli 1. min ztratu na prvniho, ale pak to bylo u me spis jen o dojeti:-) 31abs o nicem, ale po 14marodeni a v docela silny konkurenci to slo.

          Jo ale ta party me tak docela dostala, jeste v nedeli vecir jsem byl jeste v prechodu, nekdo zas dostaval infarkty a obrnu …

          Jo a jeste mam sedrenou prdel, loket a lejko, pali to jako svina, nastesti mam oholeno:-))Takze holit holit holit

          B

          0 0
          • JancA  

            ty infarkte:))))))))­)..

            0 0
            • Beeda  

              normalne ja spal od 21 do 8, holt na ty party etapaky nemam napito :-))B

              0 0
              • Hnoj  

                KALBÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ! ! !

                mě bylo blbě až když sem dorazil domu a začala mě prudit famílie…

                0 0
                • Gorgov  

                  byl to maskr si myslim. Ten zavod byl oproti nasledujici kalbe prochazka ruzovou zahradou:) bez nadsázky… Super zážitky, super záznamy:) Prostě jedna z njlepších akciček, ne-li ta nej. Jo když sme s beedou ve 3 ráno nacpali Dědiče(drásal) do koše a pak to zapili lahvinkou vaječňáku, bylo mi blaze.

                  0 0
          • Biker jak Pes  

            JJ, to si pamatuju: ÁÁÁÁÁ Biker jak Pes !!!!!!! Kdes' nechal Armstronga… Otočím se a tam Beeda. Na tohle nezapomenu… ;))

            0 0
        • Biker jak Pes  

          JJ, to jsem přesně já. Dolů pomalu, ale jistě. Však mi taky za to trenér nadává. Taky je pravda, kdybych to víc pustil, tak bych byl často na bedně… ;))

          0 0
    • tomek  

      Ahoj, jel jsem Mlýnici v letech 2001 a 2002 a chci se zeptat, jestli se jezdí pořád stejná trať.

      0 0
      • ananas  

        čau, je to pořád stejná trať s malýma úpravama, třeba letos byl jiný dojezd do cíle (nebyl tak rychlý) ale pro jistotu nás navedli po třetí během závodu na stejnou na louku mezi mlíko :(, jo jinak čas 2:13 , 121 flek

        0 0
        • tomek  

          Osobák tam mám 1:57:41,z roku 2002, tak bych si to chtěl porovnat…

          0 0
          • ananas  

            s takovým časem bys měl letos bednu :)

            0 0
          • vasil  

            myslím, že tehdy (2002) byla trať trošku kratší jinak odry 2002 byl můj první maraton a začlo se mi to líbit, ale do oder jsem přestal jezdit kvůli terénu-jezdili tam lidi i na silničkách :-(

            0 0
            • tomek  

              tak to bych chtěl vidět…???

              0 0
            • Martinkaa  

              Taky si na to pamatuju, jak tam jeli lidi na silnickach :-). Hlavne si pamatuju, kdy tam poprve bylo jen necelych 300 lidi. Byl to muj prvni zavod v zivote :-) Krajina je tam sice pekna, ale nenarocnost trati a mraky lidi se staly duvodem, proc jsem padesatky ceske sporitelny prestala jezdit…

              0 0
              • JancA  

                tak to bych chtela videt – tenhle rok by to na silnicce asi fakt neslo.Ale jestli to nekdo objede, v zavodnim tempu, tak prijimam sazky:)))))

                0 0
                • Ruprecht  

                  ale šlo, loni jsem na jedněch závodech viděl maníka na silnici který dával neskutečné sjezdy, měl tam klasický dvojtác a v kopcích všechny suverénně předjížděl.

                  0 0
                • grafik  

                  ja tam letos videl asi 2 „bikery“ na trecich s tenkymi plasti :)

                  0 0
      • Martinkaa  

        V roce 2001, kdy to byl tusim 1. rocnik, byla trat asi o 5–10km kratsi. Chybela tam ta pasaz za Klokocovem (chvilku po louce pak sjezd a takovy trail po modre turisticke znacce). Prvni 2 rocniky se to sjelo z Klokocova rovnou dolu do tabora.

        0 0
        • zirecek  

          …po solidně kamenitém úseku, kde nejeden jezdec píchl, takže hodně lidí dojíždělo po ráfku… .

          0 0
    • Ruprecht  

      jel jsem Odry asi po čtvrté, a uvažuju, že pokud nedojde ke změně trati, příští rok nepojedu. Odhaduju, že přes polovinu trati se jelo po cestě vysypané štěrkem, prakticky žádné technické pasáže… no prostě pokud si chtěj udržet reputaci, chce to změnu trati. Tohle moc splečného se závodem horských kol nemělo. Navíc těch lidí je na tak krátkou trasu už docela dost. Prakticky celou dobu se jelo ve dvoustupech ( a někdy trojstupech) a občas byl problém třeba ve výjezdech někoho předjet. Jinak jsem si oproti loňsku polepšil o 20 minut :-), takže určitě spokojenost. Pořadatelé, značení a zázemí za 1.

      0 0
      • nadrazak 2  

        Čus,tak nakonec se mi jelo celkem dobře.Jsem nějaký nachcípaný tak jsem si říkal že to nebude žádná sláva.Dojel jsem 137.čas kolem 2:15.Jel jsem pomalu ve sjezdech tam mě předjíždělo neskutečně moc lidí.Po loňském pádu a půlroční nemocenské jsem jezdil sjezdy fakt opatrně.Vloni jsem byl 108.a čas o pět minut lepší.Poprvé jsem jel OM v roce 2003.Byl z toho 89.flek,ale je vidět že závod získal na prestiži a je tu čím dál tím větší konkurence.Taky jsem udělal radost HYNASOVI,který mě konečně orval.Závod to byl pěkný,počasí opět vyšlo exeletní,pořadatel to zmákl na výbornou.

        0 0
        • Hynas  

          Ehh, kdyby to náhodou někoho zajímalo (a nemíním tím orvané soupeře z BB…:o))…), tak jsem dojel celkově na 96. místě (čas cca 2:11)…na moje výkonnostní možnosti paráda…:o)

          0 0
    • raceman  

      všem gratuluju, no a já..... první okruh se mi jel bezvadně, mlýnice se dala, a potom mě opět začly bolet ty zkur*ený záda :-(((. tak sem se trápil a ztratil asi 10 –15 min tak z toho bylo jenom 368 místo s časem 2h 30min. a ktomu se mi posral tachoš, tak sem ani nevěděl kolik mi zbývá do cíle. aby to nebylo všechno tak sem dneska ráno zjistil, že mám sjeté destičky v brzdě takže další prachy v hajzlu.

      zůstal z vás někdo přes noc na afterparty?? byla super a ohňostroj neměl chybu, prostě nádhera.

      0 0
      • sportovni_biker  

        No já jsem odjížděl někdy kolem 16:00, takže nic :-) Jinak ty ses mi hned po startu za mnou někde ztratil, jsem si myslel, že bychom se mohli odtáhnout a ty nikde :-(

        0 0
        • raceman  

          já sem nechal ty horké cyklistické hlavy ať se nacpou přede mne, stejně sem je na tom okruhu předjel z5

          0 0
      • JancA  

        Tak jsme konečně zpátky. Závod by mi za normálních okolností přišel lehkej, ale po deseti panácích v pátek to byla přímo tragédie. Na kopci, kdy sem měla pocit, že mě už předjeli snad všichni, jsem se trošku vzpamatovala a nějak to dojela. Nakonec z toho bylo 3.místo – musim říct, že sem v cíli vážně čuměla:).Závěrečná večerní party byla taky fajn.Eště že už je konec sezóny:)

        0 0
    • Hanes  

      Na to, že se mi jelo docela dobře jsem si myslel,že to bude lepší – 689 místo, čas o pět minut horší než loni. Aspoň jsem švárovi dovez nový kolo…

      0 0
      • Cejlon  

        Byla to moje premiéra,co mě asi čeká jsem měl představu jen z doslechu.Po asi 45 minutách čekání na startu ve stínu jedné nafukovací atrapy se dalo pole směrem ku.Chvilka pokulhávání a už jsem byl oběma nohama v pedálech.Volil jsem opatrnější začátek,protože někteří (bikeři) na startu,mezi kterými jsem stál, zdáli se být velmi nabuzení-snad až zmagoření:-) Po solidní úvodní prachové žranici se oběvilo něco,co připomínalo kopec(ček).Bylo složité,proplést se mezi těžce dýchajícími bikery.Na dlouhou bobu nic zajímavého,až po pěkný alespoň trochu technický výšlap za prvním průjezdem.Pak zase na dlouhou dobu nic zajímavého a cíl.Prakticky neustálé předjíždění.Celkový dojem z tratě nic zajímavého,zázemí výborné,organizace výborná,ženské výborné:-)Čas 2:19, umístění 191. Příště ale asi nejedu.Přijde mi to jako ztráta času:-(

        0 0
        • kolda  

          takže příště pojedem jen čumět na baby a nebudem ztrácet čas :)

          0 0
        • sportovni_biker  

          Ty jo, tak jsem tě musel buď předjet, anebo ty mě dotáhnout. Máme mezi sebou 30 sekund. Nepamatuješ si náhodou, že bych kolem tebe projel? Červený dres Merida, modro-stříbrná Uvex helma a kolo v profilu.

          0 0
    • Meesha  

      new.mtbs.cz/o­brazek.html?o­brazek=MX_KPZ_OD­RY06–000419.jpg

      tak tohle mi hlava nebere!!! smekam!

      0 0
      • raceman  

        všechna čest. ten by si zasloužil nějakou spešl cenu

        0 0
        • kolda  

          borce se stejným postižením jsem viděl loni na Rusavě – a nedojel vůbec špatně. jsou to frajeři..taky sme­kam

          0 0
      • Daník  

        mě říkal kámoš, že někdo s jednou rukou jel Beskyd, bylo to snad předloni. Když vezmu, že mám problém udržet ve sjezdech řidítka dvěma rukama…to hlava nebere.

        0 0
        • lith  

          takovýho borce jsem viděl předloni v Jedovnici…má místo ruky takovou přidělanou vidličku na řidítka a jel fakt dobře…smékám před takovými

          0 0
    • Gorgov  

      Jinak ten závod byl pro mě jne takový rozproudění krve před strašnou KALBOU! :D

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.