• ubo

    Nedělejte si ze mě prosim srandu a nenadavejte… Dekuju – tohle asi nebudou originály, co? Takže asi zůstanu u svých Force

    0 0
    • JakeF  

      Naivko…

      0 0
    • Delkim  

      určitě originál, nakupují ve velkém a tohle bude v podstatě za nákupku s minimální marží, pořád se jim to vyplatí; neváhej dokud mají skladem!

      to jsi chtěl slyšet?

      0 0
      • JakeF  

        Neblbni, když mu nedošlo, že to jsou fejky, tak pochopit sarkasmus je bez šance…

        0 0
      • ubo  

        Přesně to, diky

        0 0
    • Kubiczech  

      Nebudou, ale třeba aspoň budou za něco stát.

      0 0
      • couffy  

        Jo,za 555

        0 0
        • Kubiczech  

          Pořád lepší než nefejky, které často stojí za pendrek a jsou o čtyřku dražší.

          0 0
          • jIrI___  

            Jak to myslíš? Setkal ses u O s něčím podobným, jako popisuju ve vedlejším vlákně?

            http://www.bike-forum.cz/…akley-2.html

            0 0
            • Kubiczech  

              Ano, zkušenosti v podstatě podobné. Odolnost skel na velmi nízké úrovni, Radardlocky od začátku rozvrzané, teď mi ze znáčku zničehonic slezla barva, takže mám na jedné straně bronzový a na druhé straně módně plastově zelený s klubajícím se lepidlem. Jako náhradu jsem z Wiggle objednal Jawbreakery a přišla s odpuštěním rozvrzaná sračka, kterou jsem obratem vracel. Plus mínus spokojený jsem akorát s Holbrooky, což mi na top značku sportovní brýlí přijde trochu málo.

              0 0
              • JakeF  

                Zkoušel jsi klasický Radary nebo Radar EV? Tyhle všemožný rozkládací systémy jsou zlo, válí se mi tu dvoje Racing Jacket a stejně většinou jezdím v Radarech, protože líp drží.

                0 0
    • Delkim  

      Malwarebytes Anti-Malware has blocked a potentially malicious website

      asi si to nějak chrání, aby je hned nevykoupili :)))

      0 0
    • Gustaf 81  

      na oakley doporučuju edel-optics.cz posílaj z německa. Teď jsem tam objednával dvoje Holbrooky a maj sympatický ceny

      0 0
      • wladeq  

        Ta cena je divná, mají ty tvoje holbrooky HDO skla? Páč tolik snad nestojí ani přímo na webu oakley

        0 0
        • Gustaf 81  

          Jasný, vše je tak, jak má být. Jsou cca o 500kč levnější než v českém e-shopu…

          0 0
          • wladeq  

            A tos mi nemohl říct ve čtvrtek? Já je obědnal od nás :D…Abych si to obkecal, tak to pětikilo jsem dal za to, že jsem je druhý den měl doma :)

            0 0
            • Gustaf 81  

              njn…když si připlatis za ups expres,tak je mas taky do dvou dnů doma…jinak do 4. tak propříště:D

              0 0
    • Chlebovnik  

      Proti UV záření dostatečně chrání i brýle za dvacku od Vietnamce, takže nechápu, proč zbytečně kupuješ drahé Force. :-)

      0 0
      • wladeq  

        Třeba pro to, že se mu nechce modlit, ať zrovna dneska nestratí šroubek z nožky…a jestli ty druhé, z těch deseti co pro sichr koupil, nebudou náhodou křivé, nebo jim nevypadává sklo…jestli mu nesleze barva az se spotí…a taky je třeba fajn něco přes brýle vidět, a ne chodit celý den po tmě…Drahé jsou lepší, záleží akorát, esi se ti za ně chce solit

        EDIT: esi máš toho modlení málo, tak se ještě můžeš pomodlit, ať se vietnam vyspal do růžova, není zdeformovaná čočka a nezkresluje ti obraz ;)

        0 0
        • JakeF  

          No o Óčkách poleptanejch potem tu byla kdysi celkem dlouhá diskuze… A u Half Jacketů mi sklo taky nedrží úplně nejlíp, ale teda zas ne že by vypadávalo. Ale jinak souhlas, Oakley jsou top, ale pořád to jsou jenom brýle a některý modely jsou povedenější než jiný.

          0 0
          • wladeq  

            Mě se ta diskuze nechce číst, ale je jasné, že ten polykarbonát nevydrží všechno. Někdo má turbo agresivní pot. Dost možná si snažím obhájit sám před sebou, že sem vysypal takový ranec za blbé brýle… není ale pochyb o tom, že se přes ně prostě dívá úplně jinak než přes ty od vietnamce, dokonce je přes ně i vidět :-)

            0 0
    • ubo  

      Brýle za dvacku neznám, ale jednou jsem jel s brýlemi za 1£ a slunce sice nesvitilo, ale zase všechen vítr šel zespodu do očí. Koupil jsem si dvoje a ty druhy brýle jsem zlomil cestou do ČR

      Forcky jsou fajn

      0 0
    • plysovykozisek  

      Plagiát to je.

      0 0
    • lukas.stefanko  

      Je to fake, nekupovat ak nechces prist o peniaze. Lacne Ray-Bany a Oakley su vzdy podvod! Citaj viac: https://www.facebook.com/…166321074252

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.