• Kysky  

      Po designový stránce vypadá teda jak 10let zpátky

      0 0
      • Bonebiker1  

        No a teď poraďte, od roku 2011 jezdím s Edge705 a teď ji chci vyměnit, jít do 820?

        0 0
        • MaPa  

          Záleží jak s ní jezdíš. Pokud používáš routing tak 820, pokud si trasy připravuješ sám, pak asi stačí i 520. Pokud potřebuješ i ovlivňovat přeplánování po cestě a na nechceš to dělat složitě mimo Edge, pak to chce větší display a budeš muset uvažovat o 1000ce.

          0 0
          • blaf  

            jeste bych vzal do uvahy hodne malou pamet u 520

            0 0
            • MaPa  

              Jenže při předem připravovaných trasách se většinou pohybuješ na území které se do 520ky vejde (ono si to území podle plánů dost často přizpůsobíš), asi vyjímku by tvořily nějaké vícedenní-týdenní přejezdy, pak ano, paměť je limitující.

              0 0
              • blaf  

                ono kazdemu vyhovuje neco jineho, ty se pripravujes poctive, pak je to ok, ja casto sotva rano naklikam trasu, hodim do garmina a jedu, takze potom je fajn, ze mam v garminu kompletni mapy a nemusim se o to starat

                jen jsem na to chtel upozornit, ze by to pro nekoho mohl byt problem, nerikam, ze pro kazdeho

                0 0
                • MaPa  

                  Jasně, máš samozřejmě pravdu a může to být jeden z limitů. Ono by v tomhle směru hodně pomohlo, kdyby už někdo přišel na to, v čem je u androidu zádrhel s kopírováním větších souborů přes OTG. Tahle fičura náhrady mapy mě při výběru uklidnila, ale po tom co se ukázalo, že to tak snadné u map není, jsem se k tomu ještě pořádně nedostal.

                  0 0
          • Bonebiker1  

            Hodně routing, ale trasy si dost často připravuju v pc, bavím se stáhnutými daty, chci využít segmenty ze Stravy, Edge 1000 mi připadá už moc velká. Jen jsem koukal že 820 snad nemá slot pro mini sd, ale 16G by mělo být určitě dostatečný.

            0 0
            • blaf  

              dcr psal neco o volnych 6 GB, ale i tech 6 bude zrejme dostatek

              0 0
          • MlokCZ  

            520 navic lepe citelny displej. Pokud tedy 820 nebude mit vyrazne lepsi displej nez edge1000/oregon600. Jak vozim vedle sebe edge520 a oregon600, tak je ten rozdil pomerne vyrazny (ve prospech 520).

            0 0
    • capo  

      Jsem zvědav kdy bude dostupný v ČR a jaké budou ceny. 820 je dost vážný kandidát na výměnu 800. I když ta cena – za 10800 už jde sehnat Edge 1000 bez příslušenství a TOPO map…

      0 0
    • chukigek  

      Koupil jsem Edge 820 v pátek (26.8.). Testováno na horském kole a na koloběžce. Příjemná velikost a váha ve srovnání s Oregonem 600. Téměř nepoužitelné dotykové ovládání. Jednou to reaguje na prst ze vzdálenosti až téměř 1cm, podruhé nezvolíte položku ani na několikátý pokus. To považuji za totální úlet. Uvidím, zda to vyřeší nějaký update firmware nebo zda je to vlastnost přístroje za 10.000,–

      Na problém s dotykovým ovládáním si stěžují už lidé na internetu, není to tedy nejspíš vadný pouze můj kus.

      P.S. Pokud si k Edge 820 koupíte senzor kadence, tak se určitě nespoléhejte na dodáváné upevňovací gumičky. Senzor ztratíte během okamžiku (tak jako já). Pomůže kvalitní oboustraná páska (3M) a stahovací elektrikářské pás­ky.

      0 0
      • Lenka.05  

        Diky za zkusenost. Porad prave jeste vaham s koupi…asi jeste chvilku pockam :)

        0 0
      • Karma  

        přesně, ten dotykáč je šílenej. Ale podle mě to má nějakej důvod, třeba lepší ovládání v rukavicích, nemusíš na něj šahat.

        0 0
      • jenda95  

        ad senzor kadence: v jakem terenu jsi ho ztratil?? Ja ho uz par mesicu mam na HT a zatim vypada, ze drzi v pohode …

        0 0
    • naviza  

      Mám dotaz ohledně Garminu edge 820…na vypnutém displeji prosvítá jakoby mřížka, je to patrné hlavně v pravém dolním rohu. Projevuje se to na vašem přístroji také? Garmin je starý cca 1 rok a 4 měsíce. Děkuji za odpověď

      Přidávám i fota.

      0 0
      • lunochod  

        Na tvejch fotkách nevidím nic co by bylo špatně.

        0 0
      • jaja01  

        technologie displeje … neresit, jezdit

        0 0
      • Dejv0  

        Reklamace , už se chystám, modrý pruh okolo celého displeje. Jistě, technologie displeje, která nemá být vidět. :)

        0 0
      • BB  

        je to začínající závada, od okrajů začné display modrat, najdeš to na webu Garmin jako „screen halo“. Mě uznali reklamaci a dali mi nový přístroj

        0 0
    • Delkim  

      Nějaké info ohledně zlepšení dotykového displeje?

      Tohle je bohužel stále častý příspěvek majitelů Edge 820.....


      Still not sorted this in 2018, It's driving me mad. The screen is so unresponsive I have had to stop on a few rides to get to the next screen or off the map screen, you have to press or rather stab at any menu items you want a few times if your lucky, and if wearing gloves forget it game over, my old 800 was much better than this thing, are Garmin going to sort it before we all give up and go Wahoo ?


      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.