NOVOROČNÍ VYJÍŽĎKA 2009 PRAHA

90 nepřečtených
  • JirkaD

    Přátelé, kamarádi,

    všechny, kteří budou mít chuť se na Nový rok projet, zvu na první letošní vyjížďku. Trasa bude veleklasická, a to přes Zbraslav a Černolice do Haloun k Paviánovi. Sraz je na pod Barrandovským mostem na bránické straně v 11.00 hod., tempo mírné. Teplota by sice měla být kolem nuly, přesto doporučuji do bidonu přilít prostředek proti zamrznutí obsahu. U Paviána pak účastníky čeká odměna ve formě veselého kalíšku od vedoucího zájezdu.

    Těším se, čus.

    0 0
    • Darkson  

      Jirko, jestli se do silvestra uzdravim, rád s tebou vyrazim aspoň na kus trasy:-)

      0 0
    • Phoebe  

      Jirko, velice lákávé, hned bych vyrazil :-) Škoda, že jsem na chalupě.

      0 0
    • pajan  

      Škoda, že bych to neujel… :-(

      0 0
      • JirkaD  

        Nevymlouvej se a pojeď, odpadnout můžeš kdy­koli :-)

        0 0
        • pajan  

          To sice jo… Ale na mě je přece jenom moc velká zima… Ještě uvidim podle teploty…

          0 0
          • JirkaD  

            Jak jsem psal výše – mělo by být kolem nuly :-/

            0 0
            • pajan  

              Já vim… Ale já předpovědim nevěřim, já se kouknu z okna a vidim :-D

              Já bych jel kdyby byly alespoň +4 bo +5°C :-p :-D

              0 0
              • jecnak  

                Tak se proste poradne obliknes – jestli nemas neco dlouhyho, tak si vem nejaky teplaky a pod to podkolenky, silonky atp. Nahoru neco teplyho taky najdes, do treter dvoje ponozky, na hlavu kulicha, na ruce poradny rukavice. Nevypada to zrovna uzasne, ale funkci to splni.

                0 0
                • pajan  

                  To já mám věci na zimu… Mno dobře, pořádně si to rozmyslim a kousek se možná svezu… Toe strašný tady s váma :-DDDDDDD

                  0 0
                • JirkaD  

                  … a navíc bys za takový oblečení dostal jednoho panáka za vítězství v soutěži masek :-)

                  Ale, jak píše Ječňák, účel to splní, jde jen o to jestli se ti bude chtít jet.

                  0 0
    • jecnak  

      Budeme s Jitkou na Morave. Prejem malo blata a slunicko…

      0 0
      • JirkaD  

        Ahoj Tome, trasu jsem projel v neděli a bahno žádný. V mínus 7 to asi jinak být nemůže…

        Užijte si s Medunkou Silvestra a všechno nej v r. 2009.

        0 0
    • Pendolíno  

      Rád se připojím-e na Zbraslavském náměstí v 11.30

      0 0
    • redhotrock  

      safra.. pracuju..

      0 0
    • Smazaný účet  

      já bych jel, ale taky bych rád jel tu silniční na Cukrák – nevíte v kolik je sraz na tu? (vezmu si cyklokrosku a objedu na tom všechno :-)

      0 0
    • Jenca  

      cau jirko zvazuju to, nabral by jsi me dystak hnedle na barrandove? v klik budes vyjizdet. dik.

      h.

      0 0
      • JirkaD  

        Můžeme se sejít v 10.45 před naším vchodem a jet dolů společně.

        0 0
    • teepeex  

      JirkoD

      byl jsem tam dnes a od hostinskeho zjistil, ze maji od 13h a cely zadni sal je jiz zamluveny

      tak si nedelejte moc velky plany, predek je mrnavej a budou tam stamgasti

      0 0
      • Smazaný účet  

        tak se použije alternativní hospoda – třeba v Dobřichovicích u nádraží

        0 0
      • JirkaD  

        Díky za info, že je otevřeno od 13.00 vím, s Frantou jsem mluvil v neděli. Říkal, že možná otevře o půl hodiny dříve, ale nikomu to neříkej, to je tajný! Nicméně panáka nám v každém případě rád naleje.

        A jak píše serža - kdyby bylo úplně nejhůř tak pojedeme jinam.

        0 0
    • Gad  

      Nejsem sice přítel ani kamarád, ale případně bych se k vám taky přidal, pokud můžu. Pokud to teda nehodláte moc mrskat.

      0 0
      • JirkaD  

        Co není může být, jsi samozřejmě vítán. Tempo bude právě takové abychom nezmrzli.

        0 0
        • Smazaný účet  

          já beru topení do bot :-)

          0 0
          • Pebe  

            tak to ti ujedou ;-)

            0 0
            • Smazaný účet  

              myslíš jako že gramy navíc? :-)

              0 0
              • Pebe  

                myslím o tak, že oni se budou muset zahřát vlastníma silama zatímco tebe bude hřát technika. Takže buď se budeš potit nebo ti ujedou. A oni ti ujedou i v prvním případě, kvůli těm gramům navíc ;-)

                předem odsouzen k zániku ;-)

                0 0
    • heretik  

      Zvažuju že bych v rámci rehabilitace dojel aspoň dopoledne k mostu za vámi :-)

      0 0
    • Soptík  

      Tak já bych se s dovolením také zkusil připojit, jen doufám že případní chrti se teple obléknou, aby se nemuseli zahřívat rychlou jízdou:o)

      0 0
      • Pebe  

        jakou rychlou? Všichni jezdí „pohodové“ tempo ;-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          jo, jen občas při tom „pohodovém“ tempu nestíhám popadnout dech a krajina mi splývá do rozmazané šmouhy :-)

          0 0
          • Jenca  

            zadny strach

            i kdyz ja ho mam taky ale stejne nad 15km/h se nedostanu tak bud mi ujedete nebo pojedem spolu :D

            0 0
        • Soptík  

          Jojo, to znám a tebe taky:o)

          0 0
    • JirkaD  

      Chlapci, žádné obavy z vysokého tempa – komu překročí tepovka 120 t/min bude z vyjížďky vyloučen :-)

      0 0
      • heretik  

        Hehe, to nevim, jak se dostanete přes Černolice ;-)

        Ale možná že už za Zbraslaví by s tím byl dost problém, i když kola povedete.

        0 0
      • jonti  

        No, ako pises tych 120 tak si spominam, ako som bol pred rokom s par ludmi ked som tepal do kopca 160 a mlel z posledneho a niekto v pohode tepal 120.

        0 0
        • teepeex  

          tyvado to si nahodou vzpominam, to jsem byl ja

          fakt normalne stodvacet:)

           
          0 0
    • Gad  

      Ahoj, tak se mnou nepočítejte, byl jsem teď dva dny za sebou, zítra se jen tak pojedu nějak lehce projet, vám bych stopro nestíhal. Hezky si to užijte.

      0 0
      • Smazaný účet  

        jen nekecej, my budem léčit kocovinu a já mám dneska odběháno 16km na trenažéru! :-)

        0 0
      • teepeex  

        navic poveze serza to topeni!

        tak pojedem s nim ;)

         
        0 0
        • Gad  

          Když se podivam Seržovi do profilu, tak myslim, že by ho nebrzdil ani 12-ti článkovej litinovej radiátor :-)

          0 0
          • Smazaný účet  

            zdání klame – jsem slabý a neduživý :-)

            Sylvánské Zelené, suché, r.2006, výběr z hroznů

            hik, táto, nalej ještě sklínku! :-)

            0 0
    • Smazaný účet  

      sem to nějak nezvládl :-( při tom včerejším veselení jsem si nenařídil budíka a vstal jsem až v 11 :-(

      0 0
    • pedrod  

      Omlouvám se vedoucímu zájezdu a všem ostatním, pokud jsem vás zdržel při případném čekání za Jílovištěm. Dnes jsem byl já i kolo nějaký zatuhlý, na té červené jsem měl příliš pohodové tempo a zřejmě jsem blbě odbočil. Doufám, že až se někde uvidíme, nebudete mne kamenovat. Jinak děkuji za pěkný alespoň začátek novoroční vyjížďky.

      Měl jsem to odtamtud dnes na Kladno ještě dost daleko, tak jsem to po tom zakufrování ohnul dolů na Dobřichovice, pak do Srbska (přiznávám, že jsem popojel vlakem, který zrovna tím směrem jel) a pak podél Kačáku až pod Kladno. Dalo mi to hezkých 70 km – na první den roku je to pro mne docela dost.

      Všem tedy dodatečně přeju hodně pěkných km v roce 2009.

      0 0
      • cabbage  

        sry, my sme z červený odbočili na modrou a pak na červenou cyklistickou.. nějak se nepředpokládalo, že by někdo jel ještě po mě..

        0 0
      • JirkaD  

        Ahoj Petře, že jsme tě ztratili mě mrzí, příště se polepšíme. Přeju ti v novém roce pohodu a spoustu nalítaných kilometrů. A jestli ne dříve tak se uvidíme třeba na Drásalovi :-)

        0 0
    • teepeex  

      diky za pojezd

      bylo to prima, ale hrozne to honite chlapci kurvadraat :)

      normalni transbrdy :)

      cus a zas nekdy

      0 0
      • Soptík  

        Já věděl proč jedu s druhou skupinkou:o) Mám krásných klidných 66km, dobrý začátek v novém roce, takže díky všem.

        0 0
      • Jenca  

        jo jo me to dalo 70km a byla to teda docela rychlovka

        jeste ze na nas kluci z cela obcas pockali :) alespon abych vedel s kym jsem to vlastne vyrazil na novorocni :)

        0 0
    • pajan  

      Já jsem bohužel nedorazil… Vstával jsem v půl 11 :-( Tak jsem jel projet k nám do lesa a dalo mi to úctyhodných 10km :D

      0 0
    • Thapsus  

      Tak nám s Vilmou to dalo každýmu 50, což je  dohromady rovných 100 a to na to dnešní počasí není vůbec špatný :-)). Díky všem účastníkům naší skupinky za trpělivost při čekání, bylo to dnes fajn :-). Reportík a fotky jsou tady

      0 0
      • Jenca  

        co ty labute?

        0 0
      • vysmátej bajker  

        no mohl jsi napsat že nepojedete :(,mohl jsem mít o pivo míň :).

        0 0
        • Thapsus  

          Ahoj, to se omlouvám. Ale nějak jsme se o silvestru ještě s Vilmou a Elinou domlouvali, že pojedeme, ale ráno jsme nestíhali, tak jsme zajeli na bližší sraz pod Baranďák. Pak jsme směřovali na Hráz a chtěli ti  zavolat, ale já číslo neměl a jedinej, kdo ho měl, byl Pebe. Ten ale pak zjistil, že to číslo, co má, je nějaký divný, páč místo devíti, má jen osm numer, tak jsme nevolali nikam. Tak se ještě jednou omlouvám.

          0 0
    • jonti  

      Super vyjizdka, tempo docela svizne, mel jsem obcas problem ze drzet. Vyzkousel jsem ze ani full nezachrani nedokonalou pilotaz / asi si koupim DH gumy. Me to dalo 74km, jestli udrzim prumer i po zbytek roku tak letos dam 27000km.

      0 0
    • Meduza  

      JO, dobra vyjizdka to byla.

      Akorat bych poupravil ty tu hlasku o te tepovce. Takze: Komu padne tepovka pod 160, nebude sice vyloucen, ale zahy zjisti, ze uz neni soucasti na  tzv. NOVOROCNI vyjizdky, ale nybrz vyjizdky solove :)

      Uz to skoro vypadalo, ze se stanu uspesnym solarem, ale pak JirkaD ve sjezdu do Haloun cvaknul obe kola, takze jsem se zase zaradil mezi NOVOROCNIKY.

      A to chudak poradatel jeste netusil, ze  ma dneska pred sebou jeste jednu prekerku zvanou salto vpred pres riditka. Je fakt divnej pocit, kdyz jedete 5 metru za nekym kdo jede po rovne pesince a najednou pozorujete, jak se mu zveda zadni kolo, a pak vzapesti i predni a cele ho najednou zezadu predbehne, zatim co pilot  se venuje ochutnavce lesni hliny. Vypadalo to fakt zle, ze uz jsem skoro smatral po mobilu, ze jako budu volat zachranku, ale JirkaD se nastesti ukazal byt jako velmi odolny jedinec a tak jediny co ten polet nevydrzelo, byly pilotovy bryle. Jako vynik poletu byl odhalem cca 15 cm dlouhy klacik, ktery mu, nechapu jak, vlitl vpredu do dratu tak, ze mu to predni kolo kompletne zablokoval. Takze ti Jiri preju, aby rceni „Jak na novy rok, tak po cely rok“ v tvem pripade radeji neplatilo.

      Jinak me to to s popojizkama kolem ohnostroje dalo 103 km, a uprimne hlasim, ze jsem znicenej jak wermacht.

      0 0
    • JirkaD  

      Přátelé, kamarádi,

      díky za hojnou účast na novoroční vyjížďce a máte můj obdiv za morálku, kterou jste prokázali. Počet účastníků se po celou dobu měnil a je docela obtížné říct, kolik se nás vlastně sešlo. V každém případě do Haloun k Paviánovi nás nakonec dojelo 7.

      Doufám, že jsem si všechnu smůlu vybral hned na Nový rok, protože se mi povedlo ve sjezdu od jezírka najednou cvaknout přední i zadní gumu a o dvě hodiny později, díky klacku ve výpletu předního kola, absolvovat i vystoupení z kola přes řídítka a dopadem na hlavu. Naštěstí nic se nezlomilo, jen začínám vypadat jak Rocky po zápase… Díky Medůzovi a Pendolínovi za péči, kterou mi po pádu věnovali.  

      0 0
      • teepeex  

        taky diky Jirko,

        dej svuj oblicej brzy doporadku, at muzem do haloun na dalsi blondynku :)

        pristi runda je na me:)

        0 0
        • JirkaD  

          Naštěstí blondýna za ten polet nemůže :-) Od rána leduju a otok pomalu splaskává…

          0 0
      • petebike  

        no snad si vic v pohode, taky jsme byli na jedny Novorocce a tam nas musela zachranit i RZta – takze pro vsechny bez helmy ani metr !

        0 0
        • JirkaD  

          Naprostý souhlas. Jedinou výjimkou býval enjoy, ale ten ji nakonec začal taky vozit.

          btw: tentokrát, na rozdíl od Malevilu 2006, mi přilba nepraskla :-)

          0 0
          • petebike  

            Jane asi 5× prdla a zachranila ji zivot !

            0 0
            • JancA  

              Ahoj Petře a taky ostatní, moc děkuju za záchranu!Jsem fakt šťastná, že to dopadlo dobře, sice si nepamatuju týden života, ale to je fuk. Ještě předevčírem jsem si myslela, že si nevzpomenu na nic. Helma je fakt základ a už bych bez ní nejela ani pro noviny. Díky všem!

              0 0
              • petebike  

                takže už doma ! to je dobře…týden života je ještě v pohodě ne ? kdy oslavíme tedy ten silvestr :-)

                0 0
                • JancA  

                  :)))))naštěstí, ty sestry mě v tý nemocnici nenáviděly, tak mě radši vyšouply. První den jsem stále dokola opakovala deset vět, pak že nechci do smrti navlíkat korálky a když jsem je prosila o lehkou colu, už nemohly:). Strašně mě bolí hlava, mám dva týdny neschopenku,ale to bude v pohodě. Ještě jednou díky a silvestra č.2 určitě brzy!!!!

                  0 0
                  • petebike  

                    no mazec, ja si to rikal kdyz jsme vyjeli od crashu ze nejak meles blbosti, zdravis lidi i kdyz jsme s tebou jeli 3 hodinu atd. tak hlavne ze zijes…

                    0 0
              • Smazaný účet  

                tohle by si měli přečíst všichni ti odpůrci helem! :-)

                0 0
              • Darkson  

                hlavně že to dobře dopadlo! taky se mi před lety podařilo při pádu rozlomit helmu na 2 půlky. tak se dej brzy do kupy a bacha na led:-)

                0 0
              • Medunka  

                uf, teda, hodne zdravi a at si brzo fit!

                0 0
          • cabbage  

            Ne, pak přestal jezdit;)

            0 0
            • JirkaD  

              Myslel jsem, že jen jezdí s někým jiným. Proč přestal?

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.