Neděle 16.2. Karlštejn a okolí

45 nepřečtených
  • Thapsus

    Pokud by se někdo chtěl projet i zítra, to je v neděli, nejspíš směrem na Karlštejn, přihlašte se v anketě, ať víme, zda s Váma máme počítat. Předběžně sraz v 10.30 pod Barandovským mostem. Má být hezky a snad i tepleji než dneska. Ale i tak se dalo v pohodě jet, na Plešivec bych v té zimě ale nedojel. Malej reoportík a pár fotek z dneška jako ochutnávka na zítřek je tady: www.thapsus.wz.cz/vyjizdky.htm

    0 0
    • Fenous  

      Na ktery strane reky je sraz?

      0 0
    • Pebe  

      luxusní fotky :-D aspoň vim, proš se Condorovi říkalo Kondom :-D

      0 0
      • bajkr  

        to si ješte neviděl jeho mladýho jak rano brečel když mu stříhal rukáv :o)

        0 0
        • Thapsus  

          to nebylo kvůli rukávu, odsříhl jsem mu omylem i dva prstíky :-(

          0 0
    • SNAIL  

      Možná bych se přidal, ale ještě to nevím na 100%

      0 0
      • Meduza  

        Ja mozna taky, akorat se musim doma rozhlidnout, jestli mam spravne dlouhej drat do zadniho kola, co mi ten drzej butr prerazil.. Jooo a jeste se musim zeptat manzelky, jestli jsem doma nezbytny :o)

        0 0
      • SNAIL  

        Tak zítra dorazím

        0 0
    • Bender382  

      Já bych se taky přidal, takže v 10:30 na bránické straně?

      0 0
    • george.n  

      Jak to vypada ted v lesich, kdyz neni pod nulou? Je to suchy? Mozna bych se pridal, ale mam najeto 26km tenhle rok. Ale zase tak 400km na bezkach, tak snad budu stacit.:-) Uvidim podle ranni nalady a stavu biku.

      0 0
      • Gorgov  

        ini orave ted je pres den pod nulou:) takze je to zmrzly.

        0 0
      • Thapsus  

        Tak toho bych se zrovna dneska nebál :-). Aktuální teplota minus 9 stupňů bahnu příliš nesvědčí. Možná přes den na sluníčku povrch lehce potaje, ale to bys musel jezdit v tělocvičně, aby ses neušpinil vůbec :-)

        0 0
    • bajkr  

      Tak super akcička a hojná učast :o) Trasa suchá zmrzlá to to frčelo ;o) 90 zmrzlejch km A voběd byl užasnej jestě ted se mi zbihaj sliny pri pomyšleni na ty palačinky :oX Halouny maj velkou konkurenci :o)

      0 0
      • burnout/syndrome1  

        Vás nezahubil mráz?

        0 0
      • george.n  

        Bylo to vyborny, ale cestou zpet, jsem o obedu slysel neco jinyho. Teda o salatu :-D Ja mel shodou okolnosti palacinky doma, tak jsem dohnal deficit. Rikas, ze priste jedes stipat drivi za palacinky, misto do Haloun, jo?:-P Tak zase nekdy, zdar!

        0 0
    • Stumpa  

      Ahoj. Jsem tady nový,ale hodně sleduji Vaše vyjíždky a máte to super zmáknuté. Hlavně ta rychlá a podrobná fotodokumentace ja super. Právě jsem koukal na Tvé stránky a zjištuji,že máme podobnou práci. Já jsem už skoro 11 let technologem u f. HVP Modell a ty od nás velmi pravděpodobně objednáváš zboží. Náhodička. Už jsem několikrát přemýšlel,že se k Vám přidám,ale nemám ponětí v jakém jezdíte tempu a nerad bych dělal brzdu.Jezdím teprve asi rok a půl. V lonském roce mám najeto 6000 km a letos 1000km.Jezdím poměrně často,ale sám.Takhle v partě je to určitě o něčem jiném,ale jak už jsem říkal tak bych nechtěl brzdit,jelikož mám dvakrát operované koleno a všechno někdy nevyjedu. Někdy se snad přidám a v nejhorším to zabalím dříve.Zatím zdar.

      0 0
      • Bajker16  

        Neni HVP Modell v Řevnicích ? Je mi to nějaký povědomí :o)

        0 0
        • Stumpa  

          Jasně,že je to v Řevnicích.

          0 0
          • Bajker16  

            Tak to tě asi občas vídám před sedmou na kole,když chodim na vlak. Jsem si řikal,kdo může na stumpovi jezdit do práce :-)

            0 0
            • Stumpa  

              Tak to budu asi já. Mám zeleného Stumpu.Docela dobře se takhle najíždějí kilometry.

              0 0
      • Thapsus  

        Ahoj kolego :-). Tak to máš letos najeto 2× tolik než já !. To už je mi jasný, proč tu balsu od Vás nemůžu dostat, když jezdíš pořád na kole :-)). A klidně se přidej, brzdu už dělám já, když mě na chvíli vystřídáš, zlobit se nebudu :-). Pokud bude počasí, za týden v neděli určitě zase vyjedem, budem jen rádi, když se přidáš. Zatím se měj a klidně se ozvi i přes ICQ, mám ho myslím v profilu. Petr

        0 0
        • Stumpa  

          Já s balsou nemám nic společného.To je úplně jiný problém.Jsme z toho hodně naštastný,protože v celé Evropě není snad ani jeden špalek balsy.A to myslím smrtelně vážně. A najedu tolik,protože bydlím v Praze a pokud to jde tak alespoñ 3–4krát týdně jedu do práce na kole,no a to je hned 60km děnně. Tak Tě beru za slovo a určitě se přidám.

          0 0
          • Thapsus  

            Joo, věřím Ti to, balzu si necháme do práce :-)). Tak co nejdřív na vyjížďce ahoj…

            0 0
    • tibro  

      Ahojte. Tiez som sa chcel ku vam pripojit, ale kym sa dostal z Hostivare na Branik, uz ste asi boli prec. Som totiz v Prahe kratko, a jazdit som tu zacal len vcera. Ale uz sa na Branik urcite dostanem, nasiel som cyklostezku :) Len by som rad vedel co znamena pod Barandovskym mostom. Je to tam kde je take velke divne V, pri podjazde, alebo niekde uplne inde?, Diky za pripadne reakcie a poucenie :)

      0 0
      • SNAIL  

        Těsně okolo Vltavy vede cyklostezka, tak když po ní pojedeš, tak až budeš mít Barrandovský most nad hlavou, tak to je místo srazu

        0 0
      • Thapsus  

        Tak to je škoda. Ale proto tam dáváme tu anketu, aby jsi kliknul, že pojedeš a pak na tebe můžeme počkat. Jinak z centra vede cyklostezka podél Vltavy, za benzinkou Agip sjede úplně na břeh Vltavy a ve chvíli, kdy je nad Tebou Barandovský most jsi přesně na místě srazu. Ta stezka je asfaltová, nedá se z ní omylem sjet.

        0 0
        • tibro  

          Ja viem ze tam bola tak anketa, len som vobec nevedel ci sa mi bude chciet rano vstavat :) Tak snad na dalsi vikend, ked budete nieco podobne organizovat

          0 0
    • Meduza  

      Tyyyy jo, ucast ohromujici koukam… Ja jsem si jednak lizal rany po vcerejsku a jednak jsem se trosku venoval rodine… Gung ho se Snailem potvrdi- potkali me s manzelkou a malou v Prokopaku kolem 4ty. Ale pocasko vam teda vyslo paradni. Tak priste!

      0 0
      • Gung-Ho  

        Potvrzuju alibi:-)) Jen sem Meduzu poznal až na poslední chvíli…neměl ani přilbu ani sluchátka:-))

        0 0
      • SNAIL  

        Já jak jsme kecali, tak jsem tě ani nezaregistroval, až Gung-Ho mi řekl žes to byl ty :-)))

        0 0
    • McBlacky  

      koukám že Pendolíno docela řádil :)

      0 0
      • JirkaD  

        Pendolíno, už ty fazole nejez, podívej co se za tebou děje :-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.