• Martin31

    Zdravím,

    Vzhledem ktomu, že mi ukradli kolo, tak jsem nucen koupit nějaké další :(. Na kolo mám cca. 45 tis. Zkuste mi poradit konkrétně do jakého kola jít. Klidně sem hažte odkazy. Jestli to bude „celopéro“ nebo pevné je mi v celku jedno. Karbon není podmínkou, ovšem komponenty typu Shimano XT a SRAM X9 atd. ano.

    Děkuji za rady.

    0 0
    • Hank Moody  

      29", 27.5" nebo 26"? Kolik měříš?

      Za 45 se dá sehnat slušné HT nebo základní full.

      Takže bych ti poradil nejdřív se rozmyslet, co budeš jezdit a jestli využiješ HT nebo full.

      0 0
      • Martin31  

        Ježiš sorry uplně sem zapomněl dodat, že velikost kol 26" a nejspíš HT všechno ve velikosti rámu 19".

        0 0
    • Azmir  

      To je teěžké takhle, vážně první si musíš rozmyslet jestli ht nebo full, dost tomu pomůže, když třeba napíšeš co jezdíš, kam jezdíš, kolik toho najedeš, jestli chceš jezdit závody, jestli skáčeš a podobně no a pak rozměr, to už bude chtít asi vyzkoušet.

      0 0
      • Martin31  

        Takže HT, jezdím 50% terén a 50% silnice. Asi 2× za rok závody okolo 50 km, žádné běsy.

        Dík

        0 0
    • Azmir  

      Jinak aspon pár tipů: cube stevens Haibike

      0 0
    • MirosPikos  

      To je o ničem tohle… každej ti bude radit podle toho, co si sám koupí. Lepší by bylo, kdyby sis vybral sám a pak se rozhodoval. Bude to pro tebe jednodušší vybírání.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.