• Mirek Křišta

  Sportovní poradce – cyklistika Decathlon Chodov minimálně 20h/týdně

  Popis: Jsi sportovec tělem i duší? ¨

  Jsi energický a máš pozitivní životní přístup?

  Rád jezdíš na kole, nebo je dokonce cyklistika tvojí vášní?

  Rád přivítáš každého zákazníka, usměješ se na něj a vyslechneš ho?

  Máš smysl pro pořádek? Považuješ se za technický typ?

  Pak věříme, že se staneš tím pravým spoluhráčem našeho týmu. Každý den budeš mít možnost dělat radost stovkám zákazníků-sportovcům.

  CO ZA TO ZÍSKÁŠ?

  Staneš se důležitým členem našeho skvělého týmu Decathloňáků.

  Budeš mít možnost se rychle kariérně rozvíjet.

  5 týdnů dovolené

  Relax passy

  Možnost investovat do firemních akcií 13. a 14. plat dle výsledků

  Flexibilní tvorba směn

  Nejlepší pracovní kolektiv v Praze

  Pravidelné společné teambuildingy a oslavy vítězství

  CO TĚ V DECATHLONU ČEKÁ?

  Budeš pracovat v týmu nadšených, vitálních a mladých sportovců.

  Kdy budeš pracovat, na tom se domluvíš se svým koučem (rozuměj šéfem) podle tvých možností a potřeb týmu.

  Pro naše zákazníky-sportovce, kteří nakupují nejraději o víkendech, máme otevřeno 7 dní v týdnu.

  CO TI BUDE DĚLAT RADOST?

  Když zákazníkovi-sportovci nabídneš to co potřebuje, nikoliv to co je nejdražší.

  Když se tvůj zákazník-sportovec spokojený vrátí, protože jsi mu dobře poradil s výběrem.

  Když tvůj zákazník vždy dostane, co chce, snadno a rychle

  CO BY TI NEMĚLO CHYBĚT?

  Chuť učit se novým věcem.

  Smysl pro komunikaci ať v příjemných, či nepříjemných momentech

  Zodpovědnost při práci s pěnězi

  Technická zdatnost

  Časová flexibilita

  V případě zájmu, či jakýchkoliv otázek mě neváhej kontaktovat na miroslav.krista@decathlon.com

  0 0
  • myscho  

   „Rád přivítáš každého zákazníka, usměješ se na něj a vyslechneš ho?“

   Nope.

   0 0
  •  
   Obsah tohoto příspěvku je blokován.
   0 0
  • Jirra  

   To si dělá snad prdel…

   Jestli tomu Míra věří, tak to bude ten správnej člen „týmu“ :-)

   0 0
   • Mustafa  

    Tak na takových pozicích tomu nemusíš věřit ale stačí když Ti ostatní věří, že tomu věříš. A za svůj život už jsem potkal dost lidí, kteří to tak opravdu mají. Víceméně jim asi i závidím, já jsem takovým nadšením pro cokoliv obdařen nebyl.

    0 0
  •  
   Obsah tohoto příspěvku je blokován.
   0 0
  • jardalee  

   no po me posledni zkusenosti by bylo nejlepsi kdyby prodavali kola v krabici a radsi na to ani nesahali,ale jinak baby sou tam pekny a je to tam samej slovak,takze nakej pristehovalec to veme :) spis nevim proc nevzali venkovana :)

   0 0
  • adam320  

   Máš smysl pro pořádek? Považuješ se za technický typ?

   Hodne stesti preju

   0 0
  • pavlix  

   Stresuodolnost už není potřeba?

   0 0
  • oddie  

   Vaše úžasná nabídka mě úplně zasáhla!!!

   Jsem sportovec tělem i duší, jsem energický a mám pozitivní životní přístup! Rád jezdím na kole, rád přivítám každého zákazníka, usměju se na něj a vyslechnu ho, a co teprve zákaznice! Smysl pro pořádek úplně nemám, ale nikdo není přeci dokonalý, technický typ ovšem jsem!

   Vzhledem k tomu, že jsem mladý už poměrně dlouho, bylo by ale asi lepší, kdybych radši nastoupil na pozici nějakého seniora. Mám pro to ty nejlepší předpoklady, například zkušenost s dětmi, několik jich dokonce sám mám! Rád se ale i o tyto zkušenosti podělím, takový firemní teambuilding je pro sdílení zkušeností s výrobou dětí to nejlepší, co jsme mohli pro zaměstnance udělat, gratuluji ke skvělému výběru!

   Flexibilní tvorbu směn určitě uvítám! Přeci jen ty děti… znáte to, každou chvilku s nimi zůstanu na paragrafu, holt nemají vypínač a děti, děti jsou naše budoucnost, takže jako tak úžasná firma jistě chápete, že mají přednost. Stejně tak když náhodou budu v práci, je doufám jasné, že přijdu až je odvedu do školy a končit budu max. ve 14:00, abych je stihl zase vyzvednout. Možnost investovat do firemních akcií je úžasná!!! Předpokládám tedy, že když hledáte někoho na flek v Praze-Chodově, tak aby člověku zbylo na ty akcie i poté, co zaplatí hypotéku 7M na 3+1 v místní králíkárně, že plat za těch cca půl úvazku bude kolem 100tis brutto, aby to po odpočtu na děti nějaké ty drobné na akcii vůbec dalo.

   Skromně doufám, že mě mezi ty Dekatloňáky vyberete a budu moct jet na ten teambuilding, moc se těším! Kontaktovat mě můžete v soukromé zprávě, aby mi ten flek nikdo nevyfouk. Děkuji.

   0 0
  • JakeF  

   To je zas vlákno… Přehled výblitků pánu 40+, kteří se neuráčili pochopit, že nejsou tak úplně cílovka na pozici prodavače v Dekáčí…

   0 0
   • JachymP  

    Děláš v Dekáči, viď? :)

    0 0
    • JakeF  

     Nedělám.

     0 0
    • -b-n-x-  

     :D :D :D :D

     dobre, dobre :D

     0 0
     • JakeF  

      Co je na tom dobrýho, když je absolutně mimo? Nejenomže dělám v úplně jiným oboru, na úplně jiný pozici, a i v Dekáči jsem všehovšudy kupoval jednou náhradní duše…

      0 0
      • -b-n-x-  

       No vsak ja sem to bral jako dobry vtip :D

       (nejspise nezamysleny) :-)

       0 0
       • JachymP  

        Jak nezamýšlený? :)

        Tohle celé vlákno je vtip a začal s tím Píček, teď se dobře baví co jsme to za jelita ;)

        0 0
   •  
    Obsah tohoto příspěvku je blokován.
    0 0
   • Prazak0  

    Tak nevím, kdo má v tom Dekáči pracovat? Dnes je běžné, že každý do 30 let studuje, i když třeba ani vš nedokončí, tak tam řadu let profláká. Talkže ve 30 začne pracovat a jako po 35 má jít na pracák nebo k popelářům? Věk do 35, jak dříve bývaly otevřeně inzeráty, to je tvrdá diskriminace. Trošku to chápu i vrcholových sportovců, i když takový Chris Horner dokázal vyhrát Vueltu ve svých 42 letech. Předtím měl sice výsledky, ale v největších etapových závodech v Top 10 nebýval. Tady se bavíme, že bude dělat prodavače. Významní prodejci a majitelé cykloservisů nebo jejich mechanici, to naopak bývají lidi, co mají závodnickou minulost za sebou. Takový Štěrba, Bareš i řada dalších, ti závodili do těch 35 (jak kdo) a teprve později začali podnikat. Pokud někdo léta závodil, potom třeba dělal mechanika u reprezentace a poté si založil malou firmu, tak o jeho odborných radách nebo servisu kola mám lepší mínění než o třicetiletých expertech ze Decathlonu, co shánějí někde na ulici na přiblblé inzeráty.

    Znovu opakuji, taková inzerce, za kterou neplatí, sem nepatří. Pokud to třeba tady někdo sponzoruje, pak mi jejich inzerce – na zdejších www stránkách naprosto nevadí. Naopak, můžu u nich i něco koupit. Ať si Decathlon zaplatí inzerci, pak tu může inzerovat legálně. A ne za sebe nastrčit nějakého troubu.

    0 0
    • JakeF  

     Je to shop, kterej si zakládá na tom, že prodávaj levný věci… A ty bys tam chtěl jako prodavače vysloužilý jezdce pro-tour? :))

     S inzercí souhlas.

     0 0
     • Prazak0  

      Tak dosti věcí tam levných vůbec není, i když půjde o levný spotřební materiál jako kazety, řetězy nebo pneu. Levná jsou kola, kde na své rámy dávají na tu cenu slušné vybavení. To je v zásadě v pořádku, ale nevidím důvod, proč by jim nemohl prodávat zboží nebo dělat servis někdo, komu je přes těch 40. Mám velmi pozitivní zkušenost s někým, kdo asi žádný velký závodník nebyl, dělá servis i lyžím, ale i servis kola dělá na velmi slušné úrovni. Ceny má velmi slušné i ve srovnání s tím, co je mimo Prahu. Vybavení má skromnější, asi necentruje na jednu desetinu mm, ale odvádí práci daleko lepší než docela velké cykloservisy, kde bývá mladý personál.

      0 0
   • jIrI___  

    Napadlo mě něco podobného..

    0 0
   •  
    Obsah tohoto příspěvku je blokován.
    0 0
   • embi  

    Mozna musej makat ve Sportisimu, tak maj takovou horkou nenavist:)

    0 0
   • Jirra  

    Tak ja už jsem kmet 40+, ale znám hodně lidi 20+ a mladších a všem by takový inzerát přišel k smíchu a to dělají různé brigády.

    Opravdu znáš někoho, koho takto sepsáná nabídka zaujme víc, než normální inzerát, bez těch „keců“?

    O Decathlonu si nic špatného nemyslím, jen bych předpokládal, že tak Velká firma bude mít na personalistiku někoho zkušenějšího, kdo jim nebude dělat spíš ostudu.

    0 0
    •  
     Obsah tohoto příspěvku je blokován.
     0 0
   • myscho  

    No takto pardon, mám čerstvých 30! :D

    0 0
  •  
   Obsah tohoto příspěvku je blokován.
   0 0
  • Barak  

   Rád bych si přečetl naborovy inzerát vaší firmy, vy, co to tak kritizujete. To jistě bude nebe a dudy, žádný HR žvásty…;-)

   0 0
   • theedge  

    Tak je potreba si uvedomit ze kazdy internetovy hrdina a hater ma vzdycky prumerny plat minimalne 100k a to jeste idealne za 4h prace ( nejip tydne :-D ). Stejny hejty tu jsou pokazde kdyz si tu nekdo dovoli dat inzerat ze shani nekoho ke kolum.

    To ze je tu milion OT jim nevadi, ale sem se vzdycky vsichni rychle nahrnou prohlasit ze pod 100k nevstanou z postele :-)

    0 0
    •  
     Obsah tohoto příspěvku je blokován.
     0 0
  • DragON  

   Budeš dostávat nuzný prachy pod příslibem 13. a 14. platu, kterej však dostaneš v zaměstnaneckých akciích s výnosem pár šušňů za rok, za to si ale budeš moct udělat na každoroční oslavě vítězství selfie s koučem z firemního bulletinu.

   Ty vole na to už jsem fakt starej. :-D

   0 0
   • Prazak0  

    Tohle je vůbec skvělá věc, ty 13 a 14. platy. Lidi, co utečou dřív v průběhu roku, tak nedostanou nic. A možná nedají ani těm, kteří končí k 31.12., když jako odcházejí.

    Jen se divím, kolik lidí se na mě tady vrhlo. Dovolil jsem si nesouhlasit s těmi kecy z inzerce a stylem, jak to tady někdo inzeruje. To jsem si dovolil hodně, nic o tom nevím, atd. je to skvělé místo. Jak by to někdo inzeroval pod jedním profilem a pak pod druhým mi nadával. Vůbec je divné, že někdo na první inzerci si založí profil. Jinak tu nediskutuje. Nebo diskutuje, ale pod jiným profilem, který radši k inzerci nevyužil.

    0 0
    • Barak  

     Co je divného na tom,že si za tímto účelem založí profil a už tu nediskutuje? Prostě sem vylepil inzerát, učel splnen, kdo chce, tak se ozve a na rozbory od Pražáka neni zvědavý. Žádná věda.

     To, ze by si mohli zaplatit inzerát je věc druhá…

     0 0
     • Prazak0  

      Jistě. Stejně tak si tu pravidelně zakládá profil kdosi s odkazem na nějaký erotický server, cpe všude své příspěvky, které admin nestačí mazat, stejně jako pravidelně maže profily. Dotyčného zajímá, že tu dá reklamu, názor nějakého Pražáka nezajímá, nezajímá ani to, že tady je diskuzní fórum o kolech a ne server s neplacenou inzercí pro firmy. Úchyl sem sere svoje odkazy, tak proč by podobně někdo nenacpal inzerci Decathlonu?

      0 0
      • Barak  

       Ten profil na erotické servery s největší pravděpodobností zakládá najaky robot.

       Jinak je to tak, jak píšeš. Účel světí prostředky.

       0 0
       • Prazak0  

        Nevím, přijde mi, že ten typ inzerce dávají jen tady. Spíš nějaký úchyl. Robot by byl výkonnější.

        0 0
        • jIrI___  

         Je to nějaký jejich unifikovaný formát inzerce zvěřejňovaný všude možně.

         https://cz.indeed.com/Decathlon-jobs?…

         0 0
         • Prazak0  

          Když to mají jinde, na inzertním webu nebo svých stránkách, tak mi to zásadně nevadí. Nakonec u té flexibility, vůči nabídce flexibilní tvorby směn mají požadavek na časovou flexibilitu, krom toho jasně píšou o víkendech, kdy se nakupuje nejvíc. Navíc uvádí i peníze, dosti mizerné, ale mají je tam.

          Ono to jde (sem, píše-li někdo pod svým jménem) napsat i trochu lidsky. Třeba sháníme, hlavně na víkendy, kdy se nejvíc nakupuje, ap. Opakovat svým jménem reklamštinu firmy mi přijde ubohé.

          Ne každý umí v inzerátech číst, zvl. u těch směn to člověku dojde, až když v tom skutečně je. Jak jsem psal jinde, skvělé místo pro vysokoškoláka (studenta) to není, ale někomu na nějakou dobu to může vyhovovat. Jinak míchají tam dvě věci, brigádu a potom roční odměny, teambuilding atd. Když někdo pracuje krátkodoběji, tak ty roční odměny nejspíš neuvidí, leda by tam zůstal pár let. Za ty peníze, ani se nedivím, že stále shání. Pro někoho to může být dobrá škola. Já byl o prázdninách v 16 letech na brigádě, naslibovali dost, pak realita byla jiná. Práce u pásu, nebyli lidi, takže stíhal za dva, pak za 3 týdny této práce jsem bral 1100Kčs čistého (studující měli tehdy ovšem menší daně). Zabité 3 nebo 4 týdny, ale první zkušenost, jak člověka vezmou na hůl. Vstávat o půl páté, končilo se myslím v 14 h, už nevím, jestli se začínalo v 5:30 nebo 6:00. Mladých tam moc nebylo, zato tam bylo pár lidí se zkušeností z vězení.

          0 0
          • JakeF  

           Ty ses nám prostě jen chtěl vybrečet, viď…

           0 0
           • Prazak0  

            Docela mě serou lidi, co nediskutují k problému, ale napadají druhé. Já říkám těm lidem hovada. Já tu zpochybňoval způsob inzerce i obsah inzerátu, tady nějací kreténi mě za to napadají. Takže vyliž si prdel.

            0 0
            • JakeF  

             Vetsinu doby si tu akorat stezujes, jak jsi to mel pred 35 lety hrozny… Relevance k tomuhle problemu nulova. Ale dobre ze vim, jak se pak oznacujes…

             0 0
          • Barak  

           Tvoje problémy a čas bych chtěl mit.

           0 0
           • MartyM  

            já to nechápu jak někdo koho ta práce nezajímá zajebe celou neděli psaní sáhodlouhých rozborů o ničem… cajzli nemaj co na práci asi…

            0 0
            • Barak  

             To víš, Pražáci, no…:)

             0 0
            • Prazak0  

             Já zas nechápu, když se to tebe netýká, že se do toho sereš a staráš, co já. Já si můžu psát co chci. Jen ******* nebo debil, slovy pana prezidenta, se bude starat o druhý lidi. Jestli říkám, že sem něco nepatří jako že ne, tak to je mý právo to vyslovit. Jestli nějací čuráci mně budou kvůli tomu napadat, tak jim říkám, starejte se o sebe.

             0 0
          • Potkan007  

           Mně ta mzda nepřipadá odlišná od standardu. Podle popisu je to pozice prodavačky bez požadavku na zkušenosti, spodní hranice 13 200 za půl úvazku, takže 26+ za celý. V Praze z toho přežít žádná sláva, ale znám prodavače a skladníky v Praze. Rozhodně nemají výrazně víc, naopak třeba Makro platí výrazně míň a zaměstnance i tak mají. Že je smutné, když takový člověk pracuje od rána do večera, víkendy i svátky a nedosáhne na bydlení, je druhá věc.

           0 0
    •  
     Obsah tohoto příspěvku je blokován.
     0 0
   • ronda  

    Hezky si z takového mladého dynamického kolektivu dělali srandu v Comebacku – „Komu zvoní hrany“ :-)

    0 0
    • Mojmír Skála  
     Obsah tohoto příspěvku je blokován.
     0 0
  • Jamin  

   V Pondělí se pochlubí šéfovi, že jeho inzerát má už 100 reakcí a prémie budou.

   0 0
   •  
    Obsah tohoto příspěvku je blokován.
    0 0
  •  
   Obsah tohoto příspěvku je blokován adminem.
   0 0
  • Carousel  

   Kristova noho!!!

   Když ptáčka lapají, hezky mu zpívají ;-)

   0 0
  •  
   Obsah tohoto příspěvku je blokován.
   0 0
  •  
   Obsah tohoto příspěvku je blokován.
   0 0
  • d69  

   Jste zlí. PÍČEK to myslel fakt upřímně :)

   0 0
   • myscho  

    Kolega píček ať se dostaví k pokladne!

    0 0
    • AussigBiker  

     Kolega by se měl víc kolektivně projevit, nevidim tam žádný oslavy vítězství a team buildingy, píšu si :-D

     0 0
   • Prazak0  

    Zajímavý odkaz, gymnázium má hotové, vš zatím ne, ač studuje už 6 let. Nebo už je inženýr a má skvělou práci, co ho baví v Dekáči?

    0 0
    • Japhy  

     Tak to už mu zbývají jen dvě VŠ a může se ucházet o rachotu v automotive. :-D

     0 0
    • JakeF  

     Hele, netrápí tě něco? Rodina? Práce? Manželka? Vyjadřuješ se dost frustrovaně…

     0 0
     • Prazak0  

      Jistě, sere mě práce, moc neplatí, sice lépe než Dekáč. Pak mě serou i blbci, co strkají nos do věcí, do kterých jim nic není. Až budu mít problémy, tak se tu svěřím, založím tu téma. Já tu píšu v reakci na inzerát, co se mi nelíbil, co já píšu, do toho ti je v podstatě hovno. Starej se o sebe, jestli s tebou stará nechce spát, já ti neporadím

      0 0
      •  
       Obsah tohoto příspěvku je blokován.
       0 0
      • JakeF  

       V pořádku… Když ti to pomůže, že si vyleješ vztek na BF, tak se to dá pochopit.

       0 0
    •  
     Obsah tohoto příspěvku je blokován.
     0 0
   •  
    Obsah tohoto příspěvku je blokován.
    0 0
  • novas752  

   Kluk nebo holka se zájmem o cyklistiku jistě nad nabídkou z Dekáče zaplesá.

   0 0
  • -b-n-x-  

   Za kolik se tam vlastně dá pracovat?

   Pokud by to nebylo pod 80, tak bych o tom i přemýšlel. No a pokud to teda není na druhé straně Vltavy.

   0 0
   • Mojmír Skála  
    Obsah tohoto příspěvku je blokován.
    0 0
   • oddie  

    80Kč za hodinu by to čistého hodit mohlo :D

    0 0
   • jIrI___  

    Ostrava 120 Kč/h, v Praze by to mohlo být aspoň 2× více. Ale mám obavy, že na těch 80k nedosáhneš.

    0 0
    •  
     Obsah tohoto příspěvku je blokován.
     0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.