• venabch

    Ahoj tak kdo letos prijede na trilogy jak sleze snih hned jdu neco hledat do lesa :-D

    0 0
    • jonti  

      ja jedu, i s pritelkyni.

      uz se tesim, co najdes za uchylarny.

      0 0
    • Darkson  

      jedu! i přes drobný mouchy je to skvělá akce, dovolená i závod v jednom a taky motivace k nějakým těm delším bikovým výletům na jaře. jinde člověk takový pekla na oči nejezdí, tady musí občas vypnout hlavu, věřit Vénovi a vrhnout se do nějaký tý díry do pekla:D

      0 0
    • abel  

      jasně, už se těším.

      budou zase videa z trasování?

      0 0
    • biker752  

      Ahoj, chtěl bych se zeptat, jaká je krátká varianta. Jde mi o to jestli je stejně technicky náročná, nebo se jen „veze“ na jméně dlouhé. Sice byla zima příznivá, ale já línej :)

      0 0
    • siskin  

      jedu též ,doufám že jste nepodlehli tlakům a technika zůstane min. na stejné úrovni jako loni :)

      Těším se na to peklo! :)

      0 0
    • romachain  

      Mám zaplacený startovný na dlouhou variantu endura + tričko za tu nejvýhodnější cenu (3650), za kterou to už nejde koupit a k tomu čerstvě zlomenou ruku v lokti, takže určitě nepojedu. Kdyby se našel někdo, na koho bych mohl převést startovný, bylo by to super, jde to bezplatně! Prosím kdybyste sami chtěli nebo o někom věděli…

      0 0
      • gargamel  

        Ahoj, možná bych to vzal. Domluvím se s kámošema, jestli někdo pojede a pokud nebudu sám, tak bych rád jel. Loni mi to nevyšlo a sádru z nohy mi před nedávnem sundal, tak bych to zkusili :)

        0 0
      • romachain  

        STÁLE AKTUÁlNÍ Mám zaplacený stratovný na MTB Trilogy Bemaniax Enduro Race, tj. dlouhý Enduro, kupoval jsem to za tu nejvýhodnější cenu 3400 + mám zaplacený pamětní tričko za 250. Bohužel po zranění nebudu na závod schopen jet, takže bych moc rád svoje startovný nabídl. Do 26.6. je možné startovné bezplatně převést na jinou osobu. Prosím jestli se tam někdo chystáte a ještě nemáte zaplaceno, kontaktujte mě, domluvíme se. POkud se nepletu, dalo by se to vyčarovat i tak, že by se to převedlo na jiný typ tratě to startovné.

        0 0
    • MichaelSimek  

      nevim jakto, ale opet me to letos nevyjde, to naschval delate na terminy ktery nemuzu :)

      0 0
      • Darkson  

        nevymlouvej se, termín je každej rok stejnej! :)

        0 0
        • MichaelSimek  

          nj, pritelkyne si naplanovala italii a rakousko na zacatek cervence

          tak snad za rok, budu to muset zaspsat do kalendare uz hodne dopredu

          0 0
          • jonti  

            hehe, ja planuju nejdriv Trilogy, tyden v praci, tyden v Bormiu, tyden v praci a potom dva tydny v Norsku. A doufam, ze potom se do prace jeste vratim :)

            Prihlaseny jeste nejsem, asi vyuziju to prodlouzene levnejsi startovne.

            0 0
            • tulda  

              přihlášenej nejsi a ubytko si chtěl zařídit? :) a teď čtu, že jedeš s přítelkyní – tos neřikal, budem tam spát trochu v punku, tak aby to rozdejchala :)

              0 0
              • jonti  

                moje pritelkyne bude spat doma, na trilogy nejede, o pritelkyni mluvi Michael :)

                prihlaseny nejsem protoze jsem na to v levnem terminu zapomel a ted jsem si rikal, ze mam cas.

                0 0
        • sharkeeCZ  

          to mi připomíná jednoho kámoše, asi 15 let jezdíme ve stejný termín na pařbu na víkend do Pasohlávek, ale on od doby co se oženil, jak na potvoru vždy v daný termín nemůže

          0 0
    • JakeF  

      Ahoj Véno. Nezvažuješ letos otevřít poslední etapu jako samostatnej závod (na Enduro)? Vím, že loni se o tom nějak mluvilo… 2. července budu mít příjmačky na VŠ, takže nestíhám prolog :(.

      0 0
    • psedma  

      někdo z Brna s místem ke komu bych se mohl přidat? :-)

      0 0
    • psedma  

      přenechám startovné na Bemaniax Enduro Race za 3400kč. Možno převést i na jinou trať

      0 0
    • jonti  

      Tak už se těším. Najeto málo, ale konečně jsem sehnal teleskop na Anthem a doufám, že si to užiju naplno. Zvažuji, jestli má cenu vzít s sebou i náhradní kolo. Taky si nejsem úplně jistý ohledné plášťů, jestli vzít NN 2,25 a Ikon 2,2, nebo RoR 2,1 a Fasttrack 2,0. Minimálně na druhou etapu.

      0 0
      • rotkaf  

        Ja som na tom podobne. Po absolvovaní troch ročníkov som tiež Anthema vybavil teleskopkou. (kúpená len kvôli Trilogy) Len škoda posunutého termínu lebo v pondelok už musím byť v práci (u nás je sviatok v nedeľu) a je to 6 hodín cesty. A plášte sú jednoduché keďže sa mi bezduše nechce prehadzovať, jazdím už 4. rok bontrager team issue 29–1 2,0. Vidíme sa na štarte .

        0 0
      • abel  

        vloni jsem jel ardent+ikon, letos bez kompromisů: 2× wtb vigilante. chci si užít sjezdy:-)

        0 0
        • jonti  

          Do kopců bych se s tím tahat nechtěl. A bude jich tam dost.

          0 0
          • abel  

            já s tím dal včera 100km a kromě asfaltu mě to nák nelimitovalo.

            0 0
    • Raf  

      Nejede někdo z Prahy autem s volným místem (i na kolo :) ) ?

      0 0
    • siskin  

      Od kolika startuje prolog?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.