MTB řidítka do 130g.(600x31,8)

17 nepřečtených
  • jezura

    Nemáte někdo tip,kde by se dala sehnat(pokud vůbec)řidítka rovná,váha do 130g.Šířka 600mm.Pro představec OS.Hliník.Může být i odkaz na bazar.Dík.

    0 0
    • nitraq  

      Proč zrovna taková váha? A musí být hliník?

      0 0
      • jezura  

        Chci odlehčit kokpit.Teď mám Truvativ Stylo Team(160g.),chtěl bych ještě s váhou dolů,ale pokud by to bylo o 10–20g.,tak na to kašlu.Karbon bude většinou ,,raketa,,peněz­.Asi tak.

        0 0
        • scalar  

          Kašli na to, stejně za chvíli budeš kupovat širší řidítka.

          0 0
          • jezura  

            Z širších, i 800 mm jsem se vrátil k 600mm.

            0 0
            • tigermoth  

              Upalte kacíře!

              Já bych těm gramařským věcem nevěřil. Milé se povedlo ohnout truvativ stylo race rodla při malém pádu. A to vážily 193 g (580 mm) :-)

              0 0
              • Chlebovnik  

                3 milimetry na gram. Moje osmistovky mají 2,8 mm na gram. Mám se začít bát? =D

                0 0
                • tigermoth  

                  Ano, můžeš se bát, dávám ti svolení:-) Pravda je že jsem čuměl jak puk jak se jí to povedlo. A to 193 g žádná echt gramařina ještě není.

                  Chtělo by to někoho, kdo nám řekne kolik udělá 0.2 g hliníku/mm na tloušťce stěny, jelikož se mi to nechce počítat..

                  0 0
              • jezura  

                Ano, upalte mě. Na kratší jsem se vrátil po zlomenině zápěstí.

                0 0
                • tigermoth  

                  Prosimtě klid, já si tu dělám prdel z módy metrových klacků na XC aby bylo jasno.

                  0 0
                  • -b-n-x-  

                    Metrove by byly super :-) Hlavne pri prujezdu krovim a mezi stromy :-)

                    0 0
        • mr.antik  

          takový karbony se po shopech různě nacházej za super peníze, protože to nikdo nechce… vyndej ježka a krytku a máš ty gramy dole zadarmo

          0 0
    • jonti  

      Moc takových nebylo ani v době, kdy byla 600 normální šířka. Podíval bych se na Easton EC70 a EC90, třeba je ještě někde seženeš za levno. Nejspíš u dovozce – progresscycle.

      0 0
    • ToBla  

      Bontrager 115g, jen v šířce 580mm, ale za super cenu…

      http://www.cyklosauer.cz/shop/?…&

      0 0
      • ToBla  

        Aha, pardon. Tys chtěl hliník. Tak lehkýho snad nic v Alu není…

        0 0
    • scalar  

      KCNC SC Bone Flat 60cm někde mám, mají kolem 125gr.

      0 0
    • Morchella  

      mám na kole Ritchey PRO (rovná, hliník, asi 580mm), je na nich napsáno 140g, ale asi se už těžko dají sehnat.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.