MTB rám MRX monocoque carbon ABC 2008

50 nepřečtených
  • Leguann

    Ahoj chtěl jsem se zeptat jestli ma někdo zkušenosti s timto rámem a nebo mi dopuručil jiný rám v této ceně díky

    http://www.librakola.cz/shop/index.php?…

    0 0
    • Vilém  

      Hlavne je to perfektni gramarska zalezitost. 1,7g v 20" se asi nemuze pochlubit zadnej jinej ram:)

      0 0
    • destr  

      Nějakej těžkej, ne?

      0 0
    • lodyh  

      Nejezdí ho Šíbl? Jestli je to on, tak asi blbej nebude:-)

      0 0
      • Bully  

        Myslis, ze podle toho, kdo na cem jezdi se pozna, jak dobry je to kolo? :o)

        0 0
        • Blind  

          jak by to pak viděl s p. Zimovčákem (pokud jsem s/zkomolil tak se omlouvám) :-P

          0 0
        • lodyh  

          Neco na tom je, ale zamysli se nad timhle: Neni nahodou smysl sponzoringu aby byl sponzor co nejvice videt? Bude sponzor videt lip, kdyz zavodnik dojede nekde vzadu nebo vyhraje? Co teda radsi ten sponzor udela – da zavodnikovi nejakou plecku aby se s tim porval sam nebo mu to aspon ulehci bezva kolem? Nerikam ze to je top extratrida, ale ze „asi blbej nebude“. Bude asi tak blbej, jak bohata je firma a jak ji zalezi na uspechu zavodnika.  Nebo se pletu? Je to snad jinak?

          0 0
          • jonti  

            Ono to zrejme plecka nebude, ale proste vlacit so sebou 700 gramov hmotnosti naviac oproti napriklad Scott Scale ten vykon mierne znizi. Urcite sa aj s tym da ale zajazdit velmi dobry vysledok.

            Sponzor da zavodnikovi ram ktory chce co najviac propagovat a ktory je dost dobry, nemusi mu dat ten najlepsi. Urcite by vela ludi radsej jazdilo iny bike, ale proste jazdia co dostanu.

            0 0
          • beranek666  

            pozor, ty ramy na kterych jezdili sponzorovani jezdci byly uplně jiné než ty komerční!!! v týmu máme 2 takové kola, a jedno běžné a rozdil teda pořádný! to za prvé…

            za druhé i tak je to pěkný šrot… větší šutr a rám se páře jak ubrus

            za třetí design napiču

            je to na hovno kolo

            0 0
          • Bully  

            Pochybuju, ze by par deka rozhodlo o tom, jestli nekdo vyhraje nebo skonci hluboko v poli porazenych. I takova Hurikova jezdi(nebo jezdila?) na Rubenach a minimalne tady z BF by si je nikdo nekoupil. Ty jo? Proto, ze na nich jezdi Hurikova? Navic jak tu uz zaznelo- casto maji vyrobky pro zavodniky s tema z obchodu spolecny jen nazev.

            0 0
    • siafu  

      se mi zda na „no name“ karbonovej ram docela drahej, kdyz v sezone 2009 bude k mani karbonovej Apache za 14 tis. (pry) – no uvidime na SportLifu – a dle me Apache bude obdoba ramu Axman M1…

      0 0
      • destr  

        No já bych neřekl, že je to zas až takovej „noname“ ;-)

        0 0
        • Vilém  

          ne? vyrabela to snad nejaka proverena firma s letitymi zkusenostmi? je to stejnej noname jako ty authory, apache, axmany atd

          0 0
          • destr  

            Ne že bych tomu nějak extra rozuměl, ale myslím si, že těch fabrik na výrobu karbonovejch rámu moc není, a že ze stejné továrny jde jak nějaká špičková merida, tak i třeba zrovna ten author.

            0 0
            • Vilém  

              No tak to si nemyslim:) Merida ma svoji fabriku, svuj vyvoj a presto konkretne jim moc neverim, nemam rad jejich testovani na zakaznicich. Treba ten author nema nic z toho. Takoveto noname ramy se delaji v jedne, dvou fabrikach, ale urco to neni nejaky lety provereny vyrobce se zkusenostmi s karbonem. Za takovehoto provereneho vyrobce beru treba Giant, Scott, v silnickach treba Look.

              0 0
              • destr  

                No zrovna sem četl na mtbs.cz nebo tam někde, že ve fabrice meridy se vyrábí tak pulka dalšich značek.

                0 0
              • mr.antik  

                Zrovna Giant je taky docela velkej výrobce pro spoustu značek :-)

                0 0
        • beranek666  

          je to obyč šunt z číny, univerzalni karbonovy ram na ktery si ten šmečkař z MRX nechal nastříkat svoje logo.. nic vic

           
          0 0
          • Chaingang  

            Jestil to správně chápu tak je to nějakej sponzor vašeho týmu…Tak buď rád,že jste něco dostali a nenadávaj tady na něj.Jinak univerzál karbonovy rámy používá 90% značek…

            0 0
          • petebike  

            presne jak pises, navic stejnej ram si koupis za 400 usd pres ebay…

            0 0
            • pižmoň  

              Ten MRX nemusi byt spatny,vaha bude sedet jezdi ho Sevcikova,Naj­sner..Kdyz tak se poohlidni po necem jinem treba PRODOLI MQC 705

              0 0
              • jIrI___  

                Prodoli bych vzal kvůli tomu volitelnému airbrushi, kolo aspoň pak už nebude tak fádní :-)

                0 0
              • petebike  

                ja uz se poohlidnul a vybral si jiny – priznam ze mrx bylo taky ve vyberu, ale vzhledem k tomu ze dovozce uz ramy nema a dalsi budou az nekdy v zime tak mam jinej ram, kterej ja na tom parametrama mnohem lip…

                0 0
    • petryk  

      Mám ho už asi 3 měsíce jeden můj známej, zatím z jeho strany velká spokojenost, rám vyměnil za Duratec (což nechápu). Sám jsem na tom ale ještě neseděl…

      0 0
      • siafu  

        tak treba to srovnani s Duratecem by me docela zajimalo… preci jen 18, 19 tycek za alu ram prumerne hmotnosti je proste dost :/

        0 0
        • Bully  

          Kdyz se predimenzuje karbonovy ram, asi tezko bude moct normalne vazici osoba vyuzit jeho vlastnosti dane materialem. Co chces porovnavat?

          0 0
          • mr.antik  

            přesně tak, stačí 1kg

              
            0 0
            • roud  

              to je strašnej krupl…

              0 0
              • petebike  

                proc myslis ? jezdil si ho ?

                0 0
                • roud  

                  Ne ale už sem viděl docela dost fotek prasklýho maxariho je hodně tenhkej (trubky) a i protočený řidítka udělaj do rámu díru skrz…

                  0 0
                  • petebike  

                    to ale do kazdyho ramu kdyz s nim poradne spadnes…

                    0 0
                    • roud  

                      řešilo se to na jednom zahraničním fóru sešlo se tam několik lidí co jim moc dlouho nevydrželi buďto je to jen nahoda nebo ten ram opravdu stojí za … je to můj názor praxí nepotvrzen.....

                      0 0
                      • petebike  

                        jo ja o tom taky neco malo slysel, taky byl ve vyberu ale je neco jinyho :-)

                        0 0
                        • prodi  

                          tak už to vyklop, ne? :)

                          viděl jsem vás v Táboře

                          0 0
                        • mr.antik  

                          Silnička?

                          0 0
                        • roud  

                          mno nevim připadá mi to jako stary licifery taky praskaly než tam další rok dali výztuhu třeba příští rok na tom bude maxari líp…

                          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.