MTB MONDRAKER PRIME PLUS model 2018 29 palců

9 nepřečtených
  • SCiFi

    Ahoj, mám možnost koupit toto kolo za 16tis. Které v TOP stavu.

    Musel bych přes celou republiku cca 400km.

    Cena se mi zdá nízká, kolo se mi líbí.

    Je to reálná cena?

    Děkuji

    0 0
    • SCiFi  

      kolo je na 29tkách kolech, řazení Sram NX 1×11, kliky s dutou osou Sram NX, zamykací vzduchová vidlice Rock Shox Judy, hydraulické brzdy Shimano, hydraulická sedlovka s ovládáním na řidítkách, kolo je v top stavu, super pro vyznavače delších rámů …jedná se o model 2018, ještě před pár dny byly v ČR na netu za 46000, poslední cena na heurece je 37000kč, cena za použité kolo 16000kč, mám velikost M, L,

      0 0
    • Cavendish  

      Z těchto chatrných fotek ti bohužel nikdo nic neřekne. Je potřeba poslat podrobný výpis komponentů a nejaké bližší ostré fotky. Pak můžeme posuzovat.

      0 0
      • atty  

        Nicméně takhle na první dobrou to nevypadá špatně a cena je taky rozumná (vůči výbavě).

        Nic víc se asi říct nedá, ale pokud se líbí a velikost vyhovuje, úplně bych se toho nebál.

        0 0
        • Cavendish  

          *****, až teď jsem zjistil, že celý model je uvedený v nadpisu vlákna :D Soráč. Za 16 asi dobrý :)

          0 0
        • SCiFi  

          Díky za bleskové reakce, jestli mi sedne neruším, jezdím teď 26 kolo, měřím 188cm, delší rám by asi neměl být překážkou ( i když popravdě nevím, co si pod tím představit.) Poprosím tedy o detailnější fotografie …

          0 0
    • Atilla  

      Za 16 bych to bral

      0 0
    • plysovykozisek  

      Já bych tam zajel, projel se na kole a vidělo by se. Každopádně, já bych to bral i za cenu 1600 za benzín.

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce