• carrbon

    Prosím o radu jaké koupit kola na kotoučovky za 4000 ,– .. Děkuju za příspěvky :-)

    0 0
    • Hnoj  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • vsn  

      tys blokoval Hnoje jo? :D myslim, že se už nic nedozvís :D (pokud te nenapadne klinout na hledat)

      0 0
    • vertak  

      Raději nic nekupuj :-D

      0 0
    • Hnoj  

      Vzal jsem si předsevzetí, že nebudu SPROSTEJ ! A PROTO TĚ POŠLU JEN DO HISTORIE ! A můžeš si to klidně znova bloknout.

      0 0
    • Hnoj  

      Vzal jsem si předsevzetí, že nebudu SPROSTEJ ! A PROTO TĚ POŠLU JEN DO HISTORIE ! A můžeš si to klidně znova bloknout.

      0 0
      • carrbon  

        Promin za to bloknutí, ale chtěl sem se něco dozvědět .. A když tam od tebe bylo že mě každej pošle do historie tak mi nic jinýho nezbejvalo :-) srry

        0 0
        • Hnoj  

          Ale on tě tam každej pošle, protože je to základní pravidlo všech diskuzních fór !

          Než založím diskuzi, použiju hledání, protože se to třeba už řešilo a tohle tady se řešilo už asi 900×.

          0 0
        • Rychlej turista  

          Ale má pravdu, tohle se tady řeší několikrát do týdne a kdo k tomu má co říct, tak už se prostě vypsal :-)

          0 0
        • vertak  

          Navíc téma kol kolem 4tis je opěvované pořád dokola :-/

          0 0
        • vsn  

          když se podívas do historie tak zjistis, že před mesicem (od ty doby se toho moc nezmenilo) jsem zakladal uplne stejny vlakno kde je hromada odpovědí … vysledek začína na F a pokracuje na R …

          0 0
    • rud1k  

      No je drsny blokovat nekoho, kdo ti radi kouknout se do historie a nijak se neprovini vuci zdejsimu desateru :)

      0 0
      • jaja.k1  

        a nijak se neprovini vuci zdejsimu desateru :)

        Ani proti tomu, kam patří reklama?

        Myslím, že na B-F jsou si v tomto všichni rovni, ale někteří rovnější.

        0 0
        • rud1k  

          No ja uz si presne nepamatuju komentar, ktery Hnoj mel, ale myslim ze to bylo neco na zpusob Myslim ze te tady vsichni poslou do historie, protoze se tady to tema probiralo nekolikrat Reklamu v tom nevidim ;)

          0 0
    • pardalis  

      Vzhledem k tomu, že evidentně na ty kola nemáš žádné jiné požadadavky, než aby byly na kotoučovky, tak mám jedny na prodej a jen za 2500,– :)

      0 0
    • pelhrimov  

      Tady na BF to totiž funguje s koly podle následujícího schématu:

      Otázka: Chci kola za 4 tis a méně.

      Odpověď: Historie.

      Otázka: Chci kola za 8 tis a výše.

      Odpověď: Máš mail.

      0 0
      • jIrI___  

        Na tom něco bude. Rozdíl je v tom, že do 4k není moc z čeho vybírat, při 8k už je z čeho jakž takž vybírat a po mailu se sestavy řeší už podle individuálních potřeb :)

        0 0
      • Hnoj  

        Kdyby měli všichni USERs v profilu vyplněné emaily, pak bych spamoval i na kola za 4000Kč :)

        0 0
    • jachymk  

      musim se teda přidat, ale kola do 4000 je tady snad nejdiskutovanější téma, takže pokud nehledáš kola na auto tak jdi do historie!!!

      0 0
      • LáďaH  

        Třeba si chce dát na popelnici kotoučový brzdy a tudíž na tu popelnici hledá kola :-)

        0 0
    • Pumsc  

      Fulcrum Red metal 5,držáky,hotovo…:)

      0 0
    • BigKarel2  

      Kup si v Tescu celej bajk a ten pak rozprodej na díly, a určitě ti to hodí tolik peněz že pak koupíš lepší kola…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.