MTB HT rám do 13 000 Kč (2007)

94 nepřečtených
  • Lowrider

    Ahoj. Rád bych si přes zimu postavil nové kolo, tak bych potřeboval vědět:který rám byste mi doporučili? Můj hlavní adept je Trek 8900 (2007). Díky všem.

    0 0
    • Meesha  

      Tak zrovna toho doporucit muzu :-) Tuhej, vaha 1630g v 19,5" a model 07 ma mit o 100g min. Otazka je jestli se bude oficialne prodavat – letos se neprodaval. Prodavala se 8500, coz je uplne to samy jen s jinym designem.

      0 0
      • Meesha  

        samo beru letosni 8900… s 07 este moc zkusenosti nebude asi :-)

        0 0
      • Lowrider  

        Jojo. Vypadá to že do něj půjdu. Na oficiálních stránkách píšou „frame avalible“ jenom u toho 8900… Akorát tu velikost nevím :(. V Plzni takový kolo asi mít na zkoušení nebudou co? :P

        0 0
        • Meesha  

          Geometrie je u tech vyssich HT od Treku stejna (nejsem si jistej, radsi koukni na web), tak by snad nemel bejt problem nekde v shopu nejaky najit

          0 0
          • Lowrider  

            Jasný. Pro tuty všechny modely je ta geometrie asi stejná: 8900 8500 850­0 8000 8000 6­700 6700 6500 6500 Disc 6500 6000 600­0 Police Bike

            0 0
      • Imroman  

        Mam ram trek 8500 (model 06) v striebornej farbe. A mozem len a len odporucat. Je lahky, pevny a ten design je proste nadhera (v jednoduchosti je krasa). A je na to dozivotna zaruka pre prveho majitela…

        0 0
        • Meesha  

          jeee a je to tu zase. Koukam, ze marketingovy tah s pojmem „dozivotni zaruka“ je docela uspesnej :-)

          0 0
          • ydaho  

            myslíš tu doživotní záruku životnosti rámu ? :)

            0 0
          • Imroman  

            Chcete povedat ze to nie je pravda?? Nevravim ze som odbornik tak mi poradte..:)

            0 0
            • Meesha  

              „Dozivotni zaruka“ neni zaruka do konce tvyho zivota. Je to aruka do „konce zivota“ toho ramu. Tu si kazdej vyrobce ceni jinak. U koncernu Trek si tuhle zarucni dobu stanovili na 5 let pro prvního majitele a musis mit splneny ty podminky v zarucaku (prohlidky po urcite dobe).

              0 0
              • Imroman  

                Hmm..sak ja som s tym ratal ze to nebude na 40 rokov :) Ale aj tych 5 je lepsie ako 2…

                0 0
              • pepino  

                Eště že to Kossy berou jinak:-)

                0 0
                • Gorgov  

                  jo kossy to je parada, za chvilku si ty svoje pujdu zas nechat vymenit:)

                  0 0
      • Vilém  

        S tou vahou to asi pravda nebude:( light-bike.com/forum/al­bum_pic.php?pic_id=­1718

        0 0
      • dessloch  

        Trek 8900 2007 vo velkosti 17,5 s patkou, cepy na V a sedlovou objímkou vázi 1730g. Takze tych 100g sedi len hore a nie dole…

        0 0
    • jfk  

      ja bych v tyhle cenovy hladine sel do domaci provenience, tj. duratecu nebo RBcka. neznam soucasny ceny techle dvou vyrobcu, ale predpokladam, ze ceny budou odpovidajici. jsem spokojeny majitel letiteho duratecu a v historii urcite najdes vic

      0 0
      • Lowrider  

        Dyž mě se ti Duratecí moc nelíbí. O tom RBčku jsem ale uvažoval hodně dlouho. Nejspíš si ho koupí můj nejlepší kámoš, tak abychom neměli stejný rámy… To by se nehodilo :)

        0 0
    • mr.antik  

      Kona Kula Primo. Je to srdeční záležitost a supr geometrie :-) Hlavně pro malý lidi jako já:-)

      0 0
      • goofy  

        Davam taky hlas. Sice letosni se mi libi asi vic, ale je to proste kona a ten design…

        0 0
      • Lowrider  

        Hm a prodávají i samostatnej rám? Koukal sem a zdá se, že ne. Ale je poměrně pěknej.

        0 0
    • Lowrider  

      Prosím Vás, kde bych mohl zjistit, jaký průměr sedlovky, přesmykače a hlavového složení se hodí na rám Trek 8900 (2007)? A jestli má být ten přesmykač horní nebo spodní tah a hlavové složení jestli má být integrované nebo ne? Na jejich webu sem nic podrobného nezjistil :-(. Děkuju moc :-).

      0 0
      • Meesha  

        Trek dela snad na vsech modelech prumer sedlovky 31,6 a presmyku 34,9mm. Hlavovy slozeni je klasika.

        0 0
        • Lowrider  

          Děkuju. A víš to jistě? Protože já to budu objednávat přes internet, tak abych nekoupil špatně… A ten přesmykač má být jaký tah?

          0 0
          • Meesha  

            no u 2006 modelu to tak bylo no. Ram 2007 je trochu prepracovanej, tak bych si tim presmykem nebyl 100% jistej. Lanko je vedeny shora.

            0 0
            • Gorgov  

              u toho smyku bych si právě jistej byl, ale je to s průměrem sedlový trubku uzce spjato. V podstate se pouzivaji jen dva prumery – 34,9 a ten menší:) bude to těch 34,9, ale tohle už u novejch smyků řešit nemusíš, sou všechny 34,9 a na menší průměr podložky.

              0 0
              • Lowrider  

                nový rám TREK 8900 – model 2007 /jak je vyobrazen ve Velu/ má :

                • průměr přesmykače 34,9 mm – tah je horní
                • hlavové složení 1 1/8" – klasika
                • sedlovka má průměr 31,6 mm

                Rámy budou v prodeji od druhé poloviny ledna 2007.

                0 0
              • Meesha  

                jj, vim. taky sem nejdriv koupil ten mensi (puvodne na jinej ram) a pak ho vracel a bral 34,9 :-)

                0 0
                • Gorgov  

                  To uz by se ti prave stat nemelo, koupis proste ten mensi, ale bude to ten vetsi s vlozkou, kterou muzes vyndat a mas razem ten vetsi:)

                  0 0
                  • Meesha  

                    tady zadna vlozka nebyla. Konkretne u toho XTR je 34,9 a pak 31,8mm kde je „adapter“ pro 28,6mm

                    0 0
    • johny.h  

      Ne, že bych tady z toho chtěl dělat inzerci, ale prodávám svůj rám Axman carbon 20", stáří 1 rok bez poškození, cena 15000Kč, popř. včetně hl. slož. a vidle Manitou Black Platinum IT Remote lockout +9000, sedlovka Ritchey WCS +2000. Dohoda možná. tel.777344566

      0 0
      • Vilém  

        Ale ty si ji delas:(Uz v druhem threadu ten ram nabizis.Precti si desatero a inzeruj jen v bazaru.Diky.

        0 0
        • johny.h  

          Když někdo něco shání, tak ho nabízím a nezakládám nový!

          0 0
          • Vilém  

            Bod 7: „Forum není bazar, od toho tu bazar je, aby se inzeráty dávaly tam.“

            0 0
      • Gorgov  

        stejne si s tou cenou uplne mimo. To muzes klidne dat na forum pro kojici matky, a stejne to za 15000 neprodas.

        0 0
        • brantec  

          hm a to samy ten zbytek – vidle nova stoji 9500 – 10k a sedlovka pokud neni karbonova je uplne bez sance.. bikesport.cz/de­tail.php?id=91

          0 0
          • johny.h  

            Pánové, rám loni 23500, sedlovka samozřejmě karbon 3200 a vidle včetně hlavového složení snad taky není napálená a ještě ke všemu, kdo umí číst a jednat je tam napsáno něco o dohodě. A pro Viléma totéž. Odpovídal jsem nezadával nový!!!

            0 0
            • wroum  

              neni napalena?

              vic jak 4500 bych za ni nedal… a to stejne jen teoreticky.

              0 0
              • johny.h  

                Chlapi, takový prase a … zase nejsem, abych prodával něco zničenýho a pak čekal, že bude stát někdo s raketometem u dveří:) Všechno je ok. Sedlovka má pouze 5mm škrábanec, když mi máti opřela kolo o žulový sloupek. Málem mě odváželi, když jsem to viděl:) Chci jít pouze do něčeho lehčího.

                0 0
                • wroum  

                  4500 mi prijde adekvatni za samozrejme neznicenou a funkcni starou vidlici. a to jestli stala pred rokem 12000 neni smerodatny. ceny jdou fakt dolu a radeji bych koupil vidli horsi novou, nez spickovej model starej – a to ze to je Black (servis v Degressu) tomu jen nahrava.

                  0 0
              • johny.h  

                Trochu mimo mísu:))) PC vidlice 12500. Je s IT a zamykáním na řidítkách a kupoval jsem pouze proto, že bez IT už neměli a stará vidle klekla.

                0 0
                • sportovni_biker  

                  kdyby ses ozval s tou vidli před 10 dni, tak bych ji vzal do 6000,– , protože jsem tady k tomu rozjel thread a všude jsem nějakého Blacka sháněl, ale už je na cestě Tora, tak je pozdě.

                  0 0
                  • Lister  

                    hned jsem si na tebe vzopmněl, jak jsem viděl co prodává :)

                    0 0
                    • sportovni_biker  

                      no jo, ale pak jsem šel do sebe a nakonec raději novou vidlu se zárukou :-) člověk nikdy neví co uvnitř je

                      0 0
                      • Gorgov  

                        Uvnitř sou hrozný věci, trpaslíci a malý mlejnky ;) ne, pokud bys ted chtel jinou vidli nez tu ktera je na ceste, nemusis ji jeste kupovat, jen ji na poste nevyzvednes, prodejci se omluvis a hotovo. Taky se mu nemusis omlouvat a bez udani duvodu mu ji do 14 dnu poslat zpatky, ale to prvni je jednodussi.

                        0 0
                        • Veeteck  

                          Tak to je blbost, ty si ji musis vyzednout, ale muzes ji vratit.

                          0 0
                          • Gorgov  

                            jo? a kdyz na tu postu nedojdes? na papiru z posty mas jasne napsany, ze pokud si zasilku nevyzvednes do data… poslou ji zpet odesilateli. Uz sem to tak taky jednou musel udelat.

                            0 0
                            • Veeteck  

                              To je sice hezky, ale ty ses povinnej zbozi zaplatit. A az po tom ho muzes do 14 dnu vratit.

                              0 0
                              • Gorgov  

                                Jak povinej zaplatit? přijde zásilka, ztratil sem doručenku, založil, odjel na dovolenou…U mě to bylo tak, že jsem obědnal u pellsu sedlovku, čekal na ni měsíc, psal maily, nic. Koupil sem jinou a najednou prisla dorucenka na pellsku. Napasl sem jim mail, ze je mi lito, at si to uz nechaji.

                                0 0
                                • Veeteck  

                                  Me nezajima tvuj zivotopis, ja jenom pisu, jak to je.

                                  0 0
                                  • Gorgov  

                                    já taky, chtěl sem to jen trochu přiblížit. cili nic vyzvednout samozrejme nemusis.

                                    0 0
                • Lister  

                  jestli stála původně 12500 tak cena kolem 6–7 bude odpovídající.­.........

                  0 0
    • dessloch  

      Kde sa da kupit ten ram 8900 2007?

      0 0
    • Lister  

      já vím, že to tu bylo už několikrát, ale pokud bych chtěl opravdu chrtí lehké kolo, tak bych šel do tohodle: www.kolokram.cz/…uct_info.php?…

      no a zbyde ještě hodně peněz na vylepšení výbavy :o)

      0 0
    • Fuck8r  

      já půjdu do GT Zaskar Pro 2007 (cena v pohodě pod 10k) … ten rám je špičkovej :)

      0 0
      • fary  

        ja bych za ty prachy šel do Duratecu!!!!

        0 0
        • Fuck8r  

          no kdyby mě udělali v Duratechu na míru totožnou geometrii GT Zaskaru tak proč ne :)

          0 0
          • biker007  

            klidne te ji za relativne malej peniz udelaji :-)..no problem, zmer si ho a napis jim.

            0 0
    • Micha  

      www.marinbikes.cz/ramy.htm cena za ram „Indiana Fire Trail“ solidni, kolo je taky docela podarene …

      0 0
    • blaska.vita  

      Dnes jsem na toho treka narazil v jednom Ostravskem krame. 10900 myslim.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.