Marzocchi 888 RC3 WC nebo ROCK SHOX Boxxer TEAM 2010

14 nepřečtených
  • warps

Cau chlapaci rad bych slysel Vas nazor kterou z techto dvou. Cenova hladina je stejna ± 50 USD , ale o cenne diskutovat nechci. Zajima me nazor tech co jezdi jednu z nich atd. Do ted jsem jezdil 66 RCV. Vidle bude prevazne vyuzita na FR…

Dik moc vsem za radu a pomoc pri vyberu …

• Tomcat  

Kolik vážíš a jak čistě jezdíš?

Co Foxa?

• JMT  

s tehle boxxer, jinac co treba fox ?

• JMT  

uz neumim zarazovat :-(

• warps  

Nejezdim zavodne takze fox nechci to uz je dvojnasobna castka :) jasne jsem napsal co jsou favorite … Vazim pri sve nemale vysce 100 kg . 66 RCV jsem jezdil skoro vypustenou. U RS je vyhoda ze clovek dostane pruziny v sade s vidlou …

• Tomcat  

888 ale né WC verzi

• warps  

Proc ne WC vybral jsem ji prave kvuli nastaveni atd. Ty myslis jit normalne do RC3 ?

• Tomcat  

Řek si na FR a máš cca 100kg.

Takže nemyslím, že je dobrý si kupovat model který už je dělaný „na hmotnost“ na FR. Jo má hezký nastavení, ale stejně to jednou našteluješ a pak na to už nebudeš šahat.

Pokud budeš jezdit na čistotu bude to v pohodě, pokud ne bude trpět. Toť můj názor.

• warps  

JJ tak nejak sem uvazoval , ale nastaveni odskoku , utlumu , a chod vydlice je docela dulezitej nez jenom tvrdost.

• warps  

Takze mas pravdu ze RC3 ma vsechno co potrebuji a jeste clovek usetri. Byl jsem rozhodnut pro RS, ale prece jenom Maruska ma silnejsi nohy coz pri me vaze muze pomoct :)

• JMT  

Asi bych sel tedy do RS

• mastihuba  

Ted uz si musim dat chvilku oddych , tuning byl maximalne na ucte :)

u těch 50doláčů ti chybí nula ne?

Jinak abych bylk věci i když v jiné kategorii, tak RS mne poslední 4roky nepřesvědči, takže Marunu.

• warps  

cenovej rozdil mezi obema , Frantisku to nerez stejne tento zdvih je 2× vic nez mas :)

• kesu  

já bych vzal RS, boxxer chodí hezky.. mám pocit že u M je každá vidle originál…:/

Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce