• Billes

    Nazdar. Jazdite niekto tieto brzdy? Ake s nimi mate skusenosti?

    0 0
    • kesu  

      ne ale svezl sem se na modelu 2006 na nejaky testovacce a super,jinak sem dost dloho jezdil predchozi model(03,04 a 05).Co muzu shrnout zkusenosti asi o sedmi kusech a vsecky slouzej bez problemu.Brzdna ucinnost asi na urovni LX/xt ale maj ergonomictejsi paky.rozhodne doporucuju

      0 0
    • Billes  

      Teda s julie 2007 nemate skusenosti ziadne? Mam moznost zohnat ich za cenu 4000sk uplne nove aj s prednym 180kotucom. Teraz mam Hayes Sole, a potrebujem nieco nove…co myslite, oplati sa ?

      0 0
      • kesu  

        pokud je to par tak ano,jeste bych pripomnel ze na maguru je pet let zaruka na tesnost kdyz mas ofiko papiry

        0 0
      • Vilém  

        Proti sole to bude urcite pokrok.Mam jednu,ale starsi a brzdi v pohode.

        0 0
      • elfik  

        Jestli ti to pomůže…jezdím 2006, kotouče 180/160 a zatím max. spokojenost. A to vážím lehce přes 100 :-)

        0 0
    • goofy  

      Podle zdejsich ohlasu, jsem zkousel asi nejake uplne jine brzdy. No ale to bude asi tim, ze jsem z asie…

      0 0
      • Billes  

        Ano, cena je za obidve brzdy s jednym 180kotucom. Mne sa celkom pozdavaju.

        0 0
        • goofy  

          Kdyz chces, klidne do nich jdi. Me Julie nikdy moc nepresvedcily…

          0 0
    • vladkyxxx  

      ja mam 2005 model, prednu so 180 kotucom, brzdny ucinok ma dobry, paka ma taky isty tvar ako magura clara co mam vzadu, ale rozdiel v brzdnej sile je znatelny, ale julie je spolahliva, a napr. za 3 roky som nemusel odvzdusnovat co ked som mal predtym xsiv som musel pomaly z prechodu zo zimy do tepla.

      0 0
    • juice  

      mám model 2007. neměl jsem žádný problém (zavdušnění…), brzdí perfektně. koupil jsem je na základě zahraniční recenze www.bikemagic.com/…ps/UAN/4321/ , neboť je u nás mnoho lidí nemá. co je napsané v recenzi, můžu jen potvrdit.vyhovují mi víc, než kamarádovi xt (co jsem jel na jeho kole asi 30km, ale je to příliš subjektivní). příští rok jen vyměním hadičky.

      0 0
    • Pjotr  

      No já měl model 04 180mm a teda že by to byl nějakej zázrak…třeba HFX9 se mi zdáli o dost lepčejší s xtčkama bych je teda rozhodně nesrovnával.Jediný pozitivum že mi fakt padly do ruky.Ale zase 3roky je docela dlouhá doba tak možná pokročili..takže tak moje zkušenost

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.