• littlebiker

    Další rok je za nama a rád bych z loňské vyjížďky na Lučinu udělal každoroční tradici.

    Scuka bych dal v 10:00 u nádraží ve Veselí n. Moravou. Trasa asi to co loni (letos ovšem bez driftování na ledu).

    PS: Bez placatice (PLNÉ) , nebo svařáku v termosce radši ani nejezdite.

    Foto by rideBMX.

    Anketa: Jedeš?

    0 0
    • marapara  

      Těžko říct, jestli mi to vyjde na půl dne se na Silvestra urvat. Možná hoďku, max. 2, ale nevím nevím. Spíš ne.

      0 0
    • speedy gonzales  

      ja bych i jel, vypada to a bude to dobry, ale mam nekolik „ale“.

      hlavne vubec nevim kde budu a taky konkurencni vyjezd na pro me blizsi brdo je taky lehka prekazka:-)

      0 0
    • Majkl 11  

      Jedu. Pro jistotu veznu slivku i svařák:-)

      0 0
      • littlebiker  

        To je správný Znorovjan :D to sa mě líbí. Enom aby vnorovy nemusely zásobovat celý okres. :)

        0 0
        • hribik A1  

          preco sa vlastne u vas hovori vnorovam znorovy? narecovy, tam bezne pouzivany vyraz?

          (nic v zlom, iba zvedavost)…u nas sa tiez novemu mestu nad vahom hovori new york :-)

          0 0
          • littlebiker  

            :D dobrý příklad.

            Prý když byla invaze tatarů, tak sa obyvatelé Vnorov schovávali v norách⇒ z nor⇒ Znorovy.

            PS: Dojedeš taky? Slováci na nás loni čekali na Lučině.

            0 0
            • hribik A1  

              tazko v tomto obdobi dopredu odhadovat, byva casto blato, teoreticky sneh (par malo centimetrov neni problem, ale 20 cm by uz bol)

              kde to presne je, a aky je tam prijazd? tamten kraj nejak podrobne nepoznam, akurat parkrat som sa tam motal po dedinach, napr. suchov, radejov atd.

              0 0
    • Lucke  

      jak říkám jerry, já bych si dal raději na Javořinku, ale pokud teda galánka dovolí jedu :) i když ty rovinky ta m uvás mě zničí…:) 

      0 0
      • littlebiker  

        Neser, je nás tu přesila:). Ukaž mě nekoho (ne sebe) kdo sa chce na Silvestra zrakvit na kole? Každý sa šetří aby sa mohl zrakvit v noci :) a galánku možeš vzít taky, my ti ju nezežerem.

        0 0
        • Lucke  

          kdo by se chtel zrakvit, pojedeme pomalusky opatrnusky :D maro, maxtore…podte na javorinu:D 

           

          ale bezat se asi pripojim k vetsine:) to je princip demokracie:) 

          0 0
          • littlebiker  

            Houby demokracie :D a neber mě lidi laskavě. Udělaj si vlastní, konkurenční vlákno. Jestli chceš inzerci, domluvíme sa :D

            0 0
        • Lucke  

          Hecovačka 

          0 0
          • hribik A1  

            hento nevyzera zrovna ako silvestrovsky stav :-)

            0 0
            • Lucke  

              nazdar kamošu :D to ne, ale nechtělo se mi dlouho googlovat :) 

              0 0
            • Lucke  

              ale tahle moznost je min pravdepodobna :) 

               

              „Javořina pro hribika “:http://i.idnes.cz/…vorina_1.jpg

              0 0
              • hribik A1  

                ale tam si asi nevysiel na biku, alebo hej? (osobne si jazdenie v 10+cm snehu dost neviem predstavit)

                0 0
                • littlebiker  

                  Já jo, je to neskutečná prdel :)

                  0 0
                  • hribik A1  

                    iba 8 padov* na 1 km**? :-)

                    *ide o pady do makkeho, to je pravda

                    **oficialny prepocet na vseobecnu jednotku: 800 padov na 100 km

                    0 0
                    • littlebiker  

                      tj 26,6 pádů na 30km, nevěřím že víc ujedem. a jak je na tom statistikově bahno?

                      0 0
                      • hribik A1  

                        to netusim. bahno nenavidim, preto ho taktiez prilis nevyhladavam. moja suhrnna statistika hovori o 0,0128 padu na 100 km, ale podiel bahna a snehu je nizky ako diskontna sadzba fedu v amerike :-)

                        0 0
                        • littlebiker  

                          Tak nekecaj a pojeď, uděláme zrovna nový průzkum

                          0 0
                          • hribik A1  

                            dohodneme sa neskor podla pocasia, teraz je strasne skoro na taketo planovanie. keby tak chcelo byt take, ako bolo okolo vianoc minuly rok…(sice hnusne a zamracene, ale sucho a mrzlo, dalo sa bez problemov jazdit uplne vsade) a nie tato exprimator ziliny

                            0 0
                            • hribik A1  

                              este sa budem muset rozhodnut aj, ci sa mi bude chcet na silvestra pred piatou vstavat, pretoze do veseli su to skoro 4 hodiny cesty

                              0 0
                              • littlebiker  

                                jestli fakt vjedem v 10, tak na lučině budem v cca 11( podle toho kolik bude zahřívacích zastávek)

                                0 0
                                • littlebiker  

                                  Tak včera sem sa byl proletět s Luckem do Hluku a zpět, počasí docela vyšlo, nepršelo. Bahýnka moc nebylo (ikdyž luckemu se to nelíbylo na těch jeho FF :)) ale ten déšť byl znát. Pokud bude takto aj na toho silvestra, tak to nebude špatné :)

                                  0 0
                                  • hribik A1  

                                    no ja som siel do hradista a potom popod hory do korycan, a v poliach okolo hradista boli baziny ze by sa v nich dali ryby chytat :-) mohlo by uz radsej mrznut (sak aj bude – mozno). fucalo ako svina*, byt taky vietor aj potom, tak do toho veseli mi ani tie 4 hodiny stacit nebudu :-)

                                    *pochopitelne, iba oproti. na spiatocnej ceste, kde som mal ist po vetre, uz pofukovalo iba ako take male selatko. ze som ja somar nesiel do toho ZH kde som povodne planoval…

                                    0 0
                                  • marapara  

                                    Tak já jsem včera udělal ma hoďku a půl kolečko Osvětimany a přes Vřesovice zpět. Asi 30 km, ale v tom větru nic moc. Ale bylo hezky. Bílé Karpaty jsou zasněžené vrcholky, tak jestli přes svátky zamrzne, může to být fajn, pokud nebude moc sněhu :)

                                    0 0
                                    • hribik A1  

                                      cez osvetimany som isiel, aj vresovice. nieco po jednej, priblizne

                                      0 0
                                      • marapara  

                                        No já taky. Vyjel jsem v poledne, ještě jsem se zastavil v lomu u Ježova a před jednou byl v Osvětimanech. Pak jsem to bral přes Vřesky domů. To jsme se minuly tak o pár desítek minut asi. Škoda

                                        0 0
                                        • hribik A1  

                                          asi hej…som zisiel z hlavnej vyjazd borsice, potom cez medlovice, vresovice, krizom cez horu tou rozbitou cestou na korycany, priehradu, stupavu, a potom uz stale len rovno a rovno az domov…

                                          asi o desat minut, z kopca nad osvetimanmi som videt na tamojsich kostolnych hodinach 1:10

                                          0 0
                                          • littlebiker  

                                            sak sa možete vidět na silvestra :) A Hřibiku, nevím proč bys pořád chtěl jezdit do veselí, domluv sa s Vladem (rideBMX) a možete nás počkat na Lučině. Když sme sa potkávali na Javořině, taky s nama nejels už z Velké n. Veličku. Nechcu aby to vypadalo, že bys s nama nemohl jet už z Veselí. :)

                                            0 0
                                            • hribik A1  

                                              neviem, ci je to blizsie. ja sam na lucinu netrafim, lebo ani poriadne neviem, kde to presne je, a do skalice mam este dalej (87 km, veseli cca 65km) :-)

                                              na javorinu to mam od nas cca 45 km, ked nejdem oklukami

                                              0 0
                                            • marapara  

                                              U mě nehrozí. Já se pojedu projet, pokud bude slušné počasí dopoledne a pak kolem druhé pojedu pryč a vrátíme se večer.

                                              0 0
                                              • Lucke  

                                                A ty co Maro? :) taky se ti nechce ani dopoledne na javorinu? :)

                                                0 0
                                                • marapara  

                                                  To bych nestíhal. Po poledni jedu pryč. Javořinu nemám za bukem, ale přes 50 km daleko.

                                                  To vidím realisticky, mohlo by mrznout, to bych šel tak na 1–2 hoďky na fulla pohoupat se do Chřibů, sprcha a pak odjezd po poledni.

                                                  0 0
    • littlebiker  

      Majkle, když nechodíš na ICQ, tak to hodím aspoň sem :) 2 dobře mířené.

      POLICEJNÍ BRUTALITA :D:D:D:D

      0 0
      • Majkl 11  

        Jaká brutalita, nahodou ti to sluší:-) Buď rád žes to nedostal někam jinam. Není nad pořádný vánoční paintball. Příště to ale musíme spravedlivěj rozdělit, protože jsme vás tak trochu drtili… Jo a ICQ mám jiné, mrkni do nicku, upravil jsem ho tam.

        0 0
        • littlebiker  

          Ale že sa trefil přímo dotoho velkého zádového, z 1,5 m, sem skučel jak prase na porážce.

          Jasně že to rozdělíme jinak, 7 policajtů vs 7 nezkušených teroristů naverbovaných z horké linky sebevrahů je docela nepoměr, ale zahrál sem si parádně:)

          0 0
    • ridebmx  

      Pokiaľ sa nič nevyvrbí, dojedu!!! A skúsim tento rok vziať ešte niekoho so sebou!

      0 0
    • ridebmx  

      A vezmu sebou jednoho dalšího! :-)

      0 0
      • littlebiker  

        Supr:) vem koho možeš, od nás moc lidí zatím neřeklo že pojede…

        0 0
        • Lucke  

          lučina..lučina…bo­oože.....:D rovinak nuda…a co ta kjavorina? 

          0 0
          • littlebiker  

            už sem ti jednů říkal, že s javořinů mě do vlákna nelez :D

            0 0
            • Lucke  

              kolik teda jede lidi:) na tu rovinka party?:) 

              0 0
              • littlebiker  

                Ja, Ty, Majkl, Vlado, Harp, zbytek je nejisty, urcite nejede Maxtor a Marapara, zbytek vaha podle pocasi…

                0 0
    • ridebmx  

      Čau Lucku! :-) Ked si to dáme kúsok hore na Kobylu príp. Žalostinnú, tak to zase taká rovinka nebude… :-) Hmmm?

      0 0
      • Lucke  

        Zdareec:) kdyz se naverbuji vsichni tak urcite:) a beztak se mi chce nejvic na javorinu, ale nechce se mi samotnemu:)

        0 0
    • littlebiker  

      Kuci tos mame pondeli, napalene je. Kdo teda jede? Abych nejel enom s Vladem :)

      0 0
      • Lucke  

        dneska jsem se vratil z JAvoriny:) paanove reknu Vam, krasa snizek udusany..sjezd uzasny:) pojezdeni genialni

        0 0
      • hribik A1  

        tak ja asi nie, napriek tomu ze pocasie je vyhovujuce, definitivne ma odradzuje ten pre mna skory cas vyjazdu. poslednou dobou sa zvyknem tak minimalne do osmej, lepsie do pol deviatej vyvalovat v posteli, potom sa najest, precitat b-f a potom sa moze zacat nieco riesit, vacsinou vyrazam tak pred desiatou. tu by som musel o siestej (s rezervou 4 hodiny cesty) a to sa mi fakt vobec nechce

        0 0
        • hribik A1  

          skoda tiez, ze som sa az vcul dozvedel, ze lucina je to jazero dole (v lete som tam raz bol)…som si myslel ze to je niektory kopec tam a ze by som to nenasiel…

          0 0
          • littlebiker  

            Takže příště jedeš?:) majkl říkal, že na konci ledna bysme udělali neco podobného. Snad budu doma, protože leden-únor mám docela plný

            0 0
            • hribik A1  

              snad…uvidim, ako na tom budem so skuskami, ci si to budem moct dovolit. sak daj vedet a uvidime

              0 0
            • hribik A1  

              az sa nahodou teraz niekedy znova chystate, tak do 15.teho mam volno…

              0 0
    • ridebmx  

      Jestli bude vše fit, já jedu 100%!

      Ale jak sem byl včera na tej Javorine, a ten sneh tam…  možná by to stálo za pokus!

      0 0
    • ridebmx  

      Hríbik, a na Javorinu by si šiel??

      0 0
    • littlebiker  

      Tak sa dohodnite už:) Jestli sa jede na Javořku, tak nejedu, tím ládem ale dojdete o hodnotný zdroj zahřívacího moku :)

      0 0
    • littlebiker  

      Jakožto organizátor si dovoluji přesunout začátek na 10:50 (Vlado dojede vlakem do Veselí)

      0 0
      • Lucke  

        :-O ta kbrzo? ja jedzu pro moju do hodonina.....tam z5.....chtel jsme vzit kamose..tim padem on nemuze…mno…uvidim

        0 0
    • james11  

      hezký! já byl na Javořině, ale rači pěšky :-)

      http://www.youtube.com/watch?…

      0 0
    •  

      666er for ever!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.