• Ondra43

    Ahoj,

    zítra se jdu podívat na toto kolo, http://www.email.cz/…P1100184.JPG

    Nic moc o něm nevím, se značkou nemám zkušenosti. Cena by byla kolem 15 000. Co řikáte?

    Děkuju.

    0 0
    • Obi-wan  

      Rám několik sezon vozím. Elegantní vzhled spíše do hlíny. I když je to v zásadě karbon pohodlí nečekej, tvrdej, tuhej, nezáludná geo. Krátká zadní stavba.

      0 0
      • Ondra43  

        Děkuju za odpověď. Jak to myslíš do hlíny?

        Jinak já zas takovej biker zatím nejsem, tohle by bylo moje první slinička na úrovni. Jo a je to kolo na kterym bych jezdil triatlony.

        0 0
        • Obi-wan  

          žádný přehnaný tvarování všechny trubky jsou oválný nebo kulatý.

          0 0
        • šimlos  

          No že to vypadá spíš jako hliníkový rám než karbonový,což je pravda :-)

          0 0
          • Ondra43  

            No jako neznalec tomu moc nerozumím, ale co teda řikáte na poměr mezi kvalitou a cenou kola? Protože o značce Look jsem ani dřív neslyšel.. A kolo je myslím že i starší.

            0 0
          • Ondra43  

            No jako neznalec tomu moc nerozumím, ale co teda řikáte na poměr mezi kvalitou a cenou kola? Protože o značce Look jsem ani dřív neslyšel.. A kolo je myslím že i starší.

            0 0
          • Ondra43  

            No jako neznalec tomu moc nerozumím, ale co teda řikáte na poměr mezi kvalitou a cenou kola? Protože o značce Look jsem ani dřív neslyšel.. A kolo je myslím že i starší.

            0 0
            • Obi-wan  

              Look si dovolím říct je špičková francouzká značka srovnatelná řekl bych se světem, stím že se spíše zaměřují na silnici a dráhu. Také vyrábý hodně volené pedály Look a nějaký drobnosti. Kdysi se od nich odtrhl Time nebo to bylo obráceně nevím. Rám je starší jedna s prvních generací karbonů kdy bylo všechno předimezovaný rok nevim. Nový nebyl nic levného kolem 50tis.myslím. Pokud v tom je i ta sada a komplet kolo je to dobrý kup, pokud je rám v pořádku. Pokud je zbytek na odpis a je to cena za rám je to drahý.

              0 0
              • Ondra43  

                Jojo, díky moc.

                Je to od táty kamarád co s náma jezdí na závody psal že jede na 100% On si koupil nový tak to prodává.. Taky jsem koukal na internetu že jen rámová sada stojí 40 tisíc.. Tak uvidím zítra.. Díky za odpovědí :)

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.