Lezyne Super GPS - přidání druhého kola

16 nepřečtených
 • Mr_Mertic

  Ahoj, najde se tady někdo, kdo používá nějakou GPS od Lezyne? Potřeboval bych píchnout s jednou věcí. Pořídil jsem nejnovější Super GPS a ani za boha nemůžu přidat druhé kolo do navigace, prolezl jsem snad všechny stránky a nikde jsem nic nenašel. Najde se tady nějaká dobrá duše, která by mi dokázala poradit, prosím? Předem děkuji moc!

  • Raf  

   Máš poslední firmware? Jestli jsi neaktualizoval a máš starý přístroj, tak to tam nenajdeš…

   • Mr_Mertic  

    Mám desítku (teda aspoň myslím), kde přesně bych to měl najít?

   • Mr_Mertic  

    Už jsem na to přišel, stačilo použít mozek a aplikaci v telefonu! :D

    • dolomiti  

     Nějak se mi nedaří použít mozek :-( můžeš mi to přidání popsat? Díky :-)

     • String  

      Princip je tady. Možná to vypadá po aktualizacích trošku jinak, ale z toho videa už pochopíš kde hledat. Nechce se mi to nastavovat a do detailu popisovat.

      • dolomiti  

       Díky moc. Neobjevil jsem to z jednoho prostýho důvodu. Nemůžu to spárovat s iPhonem X. Vyzkoušel jsem x restartů a stejně nic. Dokud to není spárovaný, tak se to nastavení GPS nedá otevřít.

       • String  

        K iPhonu je asi zase jen iTachometr s cenovkou o nulu vyšší, jak mají v oblibě.

        Na androidu nemám s párováním problém, tak leda použít k nastavení jinej telefon s androidem. Jinak to asi nenastavíš. Bez spárovanýho telefonu je pak ale stejně ten tachometr asi celkem k ničemu.

        • dolomiti  

         Tak nenastavim druhý kolo, což mě mrzí, ale to je život :-D Jinak mi to ukazuje všechno co jsem chtěl :-)

         • String  

          Jestli to máš jen jako zobrazovač během jízdy, tak to samozřejmě použitelný je. Já používám i záznam trasy a pak přetažení na Stravu, což bez telefonu nejde. Snad Ti podporu iP X dodělají. Celkem často dávají aktualizace. Někdy se to úplně nepovede (testováno na lidech jako dneska všechno), ale aspoň je vidět, že něco dělají.

          • Sinpa  

           Záznam jde přetáhnout do PC pomocí kabelu ;-)

           Navigace bez telefonu bohužel už ne.

           • String  

            O tom teda nic nevím. Možná stáhneš gps záznam někde přímo ze složky v zařízení a ten musíš zase nacpat na Stravu. O žádným sw přímo pro spojení s PC jsem nikde nic neviděl. Update firmware je jediná věc, co vím že na PC je možný stáhnout. Ale možná se pletu. Každopádně po každé vyjížďce propojovat tachometr s PC a něco stahovat by se mi nechtělo, když stačí jen po dojetí zmáčknout v telefonu uložení a zbytek při automatickým uploadu na Stravu se obstará sám než sundám hadry.

            • dolomiti  

             Je to tahle stránka.

             https://www.lezyne.com/…ps_login.php

             Něco jako jejich Strava :-D

             • String  

              Tam (na cloud) to ukládá přímo telefon, tak mě nenapadlo to zkoušet stahovat přes PC zapojením přímo. Tu stránku samozřejmě používám taky, hlavně když si tam exportuju gps trasy kvůli navigaci.

              • Sinpa  

               Blbé je, že ta stránka jak sama osobě, tak při exportu na stravu (přímo z mobilu to samé) nijak neuplatňuje data s barometru, když soubor stáhneš, převedeš do GPX a připíšeš tam „with Barometer“ a dáš na stravu, tak jsou data úplně jiné :-)

               Což mi při přítomnosti baramotru a některých modelů přijde trošku mimo. Proč ho tam pak dávají?

          • dolomiti  

           Šlo mi hlavně o ten zobrazovač při jízdě. Záznam na Stravu mi stejně jede na hodinkách, ale je to trochu otrava koukat na hodinky, když chci něco vědět. Tohle je v poho. Já to kupoval pragmaticky ;-) Řekl jsem si, že je lepší při pádu rozflákat Lezyne za dvěstě než iPhone za tisícovku :-D

  • indy07  

   Zdar, nechci zakládat nové téma proto to hodím sem. Používáte někdo Turn by Turn navigaci na Super GPS? Mám následující problém – trasu ve formátu TCX vytvářím v Plotaroute , kde se dají přidávat body na trasu. Vytvořím si teda trasu, včetně odboček a textu k nim, exportuji do tcx a nahraju do Lezyne GPS Root, kde jednotlivé body na trase i vidím a to včetně popisu (viz obrázek). Když pak ale chci navigovat v terénu, z původních třeba 20 bodů mě přístroj upozorní tak na 3 a pak už jen vidím kolik km zbývá do konce. Přitom, dle mého názoru, má při navádění ukazovat vzdálenost k dalšímu bodu TbT navigace. Máte někdo osvědčený postup? Trasu odmítám vytvářet v Lezyne aplikaci nebo stránkách, bo to je porod. Díky

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse