• loticzek

Zdravím všechny rádce,

po hodně dlouhé době (cca 10 let) se opět chystám na kolo. Rozpočet omezený, ale i tak jsem se snažil vybrat něco,co by mohlo být pro mě dobrý. V konečném výběru mi zůstali tři adepti a vás prosím o radu, kterému z nich dát zelenou.

Jenom pro upřesnění dodám, že měřím 175 cm a vážím nějakých 75 kg. V plánu mám jezdit po cyklostezkách a nějaká ta lesní cesta, celkem mě zaujal singletrack :)

1. kolo

2. kolo

3.kolo

Děkuji všem za rady, případně připomínky.

Martin

• Bocka  

Ono to vypadá na docela podobné kola, ale bral bych 1ku Kolo Leader Fox Maxx Deore 10 XCR. Má komplet deore a 10sp.

• loticzek  

možná tu budu kamenován za tuhle připomínku – přeci jenom jsem v tomhle laik, ale na prvních dvou kolech se mi mimo jiné líbí, že mají „lepší“ vidlici – XCR, na kterou jsem četl větší chválu než na XCM.

• scalar  

XCR má sice oproti XCM magnesiové vnější nohy a tlumení, ale že by ji někdo vyloženě chválil…Dívej se i na rámy, Leader Fox je totální low-end, Blackhawk je tak ještě dvě třídy pod ním :-)

• scalar  

Mizerná kola, pokud je těch 13 tis. nepřekročitelný limit, tak se podívej po bazaru. Nebo zvažuj investici kolem 15 tis., to už se dá pořídit nesrovnatelně lepší kolo.

• loticzek  

děkuji za koment, určitě nečekám zázraky. Sám vím jak je to těžké, občas dělám návrhy na PC sestavy a tam taky bojuji s poměrem cena/výkon/kvalita…

13 tisíc je pro mě opravdu strop. Ale zas nevím, co za těch 13 můžu dostat, ať už v obchodě a nebo v bazaru.

Kdyby mi tu někdo dal zajímavý tip na bazarové kolo, určitě to ocením!

Díky

• Erknold  

A stejně jako ty se určitě snažíš přesvědčit lidí, ať si připlatí za SSD disk, tak mi tě tu budem přesvědčovat na kolo za 15 se vzduchovou vidlí.

• Bocka  

+1 :D

• loticzek  

tak s SSD se je nesnažím přesvědčit, to spíš kvalitní zdroj, ten člověk daleko víc ocení… 13 tisíc, plus nějaká ta stovka navíc, ale 15 je pro mě moc. Vidlici bych si mohl koupit kvalitnější později – ok investice navíc, ale nedá se nic dělat.

• roman II  

proč zrovna kvalitní zdroj?

• loticzek  

Je to sice OT, ale budiž :-) protože ten to všechno napájí, a přece si nekoupis komponenty za strašný peníze, aby jsi to pak zabil 750w zdrojem od EC…

• loticzek  

koukl jsem na bazar a našel jsem tohle, co vy na to:

1.kolo

2.kolo

3.kolo

• Venca991  

To první je dost slušné šel bych do něj.

• loticzek  

Prodávající by mi na něj dal i slevu… Takže by mě vyšlo na cca 11k, co si o tom myslíte?

• Evilcleaner  

až na ten představec je v klidu, pokud je fakt v tak hezkém stavu jak píše borec tak proč ne.

• poseroutek26  

Mohlo by být kolo bazarové?

http://www.cyklobazar.cz/…ls-razzer-p6

• radanek1  

Zdravím,

našel jsem dost věcí ve slevě tady https://slevovekody.com/bike-eshop-cz

Já jsem kupoval jen hadry a boty, ale výběr kol také nevypadá špatně.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse