• Smazaný účet

    Rád bych tyto kotouče. Najde se někdo, kdo už je jezdí (160)? Teď mám XTR RT 99 a spokojenost. Jde mi o to jestli soudruzi v Shimanu nevylepšili něco k horšímu… Dík za případné info.

    https://www.bikesport.cz/…t-mt900_6912

    0 0
    • rosomak204  

      Vylepšili to je jasný spíš by mě zajímalo porovnání desek kotouče tu mám vedle sebe a zrada tam rozhodně bude to by nebylo ani shimano

      0 0
      • rosomak204  

        Nemohl by někdo změřit výšku brzdné plochy na deskách K04ti K03ti nebo cokoli co cpou do noveho xtr

        0 0
        • Smazaný účet  

          No a mě podle fotek připadá, že je to naopak – že plocha nového je širší. Co jsem pohledal tak desky sterého a nového jsou compatible. Podle Tvého měření je to nesmysl, páč když koukám na moje kolo tak plocha kotouče je využita na 99%…

          0 0
          • rosomak204  

            tady na té fotce to je obroušený dost hluboko nevím no ale stará deska G02a po zbroušení té stržené hrany má 13,7 a kotouč 13,3 tam není prostor pro třeba víc zabroušenou patku pro brzdu jen by mě zajímalo kolik mají nové desky nemusí to být problém ty paprsky co jdou do středu to asi ubrousí

            0 0
            • Smazaný účet  

              Nevim, ale když jsem jezdil Sh kotouče a Hayesy brzdy tak přesně z tohoto důvodu se desky sjížděly blbě (přesah asi 3 mm). I kdyby to problém nebyl těžko chápu proč si hoši najednou řekli: „tak a teď budeme dělat o 2 mm užší kotouč“… Ale ono u nového XTR se těch otázek nabízí víc…

              0 0
              • rosomak204  

                Jsou ty desky ve spoustě silničních brzd škoda že je nikdo nezměří rozhozně jsou celkově menší. Já osobně přiškrábnu desku a sedne to a brzdy budu tak do dvou třech měsíců stejně měnit za ty nové

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.