• Blackbiker

    Uf,tak po měsících vybírání a čekání jsem se přece jen dočkal. Strach z předplatby a několikatýdenní komunikace s německým prodejcem je pryč a mám ho doma-joooooo:-) Celkem 32 t. Kč. I když je obr, tak bez pedálů to má 14,5 kg. to relativně jde.

    Giant=Obr: tak tohle spojení je u mého biku velmi vhodné. Tak jen vyměnit brzdy a můžu vyjet.Kdo máte zájem o Hayesy Sole?Dám je na bazar.

    Ježiš, trhá mi to žíly na tom nevyjet dnes-ale čekal jsem dost dlouho, ten týden bez brzd to vydržím:-)Xtčka v 203mm na to pořídím,už jsem se rozhodl.Tak zatím bikeři-uvidíme se v Beskydech.Jdu sundávat Hayesy:-)

    Já jsem XL a kolo taky XL – každopádně mi sedne jak pěst na oko.

    ahoj Blackbiker

    0 0
    • Blackbiker  

      Omylem se thread založil 2 krát-prosím o Výmaz druhého stejného(můj starý compl se tak kouše, že neví co dělá:-)) Blackbiker

      0 0
    • Blackbiker  

      Tak co byste měnili?Já rozhodně teď ty brzdy, after vidli a nelíbí se mi ty řidítka.Teď jsem si všiml plastového kotouče pod kazetou-taky to chce sundat:-) tak zatím a raďte raďte:-) Blackbiker

      0 0
      • kesu  

        nechces na tom aspon vyjet nez zacnes tunit??

        0 0
        • Blackbiker  

          Nechci ojet ty brzdy-ty fakt chci prodat-aspoň pokusit se je prodat.Fakt budu jezdit Beskydy volným terénem a dlouhé a táhlé sjezdy-proto potřebuju větší palebnou(brzdnou) sílu. S vidlicí asi počkám a zatím budu jezdit Splicku.Takže tak.

          0 0
          • kesu  

            to je taky fakt,mas to pekny i ted,az to potunis bude super

            0 0
      • pepino  

        Nechat vzadu 160mm kotouč kvůli cinkání. Se můžu vzteknout s 203mm:)

        0 0
        • Blackbiker  

          Fakt ti to cinká?a u jakejch brzd??Mám předpokládat že 203mm budou cinkat,mám tam hodit radši 180mm dopředu i dozadu?Jsem rozhodnutej pro XTčka

          0 0
          • pepino  

            Hayes HFX-9, ale narazil jsem trošku zadní kotouč, už jsem to rovnal asi 3×, naposledy asi půl hodiny, trošku se to zlepšili, předtim to bylo, jak když jedou cikáni brouset nože nůžky:)

            0 0
        • tomfree  

          Taky si myslím,že 160 vzadu stačí.

          0 0
      • cat  

        Ty riditka mi taky pripadaj divny- skoro jak rovny a uz vubec ne jako 685mm…Taky vymenim za nejaky zahnutejsi a vyssi.

        0 0
      • mr.antik  

        mě se ty lowprofile řidítka moc líbí a neměnil bych, mě padnou jak ulitý. Ale kdyby šel kratší představec, ať se to líp ovládá

        0 0
    • Blackbiker  

      A takhle vypadal po vybalení:-).

      0 0
    • Tomcat_1  

      Gratuluju, pekny kolecko!

      0 0
    • Luma  

      Moc pěkný,tak ať slouží.Možná se někde potkáme.:-)

      0 0
    • Phoebe  

      Super bike, ještě lepší velikost, jedině XL, také mám pro ně slabost :o)))

      0 0
    • marapara  

      Hezkej, brdy a vidlici bych měnil určitě. Splice za Pike nebo něco takového.

      0 0
    • fousek  

      Hehe, bych se na cekani vyprd, ja bych to urcite nevydrzel. Kdyz sem si koupil novy kolo, tak sem si taky rikal co vsechno vymenim a jediny co sem dosud vymenil je retez (musel sem), radni rafek (musel sem) a predni plast (Chunder je svine kluzka)

      0 0
      • Blackbiker  

        No máš pravdu – je to o sebezapření,jenže jo to vydržím-mám přece starýho lišáka Leadera.

        0 0
    • Motyll  

      Gratuluji, moc hezky :) Taky jsem si ted poridil neco podobnyho, ikdyz me bohate dostacuje velikost L.

      0 0
      • Blackbiker  

        čau Motyllku:-)no nebudeš mi věřit,ale toho Jamise co sis pořídil jsem málem koupil taky:-)Jedinej problém byl ve velikosti.Jamisek je mooc malej pro mou postavu:-)Každopádně máš taky hodně hezký kolečko-gratulace,díky za pochvalu na mý.Víš jak,ještě to není ono,ale jednou bude:-)Trhá mi to žíly nechat ho stát doma.Nic, jdu sundat brzdy,tak aspoň budu mít jistotu, že na tom nevyjedu:-):-)Zrovna mi kamarád někde koupil kotouč 203mm,tak ještě zbytek a můžu drandit po Beskydech.

        ahoj Blackbiker

        0 0
    • Archer  

      Vidli mas 130mm nebo 150mm?

      V bazaru nekdo prodava Vanillu 140mm.

      0 0
      • Blackbiker  

        vidli mám 130 mm a prostě chci jinou na 150 mm.A s pev­nou osou!

        0 0
        • Archer  

          Podivej tady, presne tvuj problem: forums.mtbr.com/show­thread.php?t=293740

          Asi doporucim Pike 454, slysel jsem o nej jen samu chvalu. Zkusenost, bohuzel, nemam.

          Jinak, Marzocchi AM, ale te se zmenou zdvihu (ATA patrona – SL?) jsou problemove. Vlastne Marzocchi uz moc neverim.

          0 0
          • Tušnak  

            jaktože už nevěříš Marzocchi? máš s nima nějaké špatné zkušenosti? mi osobně příjdou zbytečně těžké oproti jiným vidlím a málo citlivé z kraje kroku.

            0 0
            • Archer  

              Ano, mam. XC700SL sla na reklamaci po 50km jizdy.

              Vidlici od M, ktery maji ATA kartridge (dve komory, PAR+SFA a zmena zdvihu), meli prvni verzii spatnu – konstrukcni vada. Brzo zacinal prosakovat vzduch mezi komorami PAR a SFA, tect olej ze spodniho ventilku. A taky behem jizdy zdvih sam sesrubuji se dolu (je to jiny problem, neni spojeny s prosakovanim vzduchu).

              Problem je, ze v obchode se neda zjistit, kteru vidli mas v ruce – se starym ATA (1st generation) nebo s novym, opravenym (2nd generation). A reklamace bude trvat nejmin 20–30 dnu, protoze se meni cely ATA kartridge za novy.

              Problemove jsou XC700 SL, AM SL, 66 SL ATA.

              Podivej se treba sem: www.xtream.ne.jp/…view/389/80/ www.xtream.ne.jp/…view/390/80/

              Jinak, ta moje XC700SL je dost citliva, a lehka (1600g). Ted je na biku pritelky, spokojenost. Na AM jsem taky cetl samy chvaly, s vyhradou toho sesroubovani. Ten se da ednoduse resit paskou na suchy zip (nekde na mtbr.com jsou obrazky).

              0 0
              • Archer  

                No, a trochu ke Customer Care od Marzocchi. Jak se me ta vidlice pokazila, tak jsem na site Mazocchi, v podpore, vyplnil formular s popisem problemu a otazkou „co s tim“. Zadna odpoved neprisla, tak jsem ji odnesl prodejcu v Bratislave, ten zaridil zbytek, vidlicu me opravili…

                A akorat pred 10 minutami jsem dostal od Marzocchi odpoved na tu svoji otazku!! Jen ze tu jsem posylal koncem unora… 2.5 mesice na odpoved je trochu moc…

                0 0
    • Palo TT  

      A aku ma ten bike celkovu dlzku? (osy kolies)

      0 0
      • Blackbiker  

        je to dlouhý jak 14 dní-je mi jasný že v technicých pasážích budu mít asi problémy,ale to mi vykompenzuje táhlé stoupání a sjezdy ve stabilitě. Prostě L ko bylo malý a neuděláš nic-nohy a ruce nezkrátím:-)1170mm naměřeno,dle výrobce 1145mm

        0 0
        • hanz  

          to je uplně v pohodě…1170 je pro velký lidi cajk..žádnej problem v technice nebude, tomu nevěř.

          0 0
    • Tušnak  

      ooooooooooooooo!!! paráda!!! to je radost mít doma takového klučinu:D Blahopřeju a doufám, že si ho pekelně užiješ! Ohledně toho tunění bych opravdu vyměnil nejdříve vyměnil ty brzdy a potom tu vidli, ale ta má čas… udělá ti dobrou službu a co se chodu týče, tak je super ikdyž není tak tuhá jeko třeba PIKE. Rozhodně se někdy v beskydech potkáme a zabajčíme;D

      0 0
    • stan.zak  

      Pěkná práce! Rozvor mám dle výrobce 1.105 mm, sám jsem zvědav co naměřím. Tak užívej pane!

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce