• JorgeSalcedo

  Zdravím, je tu někdo kdo aktivně používá Komoot? Jde o to že Komoot nabízí skvělou funkci sdílení výletů s přáteli, jenže najít tam někoho aktivního z ČR je nadlidský úkol. Bylo by fajn s někým porovnávat výsledky. Pokud tu někdo je tak hoďte jméno z Komootu do odpovědí a začnu vás sledovat.

  • Chlebovnik  

   STRAVA PYČO

  • berczo  

   dnes jsem nalezl na enduromagazínu promo kód pro nově registrované na komoot – první region zdarma

   ENDUROMAGXKOMOOT

   • ceo  

    TO měli vždycky. A první měsíc lze celý svět koupit za 50%

  • Az29A  

   mapa tragicka a nez se proklikas na nekoho kdo by te mohl zajimat … nepochopim, kdyz mam „koupeny“ region, ze mi to nabizi pioneery z kdo vi jake prdele, ale nikoho kdo by byl aspon trochu pobliz regionu, ktery me zajima (mam „koupeny“). Kdyz si rozkliknu nejaky ten Highlight, tak me tam vyskoci borci, co tu maji dve tri tour, ale vetsinu tour maji uplne nekde jinde. A nerekl bych, ze Dolomiti budou zapomenuty kraj … :-)

   • ceo  

    Na Jížní Moravě Komoot mapa zná cestičky, které nejsou ani na turistických mapy.cz

    Neumí barevné značení turistických tras. To je specialita CZ. Naopak super je značení obtížnosti.

    Obrovská výhoda Komootu je možnost se nechat navigovat, přičemž pokud vím, že někde je neznačený trail, mezi body lze vypnout „sledovat cestu“ a pak pokračovat až člověk naváže na značenou cestu. To mapy.cz neumí, ty mimo značené cesty neumí dát trasu.

    Na komootu lze při plánování přepínat mezi mapami – komoot, OSM, OCM a google roads..

    Ještě to zkouším, ale od doby, co jsem narazil na komoot plánuji v něm i když jsem roky používal mapy.cz Nic není dokonalé, takže plánuji v komootu, a v druhém okně mám mapy.cz a na dalším displeji strava segmenty… .

    Jo a komoot app umí, pokud se člověk odchýlí od trasy trasu přepočítat a navázat na dalším vhodném místě, to nevím, jestli mapy.cz app už umí.

    Co bych na Komootu uvítal jsou privátní highlights a možnost si ukládat soukromé highlights aniž bych si je předem projel (zatím umí jen až po projetí), pak bych to považoval za perfektní.

    • Cen da H  

     zkošel jsem Komoot a nebyl špatný, jen je blbé, že pokud chceš k trase uložit offline mapu do mobilu tak si musíš zaplatit mapové podklady (což je tuším 600,– za celou evropu a jednotlivé kousky čr to chtělo něco kolem 90)

     Mapy.cz už přepočítat a navázat na původně plánovanou trasu umí, aspoň na iphone mi to fungovalo když jsem brousil Iron courtain trail okolo Litschau

   • dolomiti  

    No, to rozhodně nejsou :-D

  • Pikaču  

   Ja komoot pouzivam jen na planovani a trasu si poslu do garminu pres widget v garmin edge.

   • berczo  

    to mě zajímá, to se ti pak zakreslí trasa do garminácké mapy? či jak?

    • Pikaču  

     Trasa. Stejne jako kdyz plánuješ v mapy cz, garmin connect a pod. Akorat ze me komoot vyhovuje ze si trasu naklikam v mobilu v komootu pohodlneji nez v mapách nebo connectu.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse