Kolik jste nalítali v roce 2015?

146 nepřečtených
  • madik

    Pochlubte se kolik jste tomu letos dali. Já jsem celkem spokojen se svým rekordem cca 4700 km letos ve své třetí sezone od té doby co jsem si pořídil kolo. V 2013 jsem dal asi 1200 km a v 2014 to bylo 1500 km.

    Anketa: Váš nájezd v roce 2015

    18x
    5%
    107x
    29%
    44x
    12%
    0 0
    • goofy  

      Víc jak 15 000 a teď mě čeká velký servis… :-/

      0 0
    • JakeF  

      V součtu? Tipnul bych to tak mezi 1500–2000 metrů. Ale ono se to blbě odhaduje, počítaj se jen dvojáky nebo i když si poskočíš někde na trailu? Pak by to asi bylo víc :D.

      0 0
    • Coural  

      Týden v Lienzu, před Dolomitenmannem, Čím jsem starší, tím víc se radši věnuji normálnějším sportům, jako je třeba cyklistika.

      0 0
      • mastihuba  

        Blby je to po tydnu treninku povesit na strom mezi hřiště a silnici :)

        0 0
    • Pepíček1  

      Ahoj,

      letošní rok pro mě hodně dobrý!

      Kolo silnice 8040 km/ 305 hod.

      Cyklotrenažer 25 hod.

      Crossový trenažer 78 hod

      Posilovna 18 hod.

      Sečteno, podtrženo = 426 hod.

      0 0
    • Spící kníže :-)  

      Tak to už seš na rekordu příští rok už přidej jen ten 300 km švih a stačí :-) Zas bude rekord. :-) Ale vono když se na to podívá někdo trošku skrytě tak takové malé cíle jsou lehce splnitelné. A ba i překonatelné :-)

      0 0
    • Petr L2  

      Já si to neměřím, jsem lenoch jaro a podzim jsem promarodil, v létě k moři si kolo neberu, takže stejně není moc co měřit, ale táta, kterému bylo teď o vánocích 80 včera hlásil, že právě pokořil 1200 km :-)

      0 0
    • mr.ricardo  

      I pres opakovane problemy se zadama asi 5,5 tis. km. Cil byl vys, ale zaplatpanbuh za to.

      0 0
    • Chaingang  

      Dneska jsem si to dojel do 17000 km. Bohužel už to není smysluplny trénování, ale většina jen cesty do práce a zpátky (30 km jedna cesta)

      0 0
      • vp2  

        Přerov -Olomouc jezdím do práce taky..akorát jsem jel naposledy asi 5.12. Pak přišlo jakési nachlazení a teď už je to ráno psychicky nezvladatelné, vylézt z pelechu a v 5:30 sednout v minus teplote do sedla…

        0 0
        • Chaingang  

          no, takhle brzo bych to nedával ani náhodou…ale zase denně vyjíždím z Ol kolem šesté večer.

          0 0
          • vp2  

            Ten večer je už v pohodě, taky někdy jedu z práce až v 19:30 a spíš se na to těším, jak rozsvítím lumeny a užiju si cestu po tmě:-) No, chtěl bych dát alespoň jednu lednovou jízdu takhle po ránu, tak snad se přinutím, loni jsem začal až 27.února.

            0 0
            • Tomahomo  

              Chlapi, kudy jezdíte PR-OL? Brzy to budu jezdit taky, za rozumného počasí, a do OL jsem zvyklý jet Rokytnice-Brodek-Majetín-Grygov-Vsisko.

              0 0
              • Chaingang  

                Přes léto jezdím často přes Tršice, není to o moc delší, nastoupáš nějaký metry a aspoň je to změna…překvapivě o moc delší to není ani přes Tovačov.

                0 0
              • vp2  

                Jo, to je moje silniční trasa. Akorát z Grygova to beru přes Nový Dvůr. No a druhá variNta jsou kopečky na Tršicku. A pak mnoho dalších…z Olmika se dá do Přerova jet přes Velký Kosíř anebo třeba Šternberk, když si chce dát člověk plnotučnou horskou prémii:-))

                0 0
                • Chaingang  

                  Jo, ono to pak z Přerova do Olomouce může být 100 km s 1400 m převýsení :)

                  0 0
                  • vp2  

                    Tak to taky někdy bývá…asi zatím nejdelší vzdálenost z práce domů byla 128km:-))

                    0 0
        • zdenal8  

          Já teda jezdim cca poloviční vzdálenost než ty, ale vim o čem mluvíš. Ráno je to fakt mazec se takhle brzo přinutit, navlíct na sebe kde co a vyrazit. Jak sedim na kole, tak už je to v pohodě.

          0 0
          • Breakpain  

            No, pro mě je to peklo … I když jdu spát brzo, jsem takhle po ránu na kole zamrzlý a už jsem jednou vletěl takhle do zdi. Jsem šíleně zpomalenej a do té zdi jsem vlítl proto, že jsem na tom kole normálně usnul … Přitom když jedu busem ve stejný čas do práce, tak je to OK …

            0 0
            • zdenal8  

              Mě čoveče to kolo ráno docela nakopne. Když pak náhodou jedu autem, tak sem kolem sedmý ráno ospalej.

              0 0
              • Žíža  

                jsem na tom úplně stejne. Ráno musím vypadnout okolo půl páté na kolo,aby byla ta cca hodina a půl na nastartování organismu (celorocne ). Pokud to pak z nějakého důvodu musím vynechat, tak jsem v práci takový " neprobuzeny ".

                0 0
              • Smazaný účet  

                Mě kolo taky nakopne, pak ještě sprcha v práci a je to pohoda.

                0 0
                • Breakpain  

                  Jo, sprcha je luxus a nakopne mě, na tu se těším … je to taková odměna. Nejdřívě se rochním v horké vodě a pak tam lupnu studenou na konec.

                  0 0
              • BLACK1E  

                Přesně tak. Kolo mě ráno výborně nahodí a k večeru zase krásně uvolní. Jen když ráno leje tak to stojí zaprd.

                0 0
                • Breakpain  

                  Tak obecně za silného větru/deště to stojí za prdlajs :). Jediné co mě zahřeje po takovém výkonu je to, že jsem to nevzdal a jel :)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Déšt a sníh mi nevadí. Ale vítr to už je fakt na nic, šlapu jak idiot jedu skoro na místě. Boční když jedeš na silnici je taky super.

                    0 0
          • vp2  

            Jasně, jak člověk sedí v sedle a točí klikama, tak je to v pohodě…ale ranní pohled z okna, z vyhřáté postele do tmy, místy mlhy, který je navíc orámovaný u chodníku stojícími auty se zmrzlými skly…prostě většinou je rozhodnutí velmi krátké, zapnu wifi na telefonu a rychle kupuju lístek na vlak:-)

            0 0
        • pelhrimov  

          Je to zvladatelné, v 5:30 už funím do kopce:) Nesmí ovšem klouzat, předpokládám,že to máš po rovině, tak to rychle přejedeš.

          0 0
      • Smazaný účet  

        kudy jezdíš? není to teď po tmě o hubu?

        0 0
        • Chaingang  

          Většinou Olomouc-Nový dvůr-Grygov-Majetín-Brodek-Rokytnice-Přerov, nebývá tam moc provoz, takže v klidu…po hlavní bych nejel nikdy

          0 0
    • Rychlej turista  

      Do 15 000 km mi schází 181 km. Ne, že by se to ještě nedalo stihnout, ale už se mi dneska ven fakt nechce :-)

      Hlavně jsem se ale letos chtěl konečně překulit přes dlouhodobý (od roku 1995) roční průměr 13 000 km, což se mi podařilo a jeho stav nyní je 13 015 km/rok :-)

      0 0
      • Rychlej turista  

        A tak to vypdá :-)

        0 0
        • figur  

          Masochizmus ale obdiv. Ty Kč je úspora proti autu? Už se nebudu chlubit, že mám na kole přes 100tis. Km.

          0 0
          • Rychlej turista  

            Pěkná statistika :-)

            Tři tvé rekordy jsem ale překonal – v roce 2008 jsem nastoupal 218,67 km, v květnu 2008 jsem najel 3 039 km a nejvyšší rychlost jsem měl 106 km/h. To ale bylo v háku za kamiónem.

            Nepřekonatelný ovšem asi zůstane ten tvůj rekord 5,5 hodiny na trenažéru :-D

            0 0
            • Mikikuba  

              Přiznám se, že jsem nikdy na nějakou max hodnotu za měsíc nejezdila. Co mi vyšlo bylo během tréninku v nastaveném systému:) Čili ty rekordy jsou tak nějak výsledek náhody při nějakém přesně naplánovaném tréninku:) a z kopce už nikdy víc nepojedu to teda vím určitě:)) už mám pud sebezáchovy:D

              0 0
          • Macháně  

            wow…

            0 0
        • Carloss  

          ty kč/km jsou šílený, když vezmu v úvahu tvůj nájezd a výdrž koponentů.. radši nepočítat.. sem tak z ****** říkal, že na dolekopcom kole to vyjde tak 30kč/km jen za spotřebák, ale realita mě překvapila ještě nemileji :)

          0 0
          • Rychlej turista  

            A to já se svým dlouhodobým průměrem 3,30 Kč/km jezdím ještě hodně lacino :-) Ve skutečnosti je to ale ještě o něco méně, protože poslední roky jsem zařadil i pěší turistiku a tak v tom mám i útratu za pěší turistickou veteš :-)

            0 0
            • Carloss  

              no tak jsem to právě myslel, že jezdíš hodně a lacino, ale zároveň jsou to docela velký peníze.. já to semtam zkusmo zpočítám a chce se mi plakat.. a to jezdím na starých šunkách

              0 0
              • Mikikuba  

                ani radši nepočítám:) naštěstí občas přispějou sponzoři:)

                0 0
      • Spící kníže :-)  

        13000 km/rok je takové pěkné udržovací číslo :-)

        0 0
    • VladexAndroid  

      nemám tacháče takže nevím ale minimálně několik stovek km to bylo.

      0 0
    • Singlespeed  

      Mrkl jsem do záznamů a vykouklo na mě zajímavé číslo. Od roku 2008 jsem na kole nastoupal 1,5 milionu výškových metrů :-).

      0 0
    • capis  

      V anketě pro mne není kolonka, pro onemocnění obratle letos 0 km a to mne nejvíc žere, snad to bude v následujícím roce příznivější.

      0 0
    • THORX  

      Tak od koupi kola 17.6. 2015 jsem najel 600km nic moc já vím, měsíc reklamace, jezdím jen o víkendech a za sucha.

      V roce 2016 jsem si dal za cíl 2000km moc času pravda nebude pracovní soboty a do toho ještě stavíme domeček. Ale o ty kilometry mi tak ani nejde než si každou vyjížďku pořádně užít.

      0 0
    • Ervum  

      Letos byl pro mně taky rekordní jezdím do práce 13 km. A taky mi většina přiskočila z letního výletu k Baltu (950km). Za co jsem taky rád že jsem zvládl můj dosavadní rekord 150km(na těžko) za jeden den. Vše na klasickém horakovi s 2.1 gumami.

      Takže to v součtu letos bylo něco přes 2800. Příští rok mám v plánu nejspíše Balaton a zpět přez moravu s kámoši + chci více pojezdit kopce v okolí(jsem od Třince) ať využiji i trochu toho terénu, protože sem se k tomu pořádně nedostal a kopečky a fajn trasy se jenom nabízejí. Javorovy, ostry… jsou fajn ale už se těším na Lysou kde jsem se na kole ještě nepodíval.

      Takže příští rok bych chtěl zvládnout aspoň ty 3000 a hodně rád bych zvladnul i 200km za den pokud bude vhodná příležitost. Takže už se těším a tachometr dnes "slavnostně " nuluju v 0:00!

      0 0
    • Kubiczech  

      Víc.

      0 0
    • sYs  

      9600km/451h

      0 0
    • ˘Ö˘ Krab  

      Jen za poslední půlrok mám letos na kontě přinejmenším 5 vydařených poletů: jeden z MTB, jeden ze silničky, tři po zakopnutí o kořen při poklusu lesem. A ještě vzpomínám na jeden obzvláště vypečený na lyžích ze začátku roku. Takže odpověď zní, že mám nalítáno minimálně 6.

      Pokusy o cyklistiku jsem letos (dle předsevzetí) oproti loňsku omezil, součty jsou následovné:

      jízda na kolech 10.393 km

      poklus 1.373 km

      topení se v bazénu 30,25 hod (říjen-prosinec)


      celkem 587,5 hodiny.

      0 0
    • cyklon  

      silnice 17189 km za 730 hodin

      0 0
      • Spící kníže :-)  

        čéče těch 17000km a víc má kolega z týmu taky i s volnem kdy nedělal nic. Ale na druhou stranu pokud nejsi závodník tak na hoby je to silný číslo :-)

        0 0
    • Macháně  

      7518km 396:35h to je pod 19km/h to je bida :) za to muzou ty kotvy, kdybych je sebou netahal tak mam urcite prez dvacet a vychlastam min piv

      0 0
    • vp2  

      Já tedy 8500, 3500 na biku, 4500 silnice zbytek CX.....víc to vzhkledem k rodině, práci atd. prostě nejde…

      0 0
    • Rorejs74  

      15186/607 … osobni rekord

      0 0
    • wego1991  

      Letos 3900km (cíl byl 4, ale i tak je to můj dosavadní rekord). Ale vzhledem k měsíční pauze způsobené zraněním a pak prodeje kole někdy v zaří se to dá. Jinak bych tu 4 letos překonal. V únoru přijde nová strojovna, tak to snad ta 4ka už padne :)

      0 0
    • mart910  

      Tento rok sem zacal jezdit, zatim jen v lete a jen 2000 km na starem tezkem malem kole a proto jsem poridil nove a uz se tesim na teplejsi pocasi =)

      0 0
    • stan99  

      Na jaře operace kolena.Pak do září jen takové plácání na MTB.Bral jsem to jako rehabilitaci.Odešel mi tachometr tak ani nevím kolik jsem najel.Ale žádná sláva.

      Na silničce od září do dneška 2532 km.

      Příští rok to bude určitě lepší.Pokud se zase nevymelu na lyžích :-)

      0 0
    • Sodoma  

      Zlín Z – 43 20 min.

      kolo silnice asi 400 km

      No, musím se v tom novém roce polepšit, proto vyrážím hned zítra :-)

      0 0
    • Ricci  

      Auto 50000,bajk 5000

      0 0
    • novas752  

      Celkově:

      • 5009km
      • 288hod
      • 72 000m nastoupáno
      • 124 jízd
      • cca 170 000 kalorií
      • cca 1 400 000 otáček klikama :D
      • cca 2 500 000 úderů srdce :)

      Průměrně:

      • 40,4km/vyjížďka a 13,7km/den
      • 2h 19min/vyjížďka a 47min/den
      • 580m nastoupaných/vy­jížďka a 197m/den
      • Kadence 81 RPM
      • Tep 148 BMP
      • Rychlost 17,4km/h
      0 0
    • robb  

      Silnička asi 3100 km a bike asi 1100 km, několik hodin v bazénu, nespočetně hodin v posilce :-D

      Padly dvě dvoustovky na silnici, a taky jsem si vyšlapal Velký Javor, za to jsem rád.

      A hlavně celý rok proběhl bez vážného pádu :-)

      0 0
    • MOTyLEKcb  

      cca 1718km, z toho většina jen cesta do a z práce, na výletování nebylo moc času, druhý dítě doma, tak se těším až s tím prvním začneme už pomalu courat spolu :)

      0 0
    • kutil  

      Zjistil jsem , že už nastávají situace kdy se mi na to kolo ale vůůbec nechce :-( Asi stárnu. Ale toto budu mazat opravdu nerad. Tak uvidím příští rok, ale myslím , že nepřekonám :-(

      0 0
      • mart910  

        A to se kde povedlo?

        0 0
        • Ricci  

          volny pad

          0 0
        • Esi  

          Podle mě ten tachometr prostě jen proměřuje, když to není na GPS tak bych tomu ve vyšších rychlostech moc nevěřil. Na dratovém Catey jsem měl ze silničky 106Km/h ale v reálu bych to odhadl že to bylo tak 90. Teď už mám asi větší pud sebezáchovy na HT mám maximálku změřenou GPS 77km/h

          0 0
          • Smazaný účet  

            ono ani te gps se neda moc verit, ale kdyz je spojene gps a magnet ve vypletu, tak to dava docela rozumne cisla…

            0 0
      • Honzis  

        tohle číslo denních km už taky asi dlouho neuvidím :-) v keckách na fáčku s pákama na rámu, bejvávalo.

        0 0
        • mvd  

          Po říjnovém jednodenním výletu z Prahy na otočku do Brna tam bylo po dojezdu 446. Vzhledem k tomu, že to byla relativně kopcovitá trasa a cesta tam byla v protivětru jako kráva, kterej na zpáteční cestu zmírnil pod polovinu, říkal jsem si, že si těch 500+ letos dám, ale za nějakejch normálnějších podmínek :o) Jo, někteří už vědí, že nejsem silničář a nejezdím „švihy“, nýbrž jezdím s bagáží na výlety :o)

          0 0
    • Smazaný účet  

      Tenhle rok jsem tak nějak začínal pořádně jezdit na kole a docela jsem spokojen. Nalítáno něco kolem 5000–6000km, nebýt úrazu tak by to mohlo být o malinko více. Padla první stovečka na jeden zátah,Příští rok plánuju těch 10 000KM a aspoň 200KM na jeden zátah. Plus samozřejmě lepší umístění v KPZ a Vrchovzdolu.

      0 0
    • jIrI___  

      Něco přes 500 km.

      0 0
    • Pedro404  

      Nalítal nevim, ale proti minulejm sezónám sem podstatně míň napadal, takže spokojenost.

      0 0
    • cukro  

      MTB 8 900 km

      0 0
    • Miramar  

      9960 km (bajk+zimák do/z práce)

      0 0
    • RoadMachine  

      21600, 99%silnice, pristi rok chci rozhodne mene:D

      0 0
    • 1james1  

      Já 12100 km za rok 2015. O 400 km více než v roce 2014 :) Se Stravou od dubna http://2015.strava.com/video/EoMlmtS

      0 0
    • krtekzbechyne  

      Letos to vypadalo slibně, ale začátkem listopadu se ozvaly záda a následovala operace vyhřezlé, meziobratlové ploténky. No a tím pádem ani sezóna příští (letošní) nebude to pravé.

      Jinak tedy: celkem 6200km (v plánu bylo 7000 +), do práce a z práce, ve volných chvílích a pár delších výletů. Nejvíc na jeden zátah 217km, na treku, s brašnami.

      Ať to šlape! ;-)

      0 0
    • nooski  

      Tak za rok 2015 to hodilo 10667km. Prakticky vsechno dojíždění do a z práce. Vzhledem k volnemu casu je to úspěch. Lehce přes 2000km na cyklokrosce zbytek silnice. A asi tak ctvrtina jizd je v uplne tme.

      0 0
    • Ramboska  

      2012 – 500 km

      2013 – 2 100 km

      2014 – 4 478 km

      2015 – 5 595 km

      0 0
    • praivo  

      Po silnici kolem 2700, mimo silnici 300, k tomu asi 120 km chůze.

      0 0
    • Ciba04t  

      2330km, což je můj osobák. Letos bych chtěl pokořit 3tis.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Silnička 11 000 km, crossové kolo 800 km.

      Teď bych chtěl dát třeba 15 000 km – mám poslední rok „studentského“ bezstarostného života, takže si to chci na kole pořádně užít a vytřískat z toho co nejvíc, pořádně se nabažit – jak začnu chodit do práce, tak už tolik kondice a času nebude ;-) A jak přibude v budoucnu někdy partnerka a rodina, tak to už bude tuplem jezdění kolem komína a to pak budu rád za 4000 km :)

      0 0
      • zdendos-rb  

        Nehazej flintu… vsechno jde :-)

        0 0
      • Smazaný účet  

        Neházím, pouze si nedělám iluze :-) Stačí se podívat na starší kolegy, jak to mají.

        Ale je fakt, že třeba těch 11 000 jsem nalítal od konce února do listopadu, v zimě jsem nejezdil ( náhradní aktivity v teple ). Přes zimu jsem začal jezdit až teď, takže pokud v budoucnu budu jezdit celoročně, tak to nemusí být až taková bída.

        0 0
        • jannk  

          To je v pohode – ja mam 15roku naskok a uz jsem se z tech 2–3k rocne dostal zpatky na 8000+/rok, letos to bude urcite vic. Jen je potreba pockat az deti trochu vyrostou…

          0 0
    • Kire  

      Minulý rok jsem zvládnul při práci, škole a trecích se psy 6.000 na MTB a 500 na CX, letos mi ubyla škola, takže bude více času na kolo :-).

      0 0
    • Mr.Dan  

      Asi 4200–4500 km, z toho 3700 km na MTBs, zbytek na ukrajinách. Což je dost slabota, loni to bylo kolem 5000 km. Silničku ale nemám, abych pokořoval desetitisíce…

      0 0
    • avionic  

      10570

      0 0
    • oddie  

      No nalítal jsem naštěstí málo. Lítání mě fakt nebaví, ale dá se přetrpět líp než podstatně delší jízda autem. Takže celkem to dalo asi 2000km – na Zakynthos a zpátky, doba jednoho letu zhruba dvě hodinky.

      0 0
    • mvd  

      Jenom to odhaduju v čisté hmotnosti přepraveném nákladu kolem 100 – 120 tkm (tunokilometrů). Dovolená dala 55 tkm, ale zbytek je hrubý odhad.

      0 0
    • Bruca  

      Tak letos jen 6.109 km. O 2 tisice min jak loni. Za to muze ta svatba :)))

      0 0
    • Jester  

      5300km, 122000 nastoupaných metrů.

      0 0
    • orm  

      Letos po dlouhe dobe pod 10KKm a 500h, ale mel jsem na jare dve nehody, ktere me na 1.5 mesice odstavily od jezdeni. Letos s vahou 120kg, takze o poznani vetsi namaha nez predchozi roky :-)).

      celkem: 9021km, 471h

      kolo: 8846km, 416h

      chuze: 170km, 44h

      plavani: 5km, 2.5h

      brusleni: 1h

      posilovna: 7h

      0 0
      • GrumpySmurf  

        To vedes hoodne dukladnej denicek, kdyz vis i tu 1hodinu na bruslich a 2,5 v bazenu. Taky me zarazi tech 170km chuze, to jako na prochazkach, nebo je to jen cislo co vyplivnul telefon/hodinky?!

        0 0
        • orm  

          Zapisuji si sportovni aktivity do Endomonda a ve statistikach vidim prehled. Chuzi je mysleno turistika. Priblizne 100km je chozeni po Mallorce v rijnu. Jinak toho nachodim mnohem vice, ale to si nezapisuji, stejne jako jezdeni do prace na kole a po meste, coz muze byt treba dalsich vice nez 1000km.

          0 0
        • Amoondre  

          ja jsem treba listopad a prosinec '14 temer kazdy den delal rychlochuzi se psem (trackovano pres telefon s GPS)

          Nov 14 21 workouts 24:48:28 hrs 151.9 km

          Dec 14 31 workouts 26:23:40 hrs 168.0 km

          0 0
          • GrumpySmurf  

            to je ono. taky jsem na to koukal v iphonu a docela to sedelo. teda do chvile kdy sem zacal jezdit na kole, od te doby to je desnej gulas..

            0 0
    • Pavel  

      10482 km, z toho 7045 km silnička+cyklo­krosky a 3437 km bajky. 2543 km „na těžko“ (z toho 1100 km k moři do Itálie). A hlavně konečně zase KOMPLETNÍ Drtič. :)

      Na jarní bídu (začal jsem kvůli zdravotním problémům trošku jezdit až v březnu) nakonec celkem dobré.

      0 0
      • oddie  

        Na těžko k moři to chci dát s dětmi, až povyrostou a ujedou to.

        0 0
        • Pavel  

          Moje už povyrostlo tak, že už by se na takové štrachání se s fotrem někam do prdelákova k moři asi mohlo ****** (letos mu bude 18)… :-DD Co jsem ale vůbec nečekal, že jet na kole k moři příští rok (bude cílem Balt; na Jadranu bylo/je moc vedro:)) by chtěla žena. Takže se asi budu štrachat s manželkou… :)

          0 0
          • oddie  

            Tak jasný, že v 18 už ho na fotrovi zajímá jen kapesný :D

            Já si říkám, že tak v 10 by to mohli dát… K Baltu se mi nechce, to je cesta odpornou plackou. Spíš ta Itálie přes hory. No uvidíme, na to je ještě pár let čas… Kudy jsi to jel?

            0 0
            • Pavel  

              Bylo na to jenom 10 dnů, takže jsme to do Villachu vzali vlakem. Tam jsme se nalodili na Alpe Adria a na druhý den večer (v sobotu) jsme byli v Grado u moře. V neděli jsme se tam poflakovali a v pondělí ráno vyrazili zpět do Břeclavi po Alpe Adria (Grado-Udine-Tarvisio-Villach-Spittal an der Drau-Mallnitz-Bag Gastein-Sankt Johann im Pongau), tam jsme přejeli přes Wagrain do Flachau a Ennskou cyklo (Radstadt-Liezen-Hieflau-Steyr-Enns), a dále kolem Dunaje (Ybbs-Melk-Krems-Tulln-Stockerau) a pak už přes Ernstbrunn a Mistelbach rovnou do Břeclavi (v neděli odpoledne). Jeli jsem to dva (kamoš a já). Jeli jsme to v těch největších vedrech, co panovala. U Udine mi cyklocomp naměřil 50,5 st…

              0 0
    • Smazaný účet  

      Já sem se překlikl… Do kategorie nad 20000km rozhodně nepatřím :) měl bych být v 2000–4000km

      0 0
    • cespa  

      ± 18.000km kolo a 300km běh

      0 0
      • Honzis  

        to máš ještě drobet rezervy :-) Kapr + Snílek 20tis, já taky letos 20+ a 900km běhu

        Za posledních 13let víc jak 250 000km, to je takový věrohodnější údaj :-D

        0 0
        • cespa  

          Honzis, gratuluji. Jojo, Kapr + Snílek to jsou jinný pacienti......

          0 0
        • Mikikuba  

          Ahoj,

          taky u tebe vidím ještě docela rezervy:DD

          0 0
          • cespa  

            …hihi, jako že bys nastoupalo o 100.000m výše za rok 2016.....jsi nezlomná, máš můj respekt..

            0 0
            • Mikikuba  

              Já už ne já už mám kolo jako zábavu a teď „řádím“ na bajku:) Na „začátečníka“ seš taky dobrej:)

              0 0
              • cespa  

                Hani, popletl jsem si slovo „tebe“ za „sebe“, hihi. I tak Ti přeju vše nej do Nového roku a těším se na nějakou společnou balíkovou terapii…

                0 0
    • arny71  

      3389 km s tím, že jsem začal v podstatě až 8.4 (ale končil jsem 28. 12).

      Příští rok chci určitě 4 000, rád bych 5t, víc to asi nebude, vzhledem k plánované práci na baráčku.

      0 0
    • Atilla  

      Neštěstí si zážitky a hodiny na biku nemusím převádět do tabulek. Ale vím, že jsem si tenhle rok fakt dobře zajezdil.

      0 0
    • okam_z_brna  

      Nemá někdo odkaz na Stravu toho borce, co se letos snažil udělat rekord v ročním nájezdu? Je z Británie a už to tu bylo, ale nemůžu to najít a chtěl bych vědět, jak dopadl teda. Dík

      0 0
    • maajkee  

      Dítě, živnost = ***** málo času, takže letos jen slabý 3000km :/ a 10 kg zase nahoře :)

      0 0
    • Jenda  

      Lehce přes 7 tis, 2700 na fulu, 3300 na pevňáku převážně do práce a k tomu asi 1100 na skládačce po Praze :-)

      Na to že letos byla dovolená skoro měsíc pěšky v horách tak jsem spokojenej.

      0 0
    • Tomb74  

      3.800km,většina na silničním kole.Na biku necelejch tisíc.Na Strava Cycling zaznamenávám ale jen švihy,nebo bike tripy.Dojíždění do práce cca 10km denně nepočítám.Max trasa 175km na silničce s výjezdem/výstupem :-) Luční hory v Krkonoších(dost o tlamu na silničce,hlavně sjezd kolem Výrovky na Strážné-příště už jen crossbike).Ale chtěl jsem víc.2014 to bylo o tisíc lepší při stejnejch pravidlech tozn. cesty do práce nepočítám.Takže 2015 osobní výkonostní zklamání,nicméně bez pádu a docela se mi vyhejbali i dementní řidiči(rozumějte piloti imaginárních formulí s obsahem 2litry,kteří zatáčky berou v protisměru a hulákají na vás ze vzdálenosti jednoho metru,ať se jim uhnete do škarpy)…Takže sezona taková rozporuplná a rozhodně mě vyvedly z míry ty brutal vedra v srpnu a začátkem září-to se nedalo.Kdo jezdil,má můj obdiv.Já to nedávám…

      0 0
    • Šumavák  

      5300km MTB, 90000m nastoupáno + 700km zimák do zaměstnání

      0 0
      • Tomb74  

        Pěkný…A ty nastoupaný metry to je vůbec kvalita.Tomu já se jakožto hobbík z města na rovině jen těžko přiblížím.Sice jezdíme Orlický a Podkrkonoší,ale pokud člověk bydlí(soudím dle tvého nicku) na Šumavě,tak to je jasný.Samej zvedák…Klobouk dolů,stačila by mi polovina těch nastoupanejch metrů a 5 táců v km a byl bych spokojen.

        0 0
        • Šumavák  

          Jj. Léto a podzim jsem jezdil z Klatov nahoru na kopce. Takže než jsem dojel do pohraničí, tak jsem ujel cca 35km po turistických stezkách a k tomu cca 1000m nastoupal a pak nasledovalo nějaké cílové místo a zpět domů. Takže jedna vyjížďka byla v průměru 100km a 2200m nastoupaných. Vždy jednou na kopec a jednou roviny…

          0 0
    • -b-n-x-  

      Endomondo hlasi 178 km. A to jsem mel pocit, ze jsem jezdil celkem casto. Od cervna do rijna skoro kazdou nedeli.

      Na druhou stranu je fakt, ze jsem jezdil jen po pomerne terennich trailech, takze tim se to mozna lehce vysvetluje.

      0 0
    • Kubiczech  

      Vcelku zajímavá globální heatmapa na Stravě…

      0 0
      • JakeF  

        Masakr… To má citlivost jak kráva, jde najít v Brdech několik ilegálů, který prakticky nikdo nejezdí včetně jednoho, kterej cca měsíc po hrubým dokončení zničili lesáci…

        0 0
      • JakeF  

        A není to komplet 2015, protože jeden celkem ježděnej z druhý půlky 2015 tam zas vidět není vůbec. Ale fakt paráda tohle :).

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.