Kola CUBE STEREO 2012 nedostatkove zboží.

24 nepřečtených
  • ludva vitr

    Tož chlapi chtěl jsem si koupit toto kolo http://www.cube-bikes.cz/detail.php… prodejce mi řekl že modely 2012 již nejsou a nebudou k prodeji po celé republice. Máte někdo s tímto podobnou zkušenost?

    0 0
    • RacerX  

      Zhruba pred mesicem jsem byl v jednom shopu v CB a na dotaz na Fritzze to same, letos smula. :-(

      0 0
    • miki  

      koupit v zahraničí.

      0 0
    • haklicek  

      zkus tento kauf celkem solidni chlapek, s cenou by sel klidne i dolu, to co ma v tom e-shopu nemusi byt prave vsechno co muze nabidnout, proto bych tam zavolal a zeptal se ho na toho bika… + mi prijde, ze cuby celkem vychvaluje ;)

      0 0
    • ludva vitr  

      Jako alternativu mi nabídnul toto http://www.teamsport.cz/…-model-2012/ s tím že by se cena mohla snížit o nějakých 5500.-kč,. tak nevím jestli do toho jít..

      0 0
      • Tehu  

        tohle mam v jinych barvach, prisel mi pred mesicem a max spokojenost… ;-)

        0 0
        • ludva vitr  

          no líbí se mi moc jen by me zajímalo jak to slape na tom dvojtalíř musim se nějak přemítit na hory tak musim po asfaltu,a ten uchyt řetězu jestli nejak nedrhne,nemám žadbne skušenosti,dikec

          0 0
    • Jenda  

      a je nutny ho kupovat v cechach?

      namatkou

      www.bike-discount.de

      0 0
      • Ajvou  

        bike-discount.de Koukal jsem že sterea tam mají skladem.Kupoval jsem před Vánocemí AMS 150.Jedno z posledních v Evropě :-).Do dvou týdnů doma.Pohoda

        0 0
        • MirosPikos  

          Ale v jaké velikosti :)

          0 0
          • Ajvou  

            Nevím jaký chce,úvodní odkaz nejede,ale až na ty drahý karbony ve všech.Stačí kouknout…

            0 0
            • MirosPikos  

              Ok, já koukal předtím jen na rámy :) Pokud tam budete někdo objednávat, tak jako dopravu zvolte DPD. DHL je šílenej šnek a u nás vám to nakonec doručí Česká pošta.

              0 0
              • Smazaný účet  

                DHL a trvalo to asi tri nebo ctyri dny…ceska posta muze byt vyhoda-ulozeni na pobocce kdyz vas nestihnou doma:)

                0 0
                • MirosPikos  

                  Mě to doručovali strašně dlouho, asi 6 dní. Tak je to asi o náladě a vytíženosti. DPD mi to doručili taky za ty 3 dny. Měl jsem asi smůlu.

                  0 0
              • MlokCZ  

                Přes DHL jsem tam bral už několikrát a vždy dodání 2–4 pracovní dny, nejčastěji 3.

                DPD je mírně rychlejší, tam to mám téměř vždy za 2 pracovní dny.

                Teď si nejsem jistý u kterých typů to bylo, ale u některých typu objednávek si vůbec vybrat nemůžeš. A jestli to zrovna nebylo právě u celých kol.

                0 0
                • LRRTM1  

                  Mě doručilo DHL (česká pošta) rám za dva dny. Ve středu to poslali, v pátek byl doma.

                  0 0
    • Freeman36  

      Zdar. Sice to máš asi trochu z ruky ale zkus tohle: http://www.velocentrum.cz

      Velice ochotný chlapík se super přístupem! Mohu jen doporučit. Zavolej a domluv se s nim, nic víc ti neporadim.

      0 0
      • Zelí19  

        dneska jsem mluvil s Davidem Jedličkou a Sterea jsou totálně vyprodaný,kámoš má objednanýho Kubíka na devětadvacítkách od listopadu a výroba se plánuje až na květen :-(.Já jsem ve Velocentru bral Stinga a jsem s tím to kšeftem velice spokojenej.

        0 0
    • Freeman36  

      Zdravim. Včera sem byl u Davida Jedličky a přišel mu jeden rám na Cube Stereo ve velikosti 18. Řikal mi, že je na tom ochotný postavit cokoliv.

      Pro zájemce přikládám foto:

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.