• B-I-K-E-R

    Zdar neznáte nějakou českou adresu kde by se na to mohl podívat

    0 0
    • McBlacky  

      kolečka kůůl jen ty ceny :-(

      0 0
    • RapMan  

      Ja si nechal Kubika postavit… Sice to bylo dost o nervy ty domluvy s bikezone, ale nakonec ok… utl:http://jaja.kn.vutbr.cz/…mojekolo.jpg

      0 0
      • zirecek  

        pekny Kubik, opravdu.

        0 0
      • McBlacky  

        to je axon ta vidle? jak chodí? díkza info

        0 0
        • RapMan  

          ne, je to pruzinovka XC-PRO-D-RL, behem par dni napisu jak probihala jeji rozborka…

          jestli premyslis ze koupis axona, radsi si nejakou tu stovku prihod a kup marzosku, jestli jsi chtel slyset radu ohledne koupe

          0 0
          • McBlacky  

            vůbec ne axona nechci… ale zajímá mě čistě teoreticky. Cena ok, design ok, tak bych rád věděl co podělali tentokrát :-) pokukuju po Blacku, když by byly prachy tak fox, Marcošku nechci, protože jsem spíš chrt a ETA mě moc nesedí, to radši lock a pak ta váha…

            0 0
    • Kotěnočkin  

      Kola jsou to moc pěkná, akorát na německých diskuzních fórech je spousta příspěvků o dlouhých dodacích lhůtách a obtížné komunikaci s výrobcem.....Tak nevím, jak u nás dovozce…

      0 0
      • Honzin  

        kupoval jsem ho v Plzni v Ebole a měl jsem ho asi do 10 dnů od objednání – takze dovozce podle me v pohode

        0 0
    • Nikdo  

      Co jsou to vubec kola Cube zac, maji nejake renome ? Nejaky tajwan prodavany pres Nemecko ? Co soudite o Cube LTD ?

      0 0
      • McBlacky  

        CUBE jsou nejvíc :-) vetšinou mám takovou zkušenost, že když mě někdo rube ve sjezdu na maratonech, absolutně nepochopitelnou trasou, šílenou rychlostí a naprosto s přehledem, má na rámu napsáno Cube :-) Ovšem samotnej nápis tuhle schopnost, jak jsem zjistil, nezaručí :-(

        0 0
        • blue  

          :-)))))

          0 0
        • lubos  

          musis mit jeste tzv. rychly pruhy :o)

          0 0
        • Nikdo  

          :o) No jen jestli pak ty CUBEaci nekonci pod kopcem s prerazenym ramem a celisti ;o)

          0 0
        • fousac  

          sem myslel, že když tě někdo rubu ve sjezdu , absolutně nepochopitelnou trasou, šílenou rychlostí, mám na rámu napsáno MERIDA… :)))

          no ty si mě zase na svý ČUBĚ davas drsne ve vyjezdech… :)

          tak sme si kvit… :))

          (ale stejne ti cubu zavidim… ze ja blbec ho tenkrat taky nekoupil… )

          0 0
        • K2  

          S tím bezhlavým rubáním ve sjezdu – nechceš tím říct, že jim upadávají návarky na brzdová lanka a HC Cube bikeři pouze čekají na to až skončí kopec? :)

          0 0
      • Honzin  

        ja mam LTD 1 a krome par drobnosti, ktery se ale daj resit, jsem spokojenej. Solidni nemecka prace. A hlavne to neni tak proflaknuta znacka jako jine nejmenovane, takze vc. za vodu jsem zatim potkal jenom dva kubiky skoro stejny jako mam ja.

        0 0
    • birkovnik  

      Cube AMS 100 C:62 SL 29 horuci kandidant na kupu mate niekto o tom bicykli nejake informacie moc toho na internete ci uz testov videi a review nie je :/

      ams

      0 0
    • jannk  

      Nevite prosim, kde v Praze bych mohl videt tohle kolo: http://www.cube.eu/…shblue-2016/ ?

      Vim, ze na http://www.cube-bikes.cz/ je seznam prodejcu, ale nez je zacnu vsechny obvolavat, tak to zkusim tady. Dik

      0 0
      • jirmilek  

        Příští víkend bude v Letňanech ForBikes, tak třeba tam:)

        Jinak já kupoval Cuba na Černém Mostě u http://www.cyklofaltynek.cz, kol tam mají víc než dost, tak by to tam mít mohli. Ale stejně to bude chtít si tam zavolat.

        0 0
        • jannk  

          o ForBikes vim, ale to se mi moc nehodi – jednak nevim, jestli tam fakt bude a jednak bych tam musel pritahnout manzelku (obtizne), tj 2×165Kc jen za otestovani kola na 5–10min

          Zkusim Faltynka, dik

          0 0
      • mandak  

        Zkusil bych rideko.

        0 0
        • jannk  

          dik – na objednani :(

          jak ho mam koupit, kdyz snad Praze neni jediny kus …

          0 0
          • mirace  

            U Faltýnka na e-shop moc nehleď, nemusí to být úplně aktuální. Rovnou zavolej a třeba ti ze skladu něco vyštrachá…

            0 0
          • raw 4  

            Zkus bikeinvest

            0 0
    • plysovykozisek  

      Já jenom nechápu, proč dělá Cube 27,5" kola s maximální velikostí rámu 18". Budu se muset podívat po jiné značce kol.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.