• Svět videa

    bohužel jsem se stal proti své vůli členem klubu cvakajicich truvatistu a moje nervová soustava to těžce nese, tak jsem se rozhodl ji odlehčit a pořídit si nové kliky, zatím mi v poměru cena/dobré reference nejlíp vychází kliky Shimano XT FC-M770, rozmluvíte mi je a doporučíte nějaké jiné nebo jsou OK?

    pozn.: SLX se mi nelíbí, nechci :D

    díky za vaše reakce

    0 0
    • Hornet  

      Doporucujem, velmi dobre kluky za vybornu cenu, Polrocna skusenost, mal som predym Truvativ, nejaka nizsia sada, oproti nim, uspora vahy aj s oskou asi pol kg, ovela vyssia tuhost, lepsie radenie a o hodne krajsie :-)

      0 0
    • Martin  

      hledat jsi zkoušel? :)

      0 0
      • Svět videa  

        ano, ale nikde kolem popelnic se neválí, takže si je asi nakonec budu muset koupit…

        0 0
        • Martin  

          to bude asi ta nejlepší reklama :-) (byť Truvativy jsem taky nikde neviděl)

          0 0
    • marapara  

      SLX lepší poměr cena/výkon, funkčně stejné jako XT. Ale pokud se i SLX nelíbí, XT jsou taky OK. S něma to rozhodně nepokazíš.

      0 0
    • Singlespeed  

      Xt-čka jsou vynikající kliky, které snesou i skutečně plnohodnotné závodní nasazení. Nelze než doporučit.

      0 0
    • tom_777  

      jediná kloudná alternativa k XT jsou FSA Afterburner – viděl jsem je za cca 3000,–

      konstrukčně podobný shimanu, ale vlastně dost neokoukaný

      0 0
    • StuntJ  

      Zajímavé, jezdím nejhorší bahno od Truvativu a necvaká, začínám z toho šílet, protože prestige power klub " Cvakajících (cvokujících) Truvativistů" mne je stále zapovězen :o( . Asi to bude tím, že jezdím na přírodní mazivo :o)

      0 0
      • Blade  

        Zkus je potunit stejně jako ty hydry. Úspěch do 14 dnů zaručen :D

        0 0
        • StuntJ  

          Zatím není třeba přes  2000km bez údržby a při jejích cenách ani údržba nebude, spíše koš a nové :o). Jak je krásné žít v konzumní době .....

          0 0
          • Blade  

            Tuším, že ty 2000km bez údržby měly i ty J3 :D Já pořád nechápal, na kom ti obchodníci vydělávají, ale už to vidím :)

            0 0
            • StuntJ  

              No já tuším, že tyhle kliky přežijí rám( například nové pile stojí 1400, kliky 1200) , takže obavy nemám, brzdy jsem úspěšněl rozchodil, neškrtají. Teď už jen zbývá pořešit vidlu,nová se mi nechce dávat a tahle je taková nemastná neslaná :(.

              0 0
      • DaSnail  

        ty máš ten bike z bahna tušim celý. vidla, rám, teraz kľuky…

        a kolesá čo? bahno? 8o)

        0 0
        • StuntJ  

          Jj všechno hliník a laciné kolo, co by člověk chtěl za 25k :o). No a nedokázal bych tvrdit že Truvativ Blaze – Howitzer  je bůh-ví jak kvalitní, ale zatím necvaká :o(. Začínám pochybovat že mám Truvativ … Možná bych skusil vymýt to přírodní mazivo, třeba by aji cvakli :o) 

          0 0
    • Marccoo  

      doporučuji jiné,tyhle nádherný kliky,držel jsem je v ruce,jinak XT nebo FSA V-drive můžu doporučit.XT totál tuctovka,ale výborně funkční.'Přestaň cvakat a dej nový ložiska(sting)

      0 0
      • Vilém  

        a copak, ze prodavas Truvativy?

        0 0
        • Marccoo  

          Mám K-force09,tak co snima?Jinak za 3000 je nedám,to je radši napasuji manželce na kolo,ještě je tam chvilku nechám a pak je stáhnu jestli nepůjdou nad 3500.

          0 0
      • Singlespeed  

        Jak můžeš doporučit něco, co jsi jen držel v ruce. Tyto kliky Aerozine jakoby z oka vypadly nepříliš spolehlivým klikám Token (liší se od nich snad jen nápisem a eloxem), takže bych je určitě nedoporučil.

        0 0
        • Marccoo  

          řekl bych že si nejsou moc podobný,doporučuji je kvůli vzhledu,někdy si taky koupím co se mi líbí.Jasně že to není sázka na jistotu,jako třeba XT,SLX.Ale kdyby takhle přemýšlel každý,tak se budou prodávat jenom dvoje kliky.

          0 0
    • ememem  

      reopen

      pasuju prevodniky z M770 na kluky M780? samoztne sa nikde na M 780 nepredavaju, iba na 770 (aspon som nenasiel) tak asi hej ale pre istotu sa pytam.

      dik.

      0 0
      • ememem  

        edit:

        a z M660 (slx) ?

        0 0
        • ememem  

          a este abych bol uplne konkretny jedna sa mi o malu a strednu placku, velka asi pasovat nebude uz na pohlad.

          0 0
      • Evilcleaner  

        podívej se na to jak excentricky je vrtaná díra na 780, ty packy jsou nesouměrné. takže rozteč zůstala, převodníky pasují ale bude to neskonale hnusné řešení.

        0 0
        • ememem  

          jasne, to ale ale velka, tam je to zrejme jak pisem vyssie ale kedze roztec je rovnaka tak mala a stredna su vzajomne kompatibilen 660(slx)-770(xt)-780(nove xt) je tak? sa pytam ci tam neni nejaky pičašenk ktory bude treba sbrusovat a pod.

          0 0
          • Evilcleaner  

            no vzhledem k velmi podobné konstrukci prostředního převodníku věřím že je to ok, ale odzkoušené to nemám.

            0 0
            • ememem  

              jak velmi podobne? on neni rovnaky? presne o to mi ide ci je to na 100% rovnake alebo su potrebne upravy (neni som ich totizto ochotny robit preto sa pytam)

              0 0
    • tomc  

      Nevíte, zda se tyto kliky dají použít na desítkovou sadu, nebo musí být XT M770–10. Sháním tyto kliky v délce 170mm a k mání je pouze verze XT FC M770 – ty jsou na 9-kovou sadu, ale třeba to někdo zkoušel a pasují? Díky.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.