• 9700

    existují nějaké kliky pro 2×10, ale 180mm? Nemohu žádné takové najít:-(

    0 0
    • kubad  

      Treba Campa Record :-)

      0 0
    • Aillas  

      XTR se dělají přímo 2×10 nebo předělat XT na 2 placky. Další možnost by byla předělat 9sp Styla.

      0 0
    • jonti  

      Shimano je bude delat urcite, ale skladem jsem na na ceskych eshopech jeste nevidel.

      0 0
    • mxv  

      na x-bikes.cz jsou nejen v nabidce, ale pry k dispozici do 5 dnů..

      http://www.x-bikes.cz/…

      0 0
      • 9700  

        probouzím toto téma:-) Nějaké novinky (v čr dostupné) 2×10 180mm?

        0 0
    • romachain  

      Hledám 180 mm s převodníky 42/28, nenacházím…

      0 0
      • Gorgov  

        XTRka

        0 0
        • romachain  

          To mi ukaž, nenašel jsem je.

          0 0
          • Gorgov  

            A tak sorry, maj 40/28z

            0 0
            • romachain  

              No právě. Vyhovovali by mi třeba Sram X-9, ale nenašel jsem je právě v těch 180mm:-( Nebo XT, ty určitě ve 180 existujou, ale zas maj „jen“ 40–28, což nechci…

              0 0
              • mxv  

                co takhle koupit 42–30 a vymenit malou placku?

                0 0
                • romachain  

                  To by asi nebyl marnej nápad. Asi bych pak dokonce uvažoval o té malé placce se 27 zuby. Nějaký postřehy jak by to přehazovalo 42–27? S přesmykačem na 2×10.

                  0 0
                  • romachain  

                    Tak XT 42–30 neexistuje, jen XTR a to už je silně přes limit.

                    0 0
                    • Tina  

                      a čo to skúsiť opačne? Kúp XT 40/28 a vymeň 40z za 42z. A prevod 40–11 sa ti zdá málo?

                      0 0
                      • romachain  

                        No já jsem jezdil 44–32–24 + 11–32 a uzil jsem vsechny prevody. Tak tech 44–11 ozelim, ale pod 42–11 nejdu:-) 28–34 by mi na druhou stranu stačit mělo…

                        0 0
                      • romachain  

                        Úplně nejraději bych měl 180 kliky, 42–27 převodníky a 11–34 9sp. kazetu. Asi to vyřeším tak, že pořídím to XT 40–28 a pokud mi budou ty okrajový převody skutečně chybět, tak pak budu řešit výměnu převodníků. Popř. je zkusím hned prodat ten 40z. a koupit nějakej 42z. To bude mít asi jiný rozteče než klasika trojpřevodník Shimano, že?

                        0 0
    • rbcrx9  

      A poznáš rozdíl 5 mm?

      0 0
      • kubad  

        jo poznáš!

        0 0
      • blisterexist  

        já třeba poznal rozdíl 2,5mm:-) jde to fakt znát

        0 0
      • Evilcleaner  

        jj. ja třeba hned poznám jak se na 170mm klikách na leštěnce trápím, což ale vzhledem k nájezdu na ni, skoro v metrech/rok mi nějak zvlášt nevadí:-D

        0 0
      • Ruprt2  

        je taky potřeba si uvědomit, že 5mm na jedné je ve skutečnosti rozdíl 1cm. Znát to je.

        0 0
    • TJK  

      Race face Turbine 180mm 2×10 na chainu. A nebo klasicky RF Turbine 3×9 ale pouze 180 kliky a koupit FRM nebo TA prevodniky podle potreby… ja mam Trubine na 27/40 na FRM

      0 0
    • Polka  

      Nemate nekdo zmerenu vzdalenost placek vuci stredu na klikach 2×10 vs. 3×9? Predpokladam, ze kvuli idealni retezove lince by tam mel byt maly posun nebo to je jak kdybych pouhou zmenou placek udelal z 3×9 2×9? Pripadne dik za nasmerovani do historie O:-)

      0 0
      • Smazaný účet  

        Hoď si tam zpátky kašpara a nevymýšlé :-)

        0 0
        • Polka  

          Kusuj, potrebuju to vedet. Kaspar je zbytecnej.

          0 0
          • kubad  

            je tam posun stačí srovnat na jakou řetežovou linku jsou 2×10 a 3×9

            jinak se to z 3 plackových klik dělá tak že použiješ střední a malou (namontuješ převodníky s vhodným počtem zubů)

            0 0
            • Polka  

              Jak to udelat ze 3 placek to vim, ale to prave nechci, protoze by mi to blbe vychazelo. Chtel jsem jen znat zda tam ten posun je, ale je to logicky, ze by mel byt, aby to bylo vuci retez. lince ok.

              0 0
    • kali222  

      pricmrndl bych si tady s dotazem ohledne 10tkovych SH prevodniku. je nejaky, vubec nejaky :,) rozdil v sirce prevodniku u SH pro 9 a 10sady? „podedil“ jsem komplet 10tkovou sadu, ale chci namontovat jine prevodniky, tak me to zajima. v ruce sem to jeste nemel.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.